داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Optum Services, Inc. › Senior Quality Engineer

حقوق H-1B برای ⁨Senior Quality Engineer⁩ در ⁨Optum Services, Inc.⁩

⁨57⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Senior Quality Engineer⁩ در ⁨Optum Services, Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$115,918⁩؛ نیمه میانی ⁨$109,546⁩ تا ⁨$120,494⁩.

درخواست‌ها (LCAs)57
حقوق پیشنهادی میانی$115,918
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$109,546⁩–⁨$120,494⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$105,034⁩–⁨$131,919⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩15$110,136
سال مالی ⁨2024⁩12$116,178
سال مالی ⁨2025⁩19$118,691
سال مالی ⁨2026⁩9$125,798

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$138,370–$179,760
سطح ⁨IV⁩
Garner, NC26 مه 202621 نوامبر 2026تأیید شده
$110,198–$179,760
سطح ⁨III⁩
Frisco, TX13 آوریل 20263 اکتبر 2026تأیید شده
$142,347–$224,700
سطح ⁨III⁩
Lathrop, CA27 فوریه 202612 اوت 2026تأیید شده
$125,798–$188,748
سطح ⁨III⁩
Lakeville, MN25 فوریه 202627 اوت 2026تأیید شده
$113,225–$188,748Eden Prairie, MN6 فوریه 20261 مارس 2026تأیید شده
$120,307–$179,760
سطح ⁨IV⁩
Davidson, NC5 فوریه 20265 اوت 2026تأیید شده
$125,798–$182,490
سطح ⁨III⁩
Eden Prairie, MN4 فوریه 20266 اوت 2026تأیید شده
$127,837–$188,748
سطح ⁨III⁩
Houston, TX3 فوریه 202624 ژوئیه 2026تأیید شده
$127,837–$188,748
سطح ⁨III⁩
Houston, TX30 ژانویه 202624 ژوئیه 2026لغو شده
$108,956–$165,110
سطح ⁨III⁩
Mount Juliet, TN28 نوامبر 202530 مه 2026تأیید شده
$116,771–$165,074
سطح ⁨III⁩
Lutz, FL11 ژوئن 20254 دسامبر 2025تأیید شده
$134,640
سطح ⁨III⁩
Aubrey, TX2 مه 20251 ژوئن 2025تأیید شده
$105,185–$187,344
سطح ⁨II⁩
Trumbull, CT29 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$106,517–$173,762
سطح ⁨III⁩
Propser, TX11 آوریل 202510 اکتبر 2025تأیید شده
$144,942
سطح ⁨IV⁩
Buford, GA10 آوریل 202510 اکتبر 2025تأیید شده
$120,120–$182,451
سطح ⁨IV⁩
Horsham, PA1 آوریل 202515 سپتامبر 2025تأیید شده، سپس لغو شده
$123,656–$199,827
سطح ⁨II⁩
Basking Ridge, NJ27 مارس 202519 سپتامبر 2025تأیید شده
$107,865–$161,797
سطح ⁨III⁩
Mount Juliet, TN20 مارس 202518 اوت 2025تأیید شده
$119,288–$157,300
سطح ⁨IV⁩
Eden Prairie, MN19 مارس 20254 سپتامبر 2025تأیید شده
$113,901–$161,797
سطح ⁨IV⁩
St. Augustine, FL14 مارس 20251 اوت 2025تأیید شده
$145,400
سطح ⁨IV⁩
Westborough, MA6 مارس 20251 اوت 2025تأیید شده
$122,970–$199,827
سطح ⁨III⁩
Boston, MA20 فوریه 202514 اوت 2025تأیید شده
$118,498–$161,800
سطح ⁨IV⁩
Sanford, FL31 ژانویه 202511 مارس 2025تأیید شده
$134,640
E-3 · پاره‌وقت · سطح ⁨III⁩
Aubrey, TX30 ژانویه 20251 ژوئن 2025تأیید شده
$118,691–$161,797San Antonio, TX29 ژانویه 202519 ژوئیه 2025تأیید شده
