خانه › کارفرمایان › Pivotal Aero, LLC
Pivotal Aero, LLC: حقوق H-1B و حمایت
Pivotal Aero, LLC تعداد 20 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 18. میانه حقوق پیشنهادی: $163,000.
آیا Pivotal Aero, LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
Pivotal Aero, LLC تعداد 20 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 11 ژوئن 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
درخواستهای گرین کارت (PERM) در Pivotal Aero, LLC: 3 →
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Technical Project Manager | 2 | $130,000 |
| Flight Test Engineer | 2 | $125,000 |
| Enterprise System Engineer | 2 | $180,435 |
| Manager, GNC | 2 | $220,000 |
| Project Engineer | 1 | $100,000 |
| Senior Business Systems Analyst | 1 | $166,000 |
| Firmware Engineer | 1 | $133,000 |
| Head of Aerostructures Manufacturing | 1 | $180,000 |
| Mechanical Battery Engineer | 1 | $130,000 |
| Motor Design Engineer - Mechanical | 1 | $145,000 |
| Mechanical Product Design Engineer | 1 | $160,000 |
| Software Engineer | 1 | $173,000 |
| Head of Flight | 1 | $300,000 |
| Senior GNC Engineer | 1 | $160,000 |
| Senior Staff Hardware Engineer | 1 | $220,000 |
| Staff Firmware Engineer | 1 | $190,000 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2024 | 4 | $130,000 |
| سال مالی 2025 | 7 | $160,000 |
| سال مالی 2026 | 9 | $180,435 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Mechanical Engineers10
- Aerospace Engineers3
- Software Developers3
- Computer Systems Analysts1
- Computer Hardware Engineers1
- Chief Executives1
- Electrical Engineers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Firmware Engineer | $190,000–$210,000 سطح II | Palo Alto, CA | 11 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Manager, GNC | $220,000–$240,000 سطح IV | Palo Alto, CA | 11 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Manager, GNC | $150,000–$170,000 سطح I | Palo Alto, CA | 11 ژوئن 2026 | 8 دسامبر 2026 | لغو شده |
| Enterprise System Engineer | $185,870–$206,000 سطح III | Palo Alto, CA | 12 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Senior Staff Hardware Engineer | $220,000–$240,000 سطح III | Palo Alto, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Enterprise System Engineer | $175,000–$195,000 سطح III | Palo Alto, CA | 13 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Senior GNC Engineer | $160,000–$190,000 سطح III | Palo Alto, CA | 30 سپتامبر 2025 | 13 مارس 2026 | تأیید شده |
| Flight Test Engineer | $135,000–$155,000 سطح II | Palo Alto, CA | 4 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Software Engineer | $173,000–$200,000 سطح II | Palo Alto, CA | 23 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Head of Flight | $300,000–$400,000 سطح II | Palo Alto, CA | 17 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Flight Test Engineer | $115,000–$135,000 سطح I | Palo Alto, CA | 11 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Mechanical Product Design Engineer | $160,000–$185,000 سطح III | Palo Alto, CA | 12 مارس 2025 | 24 مارس 2025 | تأیید شده |
| Motor Design Engineer - Mechanical | $145,000–$165,000 سطح II | Palo Alto, CA | 18 دسامبر 2024 | 6 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| Project Engineer | $100,000–$130,000 سطح I | Palo Alto, CA | 15 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Technical Project Manager | $130,000–$160,000 سطح II | Palo Alto, CA | 9 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Head of Aerostructures Manufacturing | $180,000–$210,000 سطح III | Palo Alto, CA | 8 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Technical Project Manager | $130,000–$160,000 سطح II | Palo Alto, CA | 8 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| Firmware Engineer | $133,000–$153,000 سطح I | Palo Alto, CA | 8 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Mechanical Battery Engineer | $130,000–$160,000 سطح II | Palo Alto, CA | 2 مه 2024 | 28 مه 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Senior Business Systems Analyst | $166,000–$186,000 سطح III | Palo Alto, CA | 1 دسامبر 2023 | 18 دسامبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).