داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Mphasis Corporation › Management Analyst II

حقوق H-1B برای ⁨Management Analyst II⁩ در ⁨Mphasis Corporation⁩

⁨41⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Management Analyst II⁩ در ⁨Mphasis Corporation⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$105,000⁩؛ نیمه میانی ⁨$97,696⁩ تا ⁨$113,730⁩.

درخواست‌ها (LCAs)41
حقوق پیشنهادی میانی$105,000
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$97,696⁩–⁨$113,730⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$83,533⁩–⁨$115,000⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩13$106,626
سال مالی ⁨2024⁩13$97,864
سال مالی ⁨2025⁩10$103,709
سال مالی ⁨2026⁩5$114,730

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$117,024
سطح ⁨II⁩
Austin, TX15 ژوئن 202622 ژوئیه 2026تأیید شده
$114,730
سطح ⁨II⁩
Cary, NC6 مارس 202616 مارس 2026تأیید شده
$114,730
سطح ⁨II⁩
Raleigh, NC6 مارس 202616 مارس 2026تأیید شده
$106,626
سطح ⁨II⁩
Newark, DE26 نوامبر 20253 مه 2026تأیید شده
$106,626
سطح ⁨II⁩
Wilmington, DE24 نوامبر 20253 مه 2026تأیید شده
$84,533
سطح ⁨II⁩
Westerville, OH12 اوت 202518 اوت 2025تأیید شده
$110,014
سطح ⁨II⁩
Boston, MA15 مه 202527 سپتامبر 2025تأیید شده
$103,709
سطح ⁨II⁩
Berkeley Heights, NJ11 آوریل 202516 آوریل 2025تأیید شده
$110,988
سطح ⁨II⁩
Lexington, SC5 مارس 202524 مارس 2025تأیید شده
$115,000
سطح ⁨II⁩
Chicago, IL23 ژانویه 202518 مه 2025تأیید شده
$103,709
سطح ⁨II⁩
Edison, NJ10 دسامبر 20246 فوریه 2025تأیید شده
$97,696
سطح ⁨II⁩
Plano, TX5 دسامبر 202427 دسامبر 2024تأیید شده
$97,696
سطح ⁨II⁩
Richardson, TX5 دسامبر 202427 دسامبر 2024تأیید شده
$103,709
سطح ⁨II⁩
Berekely Heights, NJ17 اکتبر 202421 اکتبر 2024تأیید شده
$103,709
سطح ⁨II⁩
Hackensack, NJ16 اکتبر 202421 اکتبر 2024تأیید شده
$123,344
سطح ⁨II⁩
San Jose, CA2 اوت 202416 اوت 2024تأیید شده
$84,198
سطح ⁨II⁩
Moon, PA29 ژوئیه 20242 اوت 2024تأیید شده
$84,198
سطح ⁨II⁩
Colorado Springs, CO18 ژوئیه 20242 اوت 2024تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Tampa, FL4 ژوئن 202421 سپتامبر 2024تأیید شده
$97,864
سطح ⁨II⁩
Oakland, CA4 ژوئن 20249 اوت 2024تأیید شده
$97,864
سطح ⁨II⁩
Hayward, CA31 مه 20249 اوت 2024تأیید شده
$115,000
سطح ⁨II⁩
Spring, TX17 مه 202422 سپتامبر 2024تأیید شده
$114,000
سطح ⁨II⁩
Carmel, IN15 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$117,023
سطح ⁨II⁩
Austin, TX21 نوامبر 202329 نوامبر 2023تأیید شده
$71,614
سطح ⁨II⁩
Collierville, TN13 نوامبر 202313 مه 2024تأیید شده
$71,614
سطح ⁨II⁩
Collierville, TN13 نوامبر 202313 مه 2024تأیید شده
$83,797
سطح ⁨II⁩
Collierville, TN29 سپتامبر 202316 اکتبر 2023تأیید شده
$83,797
سطح ⁨II⁩
Collierville, TN27 سپتامبر 202316 اکتبر 2023تأیید شده
$104,000
سطح ⁨II⁩
Princeton, NJ13 سپتامبر 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$110,000
سطح ⁨II⁩
San Jose, CA4 اوت 20236 سپتامبر 2023تأیید شده
$110,000
سطح ⁨II⁩
San Jose, CA3 اوت 20236 سپتامبر 2023تأیید شده
$113,730
سطح ⁨II⁩
Raleigh, NC30 ژوئن 202311 ژوئیه 2023تأیید شده
$70,500
سطح ⁨II⁩
Collierville, TN25 مه 202328 سپتامبر 2023تأیید شده
$113,730
سطح ⁨II⁩
Chicago, IL16 مه 20232 ژوئن 2023تأیید شده
$113,730
سطح ⁨II⁩
Buffalo Grove, IL15 مه 20232 ژوئن 2023تأیید شده
$105,000
سطح ⁨II⁩
North Royalton, OH5 آوریل 20232 مه 2023تأیید شده
$105,000
سطح ⁨II⁩
Richfield, OH3 آوریل 20232 مه 2023تأیید شده
$106,626
سطح ⁨II⁩
Newark, DE3 آوریل 20233 مه 2023تأیید شده
$106,626
سطح ⁨II⁩
Wilmington, DE3 آوریل 20233 مه 2023تأیید شده
$83,533
سطح ⁨II⁩
Saint Paul, MN25 ژانویه 20238 فوریه 2023تأیید شده
$83,533
سطح ⁨II⁩
Woodland Hills, CA20 ژانویه 20238 فوریه 2023تأیید شده

⁨Management Analyst II⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Mphasis Corporation⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).