خانه › کارفرمایان › Everest Consulting Group Inc. › Sr. Programmer Analyst
حقوق H-1B برای Sr. Programmer Analyst در Everest Consulting Group Inc.
170 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Sr. Programmer Analyst در Everest Consulting Group Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $107,307؛ نیمه میانی $95,373 تا $124,592.
درخواستها (LCAs)170
حقوق پیشنهادی میانی$107,307
نیمه میانی حقوقها$95,373–$124,592
صدک ۱۰ تا ۹۰$90,054–$141,849
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 47 | $103,896 |
| سال مالی 2024 | 40 | $107,931 |
| سال مالی 2025 | 43 | $121,451 |
| سال مالی 2026 | 38 | $103,376 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $186,826–$187,000 سطح IV | Sunnyvale, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $158,850–$159,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $186,826–$187,000 سطح IV | Sunnyvale, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $158,850–$159,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $130,853–$131,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $139,207–$139,500 سطح IV | Blue Ash, OH | 11 مه 2026 | 18 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $119,787–$120,000 سطح III | Blue Ash, OH | 11 مه 2026 | 18 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $186,826–$187,000 سطح IV | San Jose, CA | 11 مه 2026 | 14 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $158,850–$159,000 سطح III | San Jose, CA | 11 مه 2026 | 14 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $83,491–$84,000 سطح IV | Jackson, MS | 27 آوریل 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $130,853–$131,000 سطح II | San Jose, CA | 22 آوریل 2026 | 14 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $97,386–$97,500 سطح II | St. Louis, MO | 13 آوریل 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | Sacramento, CA | 18 مارس 2026 | 18 مارس 2026 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | Sacramento, CA | 18 مارس 2026 | 18 مارس 2026 | تأیید شده |
| $73,674–$74,000 سطح III | Jackson, MS | 11 مارس 2026 | 11 مارس 2026 | تأیید شده |
| $63,835–$64,000 سطح II | Jackson, MS | 11 مارس 2026 | 11 مارس 2026 | تأیید شده |
| $77,979–$78,000 سطح II | Jackson, MS | 11 مارس 2026 | 11 مارس 2026 | تأیید شده |
| $86,424–$86,500 سطح II | St. Louis, MO | 26 فوریه 2026 | 26 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $97,386–$97,500 سطح II | St. Louis, MO | 26 فوریه 2026 | 26 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $86,424–$86,500 سطح II | St. Louis, MO | 24 فوریه 2026 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $97,386–$97,500 سطح II | St. Louis, MO | 24 فوریه 2026 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | West Sacramento, CA | 23 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | West Sacramento, CA | 23 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $99,549–$100,000 سطح II | Albany, NY | 13 فوریه 2026 | 13 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | West Sacramento, CA | 5 فوریه 2026 | 5 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | West Sacramento, CA | 5 فوریه 2026 | 5 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $107,203–$107,250 سطح II | San Francisco, CA | 28 ژانویه 2026 | 28 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $161,637–$161,750 سطح II | San Francisco, CA | 28 ژانویه 2026 | 28 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | West Sacramento, CA | 26 ژانویه 2026 | 26 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | Sacramento, CA | 26 ژانویه 2026 | 26 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $62,005–$62,500 سطح II | Scottsdale, AZ | 15 ژانویه 2026 | 15 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $98,301–$98,500 سطح II | Iselin, NJ | 12 ژانویه 2026 | 12 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $131,997–$132,000 سطح II | Iselin, NJ | 12 ژانویه 2026 | 12 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $62,005–$62,100 سطح II | Phoenix, AZ | 8 دسامبر 2025 | 8 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $111,072–$111,100 سطح II | Phoenix, AZ | 8 دسامبر 2025 | 8 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $91,582–$92,000 سطح II | Herndon, VA | 25 نوامبر 2025 | 1 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $126,090–$126,100 سطح II | Herndon, VA | 25 نوامبر 2025 | 1 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $62,005–$62,250 سطح II | Scottsdale, AZ | 11 نوامبر 2025 | 11 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | West Sacramento, CA | 15 سپتامبر 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | Sacramento, CA | 15 سپتامبر 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | West Sacramento, CA | 15 سپتامبر 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | Sacramento, CA | 15 سپتامبر 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $98,301–$99,000 سطح II | Lebanon, NJ | 8 اوت 2025 | 8 اوت 2025 | تأیید شده |
