خانه › کارفرمایان › NVIDIA Corporation › Engineer Senior ASIC
حقوق H-1B برای Engineer Senior ASIC در NVIDIA Corporation
228 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Engineer Senior ASIC در NVIDIA Corporation. حقوق پایه پیشنهادی میانه $170,509؛ نیمه میانی $167,636 تا $216,091.
درخواستها (LCAs)228
حقوق پیشنهادی میانی$170,509
نیمه میانی حقوقها$167,636–$216,091
صدک ۱۰ تا ۹۰$163,925–$216,091
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 12 | $151,902 |
| سال مالی 2024 | 15 | $164,000 |
| سال مالی 2025 | 17 | $168,000 |
| سال مالی 2026 | 181 | $186,472 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 23 ژوئن 2026 | 2 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 23 ژوئن 2026 | 2 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $197,558–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 ژوئن 2026 | 2 اوت 2026 | تأیید شده |
| $200,171–$264,500 | Santa Clara, CA | 23 ژوئن 2026 | 5 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 23 ژوئن 2026 | 2 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $200,171–$264,500 | Santa Clara, CA | 22 ژوئن 2026 | 5 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 22 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Austin, TX | 16 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 16 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 15 ژوئن 2026 | 1 اوت 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 15 ژوئن 2026 | 1 اوت 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Boerne, TX | 15 ژوئن 2026 | 10 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 11 ژوئن 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 10 ژوئن 2026 | 12 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 9 ژوئن 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $200,171–$264,500 | Santa Clara, CA | 4 ژوئن 2026 | 20 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 2 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 29 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 25 مه 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 مه 2026 | 2 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$271,126 سطح IV | Santa Clara, CA | 21 مه 2026 | 5 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $200,171–$264,500 | Santa Clara, CA | 19 مه 2026 | 20 مه 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 15 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 15 مه 2026 | 5 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $176,030–$264,500 سطح IV | Hillsboro, OR | 13 مه 2026 | 1 اوت 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 13 مه 2026 | 23 مه 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 12 مه 2026 | 14 مه 2026 | تأیید شده |
| $200,171–$264,500 | Santa Clara, CA | 11 مه 2026 | 5 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $169,666–$218,500 | Santa Clara, CA | 11 مه 2026 | 25 مه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 4 مه 2026 | 4 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 28 آوریل 2026 | 4 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 28 آوریل 2026 | 4 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $146,954–$218,500 | Westford, MA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 13 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $161,179–$218,500 سطح IV | Austin, TX | 24 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 24 آوریل 2026 | 18 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 پارهوقت | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 23 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 21 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 21 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 20 آوریل 2026 | 1 مه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 20 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 16 آوریل 2026 | 2 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 16 آوریل 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 14 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Hillsboro, OR | 14 آوریل 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 13 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 13 آوریل 2026 | 2 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 10 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $286,129–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 10 آوریل 2026 | 3 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 9 آوریل 2026 | 18 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $173,000–$218,500 | Santa Clara, CA | 9 آوریل 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $168,500–$218,500 سطح IV | Austin, TX | 8 آوریل 2026 | 27 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $183,855–$218,500 | Santa Clara, CA | 8 آوریل 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 6 آوریل 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 2 آوریل 2026 | 15 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 31 مارس 2026 | 5 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 31 مارس 2026 | 2 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 31 مارس 2026 | 12 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 30 مارس 2026 | 26 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Austin, TX | 30 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 25 مارس 2026 | 2 مه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 25 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $223,508–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 25 مارس 2026 | 14 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $171,787–$264,500 سطح IV | Westford, MA | 19 مارس 2026 | 15 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 19 