داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Hornblower Group, Inc.

⁨Hornblower Group, Inc.⁩: حقوق H-1B و حمایت

⁨Hornblower Group, Inc.⁩ تعداد ⁨17⁩ درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است؛ تاییدشده: ⁨16⁩. میانه حقوق پیشنهادی: ⁨$123,111⁩.

درخواست‌ها (LCAs)17
تأیید شده16
آدرس کارفرماSan Francisco, CA
کارفرمای وابسته به H-1Bخیر
حقوق پیشنهادی میانی$123,111
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$93,236⁩–⁨$140,006⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$85,393⁩–⁨$150,340⁩

آیا ⁨Hornblower Group, Inc.⁩ اسپانسر ویزای H-1B است؟

⁨Hornblower Group, Inc.⁩ تعداد ⁨17⁩ درخواست شرایط کار در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ ⁨7 مه 2026⁩ ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آن‌ها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.

درخواست‌های گرین کارت (PERM) در ⁨Hornblower Group, Inc.⁩: ⁨3⁩ →

حقوق بر اساس عنوان شغلی

عنوان شغلیLCAsحقوق میانی
Senior Salesforce Engineer2$136,350
Software Engineer2$125,611
Salesforce Engineer2$149,350
Revenue Management Data Scientist1$146,923
Junior Software Engineer1$93,330
Senior Engineer1$154,660
Software Engineer II1$113,300
Data Scientist1$151,331
Technical Project Manager1$92,955
Data Analyst1$82,763
Senior Android Engineer1$125,000
Senior Analyst1$88,023
Salesforce Administrator1$110,032
Data Analyst - Revenue Management1$74,277

درخواست‌ها بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩2$142,312
سال مالی ⁨2024⁩7$142,175
سال مالی ⁨2025⁩7$93,330
سال مالی ⁨2026⁩1$74,277

سطوح حقوق رایج

اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین می‌کند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب می‌کند که با الزامات شغل مطابقت دارد.

محل مشاغل

مشاغل

آخرین درخواست‌ها

عنوان شغلیحقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
Data Analyst - Revenue Management$74,277
سطح ⁨I⁩
Chicago, IL7 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
Software Engineer$130,000
سطح ⁨II⁩
Westlake Village, CA24 ژوئن 20257 ژوئیه 2025تأیید شده
Data Analyst$82,763
سطح ⁨I⁩
Harrison, NJ12 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
Senior Android Engineer$125,000
سطح ⁨I⁩
Westlake Village, CA12 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
Senior Analyst$88,023
سطح ⁨II⁩
St. Louis, MO5 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
Salesforce Administrator$110,032
سطح ⁨II⁩
Fremont, CA18 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
Technical Project Manager$92,955
سطح ⁨I⁩
San Francisco, CA2 اکتبر 20242 اکتبر 2024تأیید شده
Data Scientist$151,331
سطح ⁨III⁩
McKinney, TX22 اوت 202423 نوامبر 2024تأیید شده
Software Engineer II$113,300
سطح ⁨I⁩
Westlake Village, CA24 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
Salesforce Engineer$149,350
سطح ⁨IV⁩
Frisco, TX10 آوریل 202413 مه 2024تأیید شده
Salesforce Engineer$149,350
سطح ⁨IV⁩
Frisco, TX5 آوریل 202413 مه 2024لغو شده
Software Engineer$121,222
سطح ⁨II⁩
Westlake Village, CA20 مارس 202419 سپتامبر 2024تأیید شده
Senior Salesforce Engineer$135,000
سطح ⁨II⁩
Little Elm, TX4 ژانویه 202415 ژانویه 2024تأیید شده
Senior Engineer$154,660
سطح ⁨III⁩
Westlake Village, CA17 دسامبر 20237 ژوئن 2024تأیید شده، سپس لغو شده
Junior Software Engineer$93,330
سطح ⁨I⁩
Westlake Village, CA22 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده، سپس لغو شده
Senior Salesforce Engineer$137,700
سطح ⁨II⁩
Westlake Village, CA22 اوت 20231 فوریه 2024تأیید شده
Revenue Management Data Scientist$146,923
سطح ⁨III⁩
McKinney, TX17 آوریل 202317 آوریل 2023تأیید شده

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).