| $131,997–$132,000 سطح II | Lebanon, NJ | 1 اوت 2025 | 15 اوت 2025 | تأیید شده |
| $98,301–$98,500 سطح II | Lebanon, NJ | 1 اوت 2025 | 15 اوت 2025 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | Sacramento, CA | 24 ژوئیه 2025 | 24 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $124,592–$125,000 سطح II | West Sacramento, CA | 24 ژوئیه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $118,040–$118,500 سطح III | Sacramento, CA | 23 ژوئیه 2025 | 30 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $94,827–$95,000 سطح II | Sacramento, CA | 23 ژوئیه 2025 | 30 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $124,596–$125,000 سطح II | West Sacramento, CA | 23 ژوئیه 2025 | 30 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $78,666–$79,000 سطح II | Richmond, VA | 22 ژوئیه 2025 | 29 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $107,411–$107,500 سطح II | Richmond, VA | 22 ژوئیه 2025 | 29 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $97,386–$97,500 سطح II | Clayton, MO | 17 ژوئیه 2025 | 31 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $118,706–$119,000 سطح III | Clayton, MO | 17 ژوئیه 2025 | 31 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $97,386–$97,500 سطح II | Clayton, MO | 17 ژوئیه 2025 | 31 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $130,853–$131,000 سطح II | San Jose, CA | 7 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $187,741 سطح II | San Jose, CA | 7 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $130,853–$131,000 سطح II | San Jose, CA | 3 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $187,741–$188,000 سطح II | San Jose, CA | 2 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $130,853–$131,000 سطح II | San Jose, CA | 2 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $187,741–$188,000 سطح II | San Jose, CA | 2 ژوئیه 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $95,389–$96,000 سطح II | West Sacramento, CA | 18 ژوئن 2025 | 18 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $126,693–$127,000 سطح II | Palo Alto, CA | 5 ژوئن 2025 | 12 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $95,389–$96,000 سطح II | Sacramento, CA | 2 ژوئن 2025 | 16 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $121,451–$121,500 سطح II | Sacramento, CA | 2 ژوئن 2025 | 16 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $172,931–$173,000 سطح II | Palo Alto, CA | 30 مه 2025 | 30 مه 2025 | تأیید شده |
| $132,579–$132,750 سطح II | Palo Alto, CA | 30 مه 2025 | 30 مه 2025 | تأیید شده |
| $132,579–$132,750 سطح II | Palo Alto, CA | 30 مه 2025 | 30 مه 2025 | تأیید شده |
| $95,389–$95,500 سطح II | Sacramento, CA | 21 آوریل 2025 | 13 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $126,693–$126,750 سطح II | Mountain View, CA | 14 آوریل 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $172,931–$173,000 سطح II | Mountain View, CA | 14 آوریل 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $91,728–$92,000 سطح II | Irvine, CA | 9 آوریل 2025 | 9 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $126,942–$127,000 سطح II | Irvine, CA | 9 آوریل 2025 | 9 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $89,253–$90,000 سطح II | Apple Valley, MN | 2 آوریل 2025 | 2 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $103,605–$104,000 سطح II | Apple Valley, MN | 2 آوریل 2025 | 2 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $121,451–$122,000 سطح II | Folsom, CA | 2 آوریل 2025 | 2 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $90,397–$91,000 سطح II | O'Fallon, MO | 27 مارس 2025 | 20 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| — سطح II | San Jose, CA | 17 مارس 2025 | 15 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $95,389–$95,500 سطح II | Sacramento, CA | 31 ژانویه 2025 | 13 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $121,451–$121,500 سطح II | Sacramento, CA | 31 ژانویه 2025 | 13 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $126,693–$127,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 4 نوامبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $172,931–$173,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 4 نوامبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $89,253–$89,500 سطح II | Minnetonka, MN | 18 سپتامبر 2024 | 18 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $95,389–$95,500 سطح II | Sacramento, CA | 18 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $121,451–$121,500 سطح II | Sacramento, CA | 18 سپتامبر 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $90,397–$91,000 سطح II | O'Fallon, MO | 3 سپتامبر 2024 | 3 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $105,227–$105,500 سطح II | Atlanta, GA | 8 اوت 2024 | 8 اوت 2024 | تأیید شده |
