داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Endurance Group, Inc.

⁨Endurance Group, Inc.⁩: حقوق H-1B و حمایت

⁨Endurance Group, Inc.⁩ تعداد ⁨17⁩ درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است؛ تاییدشده: ⁨17⁩. میانه حقوق پیشنهادی: ⁨$98,904⁩.

درخواست‌ها (LCAs)17
تأیید شده17
آدرس کارفرماIrving, TX
کارفرمای وابسته به H-1Bبله
حقوق پیشنهادی میانی$98,904
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$82,680⁩–⁨$106,974⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$75,475⁩–⁨$110,945⁩

یک کارفرمای وابسته به H-1B سهم بزرگی از کارگران H-1B دارد (به عنوان مثال ۱۵٪ یا بیشتر از نیروی کار ۵۱ نفره یا بیشتر) و باید از قوانین اضافی برای جلوگیری از جایگزینی کارگران آمریکایی پیروی کند.

آیا ⁨Endurance Group, Inc.⁩ اسپانسر ویزای H-1B است؟

⁨Endurance Group, Inc.⁩ تعداد ⁨17⁩ درخواست شرایط کار در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ ⁨2 سپتامبر 2025⁩ ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آن‌ها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.

حقوق بر اساس عنوان شغلی

عنوان شغلیLCAsحقوق میانی
Software Developer Engineer in Test3$98,904
SOA Tester2$83,522
Software Developer Engineering in Test2$81,827
Software Programmer2$68,848
Senior Site Reliability Engineer2$106,974
Lead Technologist1$98,904
Quality Assurance Engineer1$98,280
Lead Testing(SDET)1$110,000
Software Engineer1$102,294
Systems Performance Engineer1$106,974
Software Developer1$112,923

درخواست‌ها بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩12$92,716
سال مالی ⁨2024⁩4$106,974
سال مالی ⁨2025⁩1$112,923

سطوح حقوق رایج

اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین می‌کند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب می‌کند که با الزامات شغل مطابقت دارد.

محل مشاغل

مشاغل

آخرین درخواست‌ها

عنوان شغلیحقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
Software Developer$112,923
سطح ⁨II⁩
Irving, TX2 سپتامبر 20251 اکتبر 2025تأیید شده
Systems Performance Engineer$106,974
سطح ⁨II⁩
Indian Trail, NC27 ژوئن 20245 ژوئیه 2024تأیید شده
Senior Site Reliability Engineer$106,974–$107,000
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC2 آوریل 202410 آوریل 2024تأیید شده
Senior Site Reliability Engineer$106,974–$107,000
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC29 مارس 202426 آوریل 2024تأیید شده
Software Engineer$102,294–$102,300
سطح ⁨II⁩
Chandler, AZ17 اکتبر 202315 نوامبر 2023تأیید شده
Software Developer Engineering in Test$80,974–$99,500
سطح ⁨III⁩
Scottsdale, AZ12 ژوئن 202315 ژوئن 2023تأیید شده
SOA Tester$79,893–$90,000
سطح ⁨III⁩
Blue Ash, OH12 ژوئن 202315 ژوئن 2023تأیید شده
Software Programmer$68,848–$70,000
سطح ⁨II⁩
Irving, TX12 ژوئن 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Software Programmer$68,848–$70,000
سطح ⁨II⁩
Irving, TX12 ژوئن 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Lead Testing(SDET)$110,000–$125,000
سطح ⁨IV⁩
McKinney, TX11 ژوئن 202315 ژوئن 2023تأیید شده
Software Developer Engineering in Test$82,680–$99,902
سطح ⁨III⁩
Scottsdale, AZ11 مه 202315 مه 2023تأیید شده
SOA Tester$87,152–$90,000
سطح ⁨III⁩
Blue Ash, OH10 مه 202315 مه 2023تأیید شده
Lead Technologist$98,904–$98,905
سطح ⁨II⁩
Irving, TX23 مارس 202331 مارس 2023تأیید شده
Quality Assurance Engineer$98,280–$98,281
سطح ⁨III⁩
Leander, TX14 مارس 202321 مارس 2023تأیید شده
Software Developer Engineer in Test$112,362–$112,363
سطح ⁨III⁩
Leander, TX7 مارس 202314 مارس 2023تأیید شده
Software Developer Engineer in Test$98,904–$99,000
سطح ⁨II⁩
Irving, TX1 مارس 202313 مارس 2023تأیید شده
Software Developer Engineer in Test$98,904–$111,180
سطح ⁨II⁩
Irving, TX1 مارس 202313 مارس 2023تأیید شده

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).