خانه › کارفرمایان › Hewlett Packard Enterprise Company › Senior Systems/Software Engineer
حقوق H-1B برای Senior Systems/Software Engineer در Hewlett Packard Enterprise Company
63 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Senior Systems/Software Engineer در Hewlett Packard Enterprise Company. حقوق پایه پیشنهادی میانه $178,740؛ نیمه میانی $143,790 تا $201,323.
درخواستها (LCAs)63
حقوق پیشنهادی میانی$178,740
نیمه میانی حقوقها$143,790–$201,323
صدک ۱۰ تا ۹۰$135,375–$206,006
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2024 | 10 | $153,889 |
| سال مالی 2025 | 22 | $153,806 |
| سال مالی 2026 | 31 | $181,293 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $207,173–$276,500 | Milpitas, CA | 9 ژوئن 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $154,669–$276,500 سطح IV | Charlotte, NC | 9 ژوئن 2026 | 20 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $161,741–$276,500 سطح IV | Durham, NC | 7 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $149,718–$276,500 سطح IV | Spring, TX | 6 مه 2026 | 5 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $181,293–$276,500 سطح III | San Jose, CA | 4 مه 2026 | 11 مه 2026 | تأیید شده |
| $205,430–$276,500 | Sunnyvale, CA | 16 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $205,430–$276,500 | Sunnyvale, CA | 16 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $154,606–$276,500 سطح III | Westford, MA | 7 آوریل 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $181,293–$276,500 سطح III | San Jose, CA | 30 مارس 2026 | 22 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $205,430–$276,500 | San Jose, CA | 18 مارس 2026 | 23 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $143,790–$276,500 سطح IV | Roseville, CA | 12 مارس 2026 | 8 اوت 2026 | تأیید شده |
| $131,997–$276,500 سطح II | Berkeley Heights, NJ | 12 مارس 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $205,430–$276,500 | Sunnyvale, CA | 27 فوریه 2026 | 24 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $201,053–$276,500 سطح IV | Sunnyvale, CA | 20 فوریه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $157,560–$276,500 سطح IV | Durham, NC | 13 فوریه 2026 | 27 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $181,293–$276,500 سطح III | Sunnyvale, CA | 11 فوریه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $181,293–$276,500 سطح III | Sunnyvale, CA | 3 فوریه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $187,741–$276,500 سطح II | Sunnyvale, CA | 3 فوریه 2026 | 28 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $205,430–$276,500 | Sunnyvale, CA | 2 فوریه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $134,971–$276,500 سطح III | Frisco, TX | 2 فوریه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $206,150–$260,500 | San Jose, CA | 28 ژانویه 2026 | 17 مارس 2026 | تأیید شده |
| $185,250–$276,500 | Sunnyvale, CA | 21 ژانویه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $208,660–$276,500 | Sunnyvale, CA | 20 ژانویه 2026 | 15 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $140,733–$276,500 سطح IV | Westford, MA | 8 ژانویه 2026 | 14 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $165,422–$260,500 سطح III | Sunnyvale, CA | 23 دسامبر 2025 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $159,389–$276,500 | Round Rock, TX | 4 دسامبر 2025 | 29 مارس 2026 | تأیید شده |
| $208,660–$276,500 | San Jose, CA | 4 دسامبر 2025 | 20 مه 2026 | تأیید شده |
| $139,214–$270,000 سطح III | Durham, NC | 18 نوامبر 2025 | 13 مه 2026 | تأیید شده |
| $173,618–$270,000 سطح IV | Roseville, CA | 18 نوامبر 2025 | 12 مه 2026 | تأیید شده |
| $208,950–$270,000 | San Jose, CA | 18 نوامبر 2025 | 25 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $210,888–$270,000 | San Jose, CA | 12 نوامبر 2025 | 3 مارس 2026 | تأیید شده |
| $143,790–$270,000 سطح IV | Roseville, CA | 22 سپتامبر 2025 | 7 مارس 2026 | تأیید شده |
