داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › IT4 Business Solutions Inc.

⁨IT4 Business Solutions Inc.⁩: حقوق H-1B و حمایت

⁨IT4 Business Solutions Inc.⁩ تعداد ⁨21⁩ درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است؛ تاییدشده: ⁨21⁩. میانه حقوق پیشنهادی: ⁨$99,466⁩.

درخواست‌ها (LCAs)21
تأیید شده21
آدرس کارفرماPiscataway, NJ
کارفرمای وابسته به H-1Bخیر
حقوق پیشنهادی میانی$99,466
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$90,813⁩–⁨$115,918⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$78,000⁩–⁨$116,000⁩

آیا ⁨IT4 Business Solutions Inc.⁩ اسپانسر ویزای H-1B است؟

⁨IT4 Business Solutions Inc.⁩ تعداد ⁨21⁩ درخواست شرایط کار در سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ ⁨22 نوامبر 2024⁩ ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آن‌ها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.

حقوق بر اساس عنوان شغلی

عنوان شغلیLCAsحقوق میانی
Software Developer16$107,500
Computer Systems Engineer1$99,466
Business Analyst1$78,000
Data Analyst1$92,560
Database Administrator1$93,500
Java Full Stack Developer1$109,000

درخواست‌ها بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩9$98,904
سال مالی ⁨2024⁩11$109,000
سال مالی ⁨2025⁩1$109,000

سطوح حقوق رایج

اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین می‌کند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب می‌کند که با الزامات شغل مطابقت دارد.

محل مشاغل

مشاغل

آخرین درخواست‌ها

عنوان شغلیحقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
Java Full Stack Developer$109,000
سطح ⁨II⁩
Austin, TX22 نوامبر 20242 دسامبر 2024تأیید شده
Software Developer$113,000
سطح ⁨II⁩
Indian Land, SC30 اوت 202430 اوت 2024تأیید شده
Software Developer$106,000
سطح ⁨II⁩
Irving, TX1 ژوئیه 20241 ژوئیه 2024تأیید شده
Data Analyst$92,560
سطح ⁨II⁩
Highlands Ranch, CO20 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
Software Developer$90,000
سطح ⁨I⁩
Highlands Ranch, CO16 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
Database Administrator$93,500
سطح ⁨II⁩
Highlands Ranch, CO14 مه 202414 مه 2024تأیید شده
Software Developer$78,000
سطح ⁨I⁩
Cincinnati, OH18 ژانویه 202418 ژانویه 2024تأیید شده
Software Developer$109,000
E-3 · سطح ⁨II⁩
Highlands Ranch, CO11 دسامبر 202315 ژانویه 2024تأیید شده
Software Developer$115,918
سطح ⁨II⁩
Highlands Ranch, CO11 دسامبر 202315 ژانویه 2024تأیید شده
Software Developer$116,000
سطح ⁨II⁩
Piscataway, NJ14 اکتبر 202316 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$116,000
سطح ⁨II⁩
Piscataway, NJ13 اکتبر 202316 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$116,000
سطح ⁨II⁩
Piscataway, NJ13 اکتبر 202316 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$78,000
سطح ⁨I⁩
Cincinnati, OH13 سپتامبر 202318 سپتامبر 2023تأیید شده
Software Developer$90,813
سطح ⁨II⁩
Cincinnati, OH15 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$142,563
سطح ⁨III⁩
Piscataway, NJ17 ژوئیه 202325 ژوئیه 2023تأیید شده
Software Developer$115,918
سطح ⁨II⁩
Piscataway, NJ6 ژوئیه 202315 ژوئیه 2023تأیید شده
Computer Systems Engineer$99,466
سطح ⁨III⁩
Piscataway, NJ22 ژوئن 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$98,904
سطح ⁨II⁩
Frisco, TX6 ژوئن 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Business Analyst$78,000
سطح ⁨I⁩
Piscataway, NJ31 مه 20231 اکتبر 2023تأیید شده
Software Developer$80,101
سطح ⁨I⁩
Atlanta, GA18 آوریل 202318 آوریل 2023تأیید شده
Software Developer$99,008
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA17 آوریل 202317 آوریل 2023تأیید شده

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).