خانه › کارفرمایان › LTA Research and Exploration LLC
LTA Research and Exploration LLC: حقوق H-1B و حمایت
LTA Research and Exploration LLC تعداد 27 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 27. میانه حقوق پیشنهادی: $134,493.
آیا LTA Research and Exploration LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
LTA Research and Exploration LLC تعداد 27 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 9 ژوئن 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| GNC Engineer | 6 | $122,637 |
| Mechanical Test Engineer | 3 | $92,955 |
| Flight Test Engineer | 2 | $99,538 |
| Senior GNC Engineer | 2 | $164,382 |
| Senior Mechanical Engineer | 2 | $134,608 |
| Sr. GNC Engineer | 2 | $165,797 |
| Program Manager | 1 | $122,387 |
| Senior Mechanical Test Engineer | 1 | $112,819 |
| Principal Engineer, GNC | 1 | $199,638 |
| Senior Flight Test Engineer | 1 | $138,299 |
| Algorithm Engineer | 1 | $120,848 |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | 1 | $199,534 |
| Principal GNC Engineer | 1 | $182,749 |
| Senior Electrical Engineer | 1 | $156,624 |
| Senior Technical Project Manager | 1 | $134,493 |
| Systems Modeling and Analysis Engineer | 1 | $140,837 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 10 | $117,603 |
| سال مالی 2024 | 9 | $138,299 |
| سال مالی 2025 | 7 | $134,493 |
| سال مالی 2026 | 1 | $140,837 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Aerospace Engineers16
- Mechanical Engineers7
- Business Intelligence Analysts1
- Statisticians1
- Software Developers1
- Electrical Engineers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Modeling and Analysis Engineer | $140,837–$164,320 سطح II | Sunnyvale, CA | 9 ژوئن 2026 | 23 اوت 2026 | تأیید شده |
| Senior Technical Project Manager | $134,493–$158,621 سطح II | Sunnyvale, CA | 31 مارس 2025 | 15 آوریل 2025 | تأیید شده |
| Senior Mechanical Engineer | $128,690–$155,043 سطح II | Sunnyvale, CA | 24 فوریه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Mechanical Test Engineer | $102,336–$128,690 سطح I | Sunnyvale, CA | 24 فوریه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Senior Electrical Engineer | $156,624–$185,120 سطح II | Sunnyvale, CA | 19 فوریه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Principal GNC Engineer | $182,749–$227,055 سطح IV | Sunnyvale, CA | 19 فوریه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $134,493–$158,621 سطح II | Sunnyvale, CA | 12 فوریه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Principal Software Engineer (Technical Lead) | $199,534–$226,158 سطح III | Sunnyvale, CA | 16 دسامبر 2024 | 6 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Senior Flight Test Engineer | $138,299–$165,797 سطح III | Sunnyvale, CA | 11 مارس 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $110,781–$138,299 سطح II | Sunnyvale, CA | 26 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Sr. GNC Engineer | $165,797–$205,387 سطح IV | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Senior Mechanical Engineer | $140,525–$164,299 سطح III | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Senior GNC Engineer | $165,797–$202,367 سطح IV | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $110,781–$138,299 سطح II | Sunnyvale, CA | 21 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Sr. GNC Engineer | $165,797–$205,387 H-1B1 (سنگاپور) · سطح IV | Sunnyvale, CA | 20 فوریه 2024 | 1 مارس 2024 | تأیید شده |
| Mechanical Test Engineer | $92,955–$116,730 سطح I | Sunnyvale, CA | 16 فوریه 2024 | 1 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Flight Test Engineer | $110,781–$138,299 سطح II | Sunnyvale, CA | 17 اوت 2023 | 23 اوت 2023 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $107,952–$127,546 سطح I | Sunnyvale, CA | 7 مارس 2023 | 1 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $166,754–$187,000 سطح IV | Sunnyvale, CA | 7 مارس 2023 | 1 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Mechanical Test Engineer | $88,296–$112,819 سطح I | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2023 | 1 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Senior Mechanical Test Engineer | $112,819–$137,363 سطح II | Sunnyvale, CA | 16 فوریه 2023 | 1 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Flight Test Engineer | $88,296–$112,819 سطح I | Sunnyvale, CA | 2 فوریه 2023 | 1 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| GNC Engineer | $166,754–$187,000 H-1B1 (سنگاپور) · سطح IV | Sunnyvale, CA | 27 دسامبر 2022 | 2 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| Senior GNC Engineer | $162,968–$187,000 سطح IV | Sunnyvale, CA | 2 مارس 2022 | 1 ژوئن 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Algorithm Engineer | $120,848–$143,562 سطح III | Sunnyvale, CA | 25 فوریه 2022 | 1 ژوئن 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Principal Engineer, GNC | $199,638–$231,000 سطح IV | Sunnyvale, CA | 3 نوامبر 2020 | 12 نوامبر 2020 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Program Manager | $122,387–$163,966 سطح I | Sunnyvale, CA | 27 اکتبر 2020 | 2 نوامبر 2020 | تأیید شده، سپس لغو شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).