خانه › کارفرمایان › Kennametal, Inc.
Kennametal, Inc.: حقوق H-1B و حمایت
Kennametal, Inc. تعداد 12 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 12. میانه حقوق پیشنهادی: $115,800.
آیا Kennametal, Inc. اسپانسر ویزای H-1B است؟
Kennametal, Inc. تعداد 12 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 18 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Senior Program Manager | 2 | $139,000 |
| Engineer Metal Cutting Technology | 1 | $80,974 |
| Program Manager | 1 | $132,667 |
| Regional Operational Excellence Manager | 1 | $150,000 |
| Manager, Business Integration | 1 | $125,600 |
| Engineer, Material Sciences | 1 | $89,826 |
| Sr. Manager AI Innovation | 1 | $138,160 |
| Engineer Solutions | 1 | $86,656 |
| Sr. Engineering Metal Cutting Technology | 1 | $106,000 |
| Analyst Business Integration | 1 | $80,310 |
| Engineer Quality Manufacturing | 1 | $85,490 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 2 | $106,820 |
| سال مالی 2024 | 4 | $139,000 |
| سال مالی 2025 | 5 | $89,826 |
| سال مالی 2026 | 1 | $85,490 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Industrial Engineers3
- Electrical Engineers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Materials Engineers2
- Mechanical Engineers1
- Computer and Information Systems Managers1
- Data Scientists1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineer Quality Manufacturing | $85,490 سطح II | Traverse City, MI | 18 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Sr. Engineering Metal Cutting Technology | $106,000 سطح III | Latrobe, PA | 16 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Analyst Business Integration | $80,310 سطح II | Latrobe, PA | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Sr. Manager AI Innovation | $138,160 سطح IV | Pittsburgh, PA | 20 مارس 2025 | 31 مارس 2025 | تأیید شده |
| Engineer Solutions | $86,656 سطح II | Latrobe, PA | 27 فوریه 2025 | 30 مه 2025 | تأیید شده |
| Engineer, Material Sciences | $89,826 سطح II | Latrobe, PA | 13 نوامبر 2024 | 21 فوریه 2025 | تأیید شده |
| Manager, Business Integration | $125,600 سطح IV | Latrobe, PA | 10 آوریل 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Senior Program Manager | $139,000 H-1B1 (شیلی) · سطح IV | Huntsville, AL | 11 مارس 2024 | 10 آوریل 2024 | تأیید شده |
| Senior Program Manager | $139,000 H-1B1 (شیلی) · سطح IV | Huntsville, AL | 11 مارس 2024 | 10 آوریل 2024 | تأیید شده |
| Regional Operational Excellence Manager | $150,000 سطح IV | LaVergne, TN | 16 فوریه 2024 | 4 مارس 2024 | تأیید شده |
| Engineer Metal Cutting Technology | $80,974 سطح II | Latrobe, PA | 21 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Program Manager | $132,667 سطح II | Pittsburgh, PA | 17 آوریل 2023 | 14 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).