خانه › کارفرمایان › Haas Automation
Haas Automation: حقوق H-1B و حمایت
Haas Automation تعداد 20 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 20. میانه حقوق پیشنهادی: $117,728.
آیا Haas Automation اسپانسر ویزای H-1B است؟
Haas Automation تعداد 20 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 25 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| IT Project Coordinator | 3 | $140,982 |
| Electrical Engineer 2 | 2 | $89,910 |
| Machine Test Engineer 2 | 2 | $87,360 |
| Strategic Sourcing Specialist | 2 | $129,868 |
| Manufacturing Engineer 3 | 1 | $110,592 |
| SAP Analyst - FICO 2 | 1 | $90,000 |
| Manufacturing Engineer 2 | 1 | $68,765 |
| Product Integration Engineer 3 | 1 | $115,763 |
| Buyer 3 | 1 | $100,000 |
| SAP Analyst - SD/CS 1 | 1 | $87,526 |
| CAD Data Manager | 1 | $129,214 |
| Purchasing Manager | 1 | $159,650 |
| Senior Mechanical Design Engineer | 1 | $119,692 |
| Packaging Engineer Supervisor | 1 | $132,209 |
| Electrical Engineer 3 | 1 | $123,784 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 2 | $98,206 |
| سال مالی 2024 | 5 | $90,000 |
| سال مالی 2025 | 8 | $124,095 |
| سال مالی 2026 | 5 | $131,239 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Mechanical Engineers5
- Electrical Engineers3
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Logisticians3
- Industrial Engineers2
- Software Developers1
- Data Scientists1
- Architectural and Engineering Managers1
- Purchasing Managers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Electrical Engineer 2 | $94,000 سطح I | Oxnard, CA | 25 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| IT Project Coordinator | $141,949 سطح IV | Oxnard, CA | 22 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Electrical Engineer 3 | $123,784 سطح II | Oxnard, CA | 11 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Packaging Engineer Supervisor | $132,209 سطح IV | Oxnard, CA | 5 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Strategic Sourcing Specialist | $131,239 سطح IV | Oxnard, CA | 28 ژانویه 2026 | 17 مه 2026 | تأیید شده |
| Senior Mechanical Design Engineer | $119,692 سطح III | Oxnard, CA | 28 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Strategic Sourcing Specialist | $128,498 سطح IV | Oxnard, CA | 8 آوریل 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| IT Project Coordinator | $140,982 سطح IV | Oxnard, CA | 27 فوریه 2025 | 29 اوت 2025 | تأیید شده |
| SAP Analyst - SD/CS 1 | $87,526 سطح I | Oxnard, CA | 12 فوریه 2025 | 9 اوت 2025 | تأیید شده |
| Machine Test Engineer 2 | $91,520 سطح I | Oxnard, CA | 12 فوریه 2025 | 12 اوت 2025 | تأیید شده |
| CAD Data Manager | $129,214 سطح I | Oxnard, CA | 22 ژانویه 2025 | 31 مه 2025 | تأیید شده |
| Purchasing Manager | $159,650 سطح III | Oxnard, CA | 13 ژانویه 2025 | 24 مه 2025 | تأیید شده |
| Buyer 3 | $100,000 سطح III | Oxnard, CA | 16 دسامبر 2024 | 6 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| Product Integration Engineer 3 | $115,763 سطح III | Oxnard, CA | 15 مه 2024 | 10 اوت 2024 | تأیید شده |
| IT Project Coordinator | $135,000 سطح IV | Oxnard, CA | 29 فوریه 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| Manufacturing Engineer 2 | $68,765 سطح I | Oxnard, CA | 28 فوریه 2024 | 28 فوریه 2024 | تأیید شده |
| Machine Test Engineer 2 | $83,200 سطح I | Oxnard, CA | 20 فوریه 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| SAP Analyst - FICO 2 | $90,000 سطح I | Oxnard, CA | 27 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Manufacturing Engineer 3 | $110,592 سطح II | Oxnard, CA | 30 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Electrical Engineer 2 | $85,821 سطح I | Oxnard, CA | 9 مه 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).