| $103,210–$103,250 سطح II | Tomball, TX | 30 ژوئیه 2024 | 30 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $121,451–$122,000 سطح II | West Sacramento, CA | 23 ژوئیه 2024 | 23 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $93,746–$94,000 سطح II | Louisville, KY | 22 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $103,605–$103,750 سطح II | Saint Paul, MN | 22 ژوئیه 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $114,629–$115,000 سطح III | Rensselaer, NY | 8 ژوئیه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $93,538–$95,000 سطح II | Rensselaer, NY | 8 ژوئیه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $114,639–$115,000 سطح III | Rensselaer, NY | 8 ژوئیه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $93,538–$95,000 سطح II | Rensselaer, NY | 8 ژوئیه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 18 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| — سطح II | Sunnyvale, CA | 10 ژوئن 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 10 ژوئن 2024 | 10 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 30 مه 2024 | 4 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $184,662–$185,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 30 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $110,386–$110,500 سطح III | New York, NY | 30 مه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $114,026–$114,250 سطح II | Sterling, VA | 8 مه 2024 | 8 مه 2024 | تأیید شده |
| $114,130–$115,000 سطح III | Baton Rouge, LA | 8 مه 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $94,848–$95,000 سطح II | Baton Rouge, LA | 8 مه 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $114,130–$115,000 سطح III | Baton Rouge, LA | 8 مه 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $94,848–$95,000 سطح II | Baton Rouge, LA | 8 مه 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $110,386–$110,500 سطح III | Rensselaer, NY | 7 مه 2024 | 25 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $101,192–$102,000 سطح II | Plano, TX | 10 آوریل 2024 | 15 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | San Jose, CA | 29 مارس 2024 | 8 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $184,662–$185,000 سطح II | San Jose, CA | 29 مارس 2024 | 8 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $102,690–$102,750 سطح II | Chicago, IL | 7 مارس 2024 | 11 مارس 2024 | تأیید شده |
| $106,974–$107,000 سطح II | Charlotte, NC | 10 ژانویه 2024 | 10 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $93,642–$94,000 سطح II | Charlotte, NC | 9 ژانویه 2024 | 9 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $114,899–$115,000 سطح II | Dublin, CA | 28 نوامبر 2023 | 28 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $93,642–$94,000 سطح II | Charlotte, NC | 28 نوامبر 2023 | 28 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $108,888–$109,000 سطح III | Blue Ash, OH | 19 اکتبر 2023 | 19 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | San Jose, CA | 13 اکتبر 2023 | 13 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877–$103,000 سطح II | Alpharetta, GA | 13 اکتبر 2023 | 13 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $81,411–$81,500 سطح II | Alpharetta, GA | 13 اکتبر 2023 | 13 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $123,781–$124,000 سطح II | San Jose, CA | 5 اکتبر 2023 | 31 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $105,810–$106,000 سطح II | Lathrop, CA | 4 اکتبر 2023 | 4 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $105,810–$106,000 سطح II | Lathrop, CA | 4 اکتبر 2023 | 31 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $184,662–$185,000 سطح II | San Jose, CA | 4 اکتبر 2023 | 31 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $93,101–$93,250 سطح II | Omaha, NE | 16 اوت 2023 | 31 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877–$103,000 سطح II | Atlanta, GA | 15 اوت 2023 | 15 اوت 2023 | تأیید شده |
| $102,877–$103,000 سطح II | Atlanta, GA | 15 اوت 2023 | 15 اوت 2023 | تأیید شده |
| $102,877–$103,000 سطح II | Haperville, GA | 3 اوت 2023 | 3 اوت 2023 | تأیید شده |