$120,682–$161,797
سطح ⁨III⁩
South Jordan, UT28 ژانویه 202525 ژوئیه 2025تأیید شده
$114,341–$170,312Raleigh, NC10 ژانویه 202530 ژوئن 2025تأیید شده
$107,865–$161,797
سطح ⁨IV⁩
Nashville, TN25 نوامبر 202421 مه 2025تأیید شده
$122,970–$195,859
سطح ⁨II⁩
Boston, MA5 نوامبر 202430 آوریل 2025تأیید شده
$105,514–$178,828
سطح ⁨II⁩
Victoria, MN30 اکتبر 202425 آوریل 2025تأیید شده
$118,498–$161,800
سطح ⁨IV⁩
Sanford, FL26 اوت 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$116,438–$161,800
سطح ⁨III⁩
Spring Hill, TN13 اوت 20244 فوریه 2025تأیید شده
$110,136–$149,857
سطح ⁨III⁩
Mount Juliet, TN26 ژوئن 20241 اوت 2024تأیید شده
$115,918–$170,300
سطح ⁨II⁩
Parsippany, NJ25 ژوئن 202420 دسامبر 2024تأیید شده
$127,629–$170,300
سطح ⁨III⁩
Garner, NC25 ژوئن 202420 دسامبر 2024تأیید شده
$117,437–$171,377
سطح ⁨III⁩
Eden Prairie, MN21 ژوئن 20249 دسامبر 2024تأیید شده
$117,437–$178,800
سطح ⁨III⁩
Champlin, MN13 ژوئن 202411 دسامبر 2024تأیید شده
$99,418–$170,300
سطح ⁨II⁩
Northlake, TX20 مه 202413 نوامبر 2024تأیید شده
$138,050–$181,406
سطح ⁨IV⁩
Black Diamond, WA5 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$113,113–$171,377Eden Prairie, MN14 مارس 202412 سپتامبر 2024تأیید شده
$111,000–$163,216
سطح ⁨II⁩
Willow Springs, NC5 مارس 202427 اوت 2024تأیید شده
$111,000–$157,744
سطح ⁨IV⁩
Wauwatosa, WI21 نوامبر 20234 دسامبر 2023تأیید شده
$108,368–$173,519
سطح ⁨III⁩
Tracy, CA15 سپتامبر 202315 مارس 2024تأیید شده
$119,057–$157,744Bloomington, MN7 سپتامبر 202325 سپتامبر 2023تأیید شده
$110,136–$149,857
سطح ⁨III⁩
Spring Hill, TN7 سپتامبر 20237 مارس 2024تأیید شده
$104,934–$141,970
سطح ⁨II⁩
San Diego, CA23 اوت 202320 فوریه 2024تأیید شده
$119,808–$157,744
سطح ⁨III⁩
Houston, TX21 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$101,277–$165,632
سطح ⁨II⁩
Champlin, MN5 ژوئیه 202329 دسامبر 2023تأیید شده
$103,400–$149,857
سطح ⁨III⁩
Mount Juliet, TN30 ژوئن 202329 دسامبر 2023تأیید شده
$113,152–$147,301
سطح ⁨III⁩
Lakeville, MN28 مارس 202327 سپتامبر 2023تأیید شده
$113,152–$147,301
سطح ⁨III⁩
Eden Prairie, MN24 فوریه 202325 اوت 2023تأیید شده
$102,918–$122,165
سطح ⁨III⁩
Mount Juliet, TN13 فوریه 202315 اوت 2023تأیید شده
$118,518–$157,744
سطح ⁨III⁩
Leander, TX3 فوریه 202315 فوریه 2023تأیید شده
$97,000–$147,301Eden Prairie, MN3 فوریه 20232 اوت 2023تأیید شده
$113,152–$147,301
سطح ⁨III⁩
Minnetonka, MN26 ژانویه 202327 ژوئیه 2023تأیید شده
$106,267–$137,025
سطح ⁨III⁩
Richmond, VA13 ژانویه 20236 ژوئیه 2023تأیید شده
$113,152–$127,500
سطح ⁨III⁩
Minnetonka, MN3 اکتبر 20223 دسامبر 2022تأیید شده

⁨Senior Quality Engineer⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Optum Services, Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).