| $210,888–$270,000 | San Jose, CA | 22 سپتامبر 2025 | 26 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $189,234–$270,000 | Seattle, WA | 6 اوت 2025 | 7 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $131,685–$270,000 سطح IV | Fort Collins, CO | 11 ژوئیه 2025 | 11 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $143,790–$270,000 سطح IV | Fort Collins, CO | 9 ژوئیه 2025 | 31 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $201,323–$270,000 سطح IV | San Jose, CA | 4 ژوئن 2025 | 9 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $181,855–$270,000 | San Jose, CA | 19 مه 2025 | 26 اوت 2025 | تأیید شده |
| $149,947–$270,000 سطح IV | Spring, TX | 18 مارس 2025 | 11 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $151,923–$270,000 سطح IV | Andover, MA | 3 مارس 2025 | 19 اوت 2025 | تأیید شده |
| $129,709–$270,000 سطح IV | Durham, NC | 25 فوریه 2025 | 23 اوت 2025 | تأیید شده |
| $155,688–$270,000 سطح IV | Charlotte, NC | 12 فوریه 2025 | 13 مه 2025 | تأیید شده |
| $117,500–$270,000 سطح IV | Cranston, RI | 10 فوریه 2025 | 31 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $190,486–$270,000 سطح IV | Seattle, WA | 5 فوریه 2025 | 8 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $136,989–$270,000 سطح IV | Austin, TX | 5 فوریه 2025 | 27 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $137,862–$270,000 سطح IV | Roseville, CA | 9 ژانویه 2025 | 19 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $137,862–$270,000 سطح IV | Roseville, CA | 12 دسامبر 2024 | 2 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $178,740–$270,000 | San Jose, CA | 6 دسامبر 2024 | 21 مه 2025 | تأیید شده |
| $201,323–$259,500 سطح IV | San Jose, CA | 6 دسامبر 2024 | 29 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $178,740–$270,000 | San Jose, CA | 19 نوامبر 2024 | 15 مه 2025 | تأیید شده |
| $201,323–$259,500 سطح IV | San Jose, CA | 2 اکتبر 2024 | 29 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $129,709–$225,500 سطح IV | Durham, NC | 2 اکتبر 2024 | 2 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $201,323–$259,500 سطح IV | San Jose, CA | 30 سپتامبر 2024 | 2 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $155,709–$214,000 سطح IV | Round Rock, TX | 10 سپتامبر 2024 | 6 مارس 2025 | تأیید شده |
| $150,530–$225,500 سطح IV | Fort Collins, CO | 5 سپتامبر 2024 | 22 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $140,005–$225,500 سطح IV | Spring, TX | 19 اوت 2024 | 13 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $201,323–$259,500 سطح IV | San Jose, CA | 24 ژوئیه 2024 | 21 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $152,069–$225,500 سطح IV | Fort Collins, CO | 22 مه 2024 | 13 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $202,731–$259,500 | San Jose, CA | 22 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $202,731–$259,500 | San Jose, CA | 22 مه 2024 | 27 اوت 2024 | تأیید شده |
| $202,731–$259,500 | San Jose, CA | 22 مه 2024 | 4 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $139,464–$225,500 سطح IV | Austin, TX | 13 مه 2024 | 13 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $113,000–$214,000 سطح IV | Greensboro, NC | 9 مه 2024 | 29 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
Senior Systems/Software Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Hewlett Packard Enterprise Company
- Cloud Developer III$151,251
- Cloud Developer II$132,579
- Senior Cloud Developer$185,687
- Cloud Developer$149,142
- Systems/Software Engineer II$131,144
- Systems/Software Engineer$145,000
- Systems/Software Engineer III$139,443
- Principal Cloud Developer$210,704
- Sr. Cloud Developer$180,000
- Principal Systems/Software Engineer$201,053
- Systems/Software Engineer I$98,218
- Cloud Developer I$108,575
- Software Designer$150,660
- Senior IT Developer/Engineer$140,005
- Systems/Software Engineer VI$168,937
- Product Manager III$143,746
- IT Developer/Engineer$139,349
- Systems/Software Engineer V$160,000
- Engineer$143,100
- Product Manager II$135,068
- Product Manager$150,000
- AI and Machine Learning Engineer III$153,000
- Principal Engineer$143,790
- Senior Engineer$152,412
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).