| $121,222–$122,250 سطح II | Long Beach, CA | 26 ژوئیه 2023 | 26 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $128,502–$128,750 سطح II | Seattle, WA | 18 ژوئیه 2023 | 18 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $90,522–$91,000 سطح II | Harrisburg, PA | 12 ژوئیه 2023 | 31 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $90,522–$91,000 سطح II | Harrisburg, PA | 6 ژوئیه 2023 | 6 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 7 ژوئن 2023 | 15 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 6 ژوئن 2023 | 6 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$100,000 سطح II | Richardson, TX | 1 ژوئن 2023 | 31 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $116,938–$117,000 سطح III | Plano, TX | 22 مه 2023 | 22 مه 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$99,000 سطح II | Plano, TX | 22 مه 2023 | 22 مه 2023 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 16 مه 2023 | 16 مه 2023 | تأیید شده |
| $116,938–$117,000 سطح III | Plano, TX | 8 مه 2023 | 8 مه 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$99,000 سطح II | Plano, TX | 8 مه 2023 | 8 مه 2023 | تأیید شده |
| $103,896–$104,000 سطح III | St. Louis, MO | 28 آوریل 2023 | 28 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $148,013–$148,250 سطح III | Edison, WA | 28 آوریل 2023 | 28 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $127,338–$127,500 سطح II | Seattle, WA | 28 آوریل 2023 | 28 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 20 آوریل 2023 | 20 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $95,139–$95,250 سطح II | Scottsdale, AZ | 4 آوریل 2023 | 4 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $99,008–$100,000 سطح II | Alpharetta, GA | 9 مارس 2023 | 9 مارس 2023 | تأیید شده |
| $99,008–$100,000 سطح II | Alpharetta, GA | 9 مارس 2023 | 9 مارس 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$100,000 سطح II | Richardson, TX | 8 مارس 2023 | 8 مارس 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$100,000 سطح II | Richardson, TX | 8 مارس 2023 | 8 مارس 2023 | تأیید شده |
| $133,390–$133,400 سطح III | Brooklyn, NY | 30 ژانویه 2023 | 30 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $109,283–$109,300 سطح II | Brooklyn, NY | 30 ژانویه 2023 | 30 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $82,014–$82,500 سطح II | Louisville, KY | 13 ژانویه 2023 | 13 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $103,896–$104,000 سطح III | Saint Louise, MO | 4 ژانویه 2023 | 4 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $103,896–$104,000 سطح III | Saint Louise, MO | 4 ژانویه 2023 | 4 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $133,390–$133,500 سطح III | Melville, NY | 4 ژانویه 2023 | 4 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $109,283–$109,500 سطح II | Melville, NY | 4 ژانویه 2023 | 4 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $84,198–$85,000 سطح II | Omaha, NE | 2 دسامبر 2022 | 2 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 22 نوامبر 2022 | 19 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| $84,198–$85,000 سطح II | Omaha, NE | 18 نوامبر 2022 | 18 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $84,198–$85,000 سطح II | Omaha, NE | 14 نوامبر 2022 | 14 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $109,283–$110,000 سطح II | East Hanover, NJ | 9 نوامبر 2022 | 9 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $99,923–$100,000 سطح II | Princeton, NJ | 8 نوامبر 2022 | 8 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | Folsom, CA | 4 نوامبر 2022 | 4 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $98,904–$99,000 سطح II | Irving, TX | 4 نوامبر 2022 | 4 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | West Sacramento, CA | 4 نوامبر 2022 | 4 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $95,326–$96,000 سطح II | Bloomington, MN | 27 اکتبر 2022 | 27 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | Edison, CA | 21 اکتبر 2022 | 21 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | Rocklin, CA | 21 اکتبر 2022 | 21 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $108,514–$109,000 سطح II | Rocklin, CA | 21 اکتبر 2022 | 21 اکتبر 2022 | تأیید شده |
| $102,544–$102,550 سطح II | Glendale, CA | 29 سپتامبر 2022 | 29 سپتامبر 2022 | تأیید شده |
| $95,701–$96,000 سطح II | Philadelphia, PA | 27 سپتامبر 2022 | 27 سپتامبر 2022 | تأیید شده |
Sr. Programmer Analyst در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Everest Consulting Group Inc.
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).