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 18 مارس 2026 | 2 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 17 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 17 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 17 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 13 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $170,509–$218,500 | Santa Clara, CA | 12 مارس 2026 | 20 مارس 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 12 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$218,500 | Santa Clara, CA | 11 مارس 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 6 مارس 2026 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 26 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 23 فوریه 2026 | 3 مارس 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 19 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 18 فوریه 2026 | 18 اوت 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 17 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 17 فوریه 2026 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 17 فوریه 2026 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 13 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 13 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 13 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 12 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | لغو شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 12 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $198,672–$264,500 | Santa Clara, CA | 11 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 11 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 11 فوریه 2026 | 18 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Austin, TX | 10 فوریه 2026 | 15 مارس 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 10 فوریه 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $167,636–$212,750 | Santa Clara, CA | 9 فوریه 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 5 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 5 فوریه 2026 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 4 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Redmond, WA | 3 فوریه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Redmond, WA | 3 فوریه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 2 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 2 فوریه 2026 | 20 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 30 ژانویه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 27 ژانویه 2026 | 16 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 27 ژانویه 2026 | 11 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 22 ژانویه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 22 ژانویه 2026 | 10 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 21 ژانویه 2026 | 3 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Charleston, SC | 21 ژانویه 2026 | 21 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 15 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Austin, TX | 15 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Westford, MA | 5 ژانویه 2026 | 12 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Austin, TX | 2 ژانویه 2026 | 11 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Durham, NC | 31 دسامبر 2025 | 26 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 30 دسامبر 2025 | 4 ژانویه 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 24 دسامبر 2025 | 3 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 23 دسامبر 2025 | 30 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 23 دسامبر 2025 | 30 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $197,558–$264,500 | Santa Clara, CA | 22 دسامبر 2025 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 18 دسامبر 2025 | 22 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,679–$264,500 | Santa Clara, CA | 15 دسامبر 2025 | 26 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 12 دسامبر 2025 | 20 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 11 دسامبر 2025 | 16 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 11 دسامبر 2025 | 20 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $164,573–$212,750 | Santa Clara, CA | 5 دسامبر 2025 | 15 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Austin, TX | 4 دسامبر 2025 | 25 مه 2026 | تأیید شده |
| $164,573–$212,750 | Santa Clara, CA | 3 دسامبر 2025 | 15 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,679–$264,500 | Santa Clara, CA | 3 دسامبر 2025 | 15 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 2 دسامبر 2025 | 2 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 2 دسامبر 2025 | 13 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,679–$264,500 | Santa Clara, CA | 26 نوامبر 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 26 نوامبر 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 26 نوامبر 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $186,472–$212,750 سطح III | Santa Clara, CA | 26 نوامبر 2025 | 3 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 پارهوقت · سطح IV | Santa Clara, CA | 25 نوامبر 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $164,573–$212,750 | Santa Clara, CA | 24 نوامبر 2025 | 2 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,679–$264,500 | Santa Clara, CA | 24 نوامبر 2025 | 27 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Durham, NC | 21 نوامبر 2025 | 2 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $196,679–$264,500 | Santa Clara, CA | 20 نوامبر 2025 | 2 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 19 نوامبر 2025 | 30 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 17 نوامبر 2025 | 20 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $164,573–$212,750 | Santa Clara, CA | 17 نوامبر 2025 | 26 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 13 نوامبر 2025 | 2 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 30 سپتامبر 2025 | 17 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 29 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 26 سپتامبر 2025 | 15 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 24 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 24 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 24 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 19 سپتامبر 2025 | 22 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $163,925–$212,750 | Santa Clara, CA | 19 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 18 سپتامبر 2025 | 2 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $216,091–$310,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 17 سپتامبر 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Dallas, TX | 10 ژوئن 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $204,901–$264,500 سطح IV | Santa Clara, CA | 13 مه 2025 | 2 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $136,000–$212,750 سطح III | Durham, NC | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $196,000–$310,500 سطح IV | Millburn, NJ | 10 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Niagara Falls, NY | 9 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $160,638–$212,750 سطح IV | Los Angeles, CA | 12 مارس 2025 | 11 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $168,000–$264,500 سطح IV | Apex, NC | 11 فوریه 2025 | 11 اوت 2025 | تأیید شده |
| $196,000–$304,750 سطح IV | Phoenix, AZ | 19 دسامبر 2024 | 23 مه 2025 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Maynard, MA | 3 دسامبر 2024 | 2 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $147,597–$201,250 سطح IV | Irving, TX | 27 نوامبر 2024 | 6 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 8 اکتبر 2024 | 31 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 7 اکتبر 2024 | 14 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $196,000–$304,750 سطح IV | Westford, MA | 2 اکتبر 2024 | 10 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 2 اوت 2024 | 31 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $196,000–$304,750 سطح IV | Puyallup, WA | 23 ژوئیه 2024 | 30 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 15 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 12 ژوئیه 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $196,000–$304,750 سطح IV | Snohomish, WA | 26 ژوئن 2024 | 4 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $196,000–$304,750 سطح IV | Austin, TX | 11 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 7 ژوئن 2024 | 2 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 3 ژوئن 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $164,000–$258,750 سطح IV | Folsom, CA | 28 مه 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $180,000–$287,500 سطح IV | Millburn, NJ | 22 مارس 2024 | 21 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $152,360–$195,500 سطح IV | Irvine, CA | 21 مارس 2024 | 20 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $124,000–$195,500 سطح III | Hillsboro, OR | 29 فوریه 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $180,000–$287,500 سطح IV | Austin, TX | 26 فوریه 2024 | 10 مه 2024 | تأیید شده |
| $124,000–$195,500 سطح III | El Dorado Hills, CA | 5 ژانویه 2024 | 2 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $180,000–$287,500 سطح IV | Phoenix, AZ | 1 نوامبر 2023 | 2 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $153,504–$194,000 سطح III | Santa Clara, CA | 18 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $160,000–$245,000 سطح IV | Charleston, SC | 8 اوت 2023 | 21 اوت 2023 | تأیید شده |
| $130,000–$194,000 سطح III | Pittsburgh, PA | 7 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $190,000–$286,000 سطح IV | Apex, NC | 3 مه 2023 | 18 اوت 2023 | تأیید شده |
| $190,000–$286,000 سطح IV | Apex, NC | 19 آوریل 2023 | 18 اوت 2023 | تأیید شده |
| $130,000–$194,000 سطح III | Cary, NC | 23 فوریه 2023 | 23 اوت 2023 | تأیید شده |
| $151,902–$194,000 سطح III | Santa Clara, CA | 16 فوریه 2023 | 13 اوت 2023 | تأیید شده |
| $145,621–$194,000 سطح IV | North Hollywood, CA | 9 فوریه 2023 | 7 اوت 2023 | تأیید شده |
| $151,902–$194,000 سطح III | Santa Clara, CA | 7 فوریه 2023 | 27 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $200,000–$325,000 سطح IV | Redmond, WA | 13 دسامبر 2022 | 2 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $151,902–$221,000 سطح III | Santa Clara, CA | 12 دسامبر 2022 | 12 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $122,400–$198,900 سطح III | Pittsburgh, PA | 18 نوامبر 2022 | 18 مه 2023 | تأیید شده |
Engineer Senior ASIC در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در NVIDIA Corporation
- Software Engineer$184,000
- Engineer Senior Systems Software$184,000
- Hardware Engineer, Electronics$166,366
- Research Scientist$173,971
- Architect$181,293
- Program Manager$189,736
- Product Manager$198,702
- Verification Engineer$168,000
- Manager Systems Software$224,000
- Architect Senior$186,472
- ASIC Engineer$196,000
- Engineer Senior Verification$169,666
- Solutions Architect$169,770
- Engineer Systems Software$142,318
- Physical Design Engineer$177,341
- Business Systems Analyst$167,190
- Architect Solutions$153,103
- Senior Research Scientist$201,094
- Engineer Senior Software$183,083
- Engineer Senior Mixed Signal Design$186,472
- CAD Engineer$180,003
- Senior Architect$192,941
- Engineer Senior Physical Design$185,864
- System Design Engineer$157,779
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).