خانه › کارفرمایان › Qualcomm Innovation Center, Inc. › Staff Software Engineer
حقوق H-1B برای Staff Software Engineer در Qualcomm Innovation Center, Inc.
53 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Staff Software Engineer در Qualcomm Innovation Center, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $138,062؛ نیمه میانی $133,370 تا $152,027.
درخواستها (LCAs)53
حقوق پیشنهادی میانی$138,062
نیمه میانی حقوقها$133,370–$152,027
صدک ۱۰ تا ۹۰$133,370–$157,581
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 22 | $133,370 |
| سال مالی 2024 | 15 | $146,328 |
| سال مالی 2025 | 8 | $152,027 |
| سال مالی 2026 | 7 | $152,479 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $157,581–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 9 آوریل 2026 | 25 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,971–$202,200 | San Diego, CA | 21 ژانویه 2026 | 8 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $157,581–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 8 ژانویه 2026 | 13 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $139,152–$202,200 سطح III | Austin, TX | 18 دسامبر 2025 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $139,152–$202,200 سطح III | Austin, TX | 5 دسامبر 2025 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $152,479–$202,200 | San Diego, CA | 21 نوامبر 2025 | 1 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $157,581–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 16 نوامبر 2025 | 1 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $157,581–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 23 ژوئیه 2025 | 17 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $135,284–$182,000 | Boulder, CO | 23 مه 2025 | 27 مه 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 9 آوریل 2025 | 14 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $149,170–$189,000 | San Diego, CA | 12 مارس 2025 | 5 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$202,200 سطح III | San Diego, CA | 11 مارس 2025 | 17 مارس 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 15 ژانویه 2025 | 4 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 18 دسامبر 2024 | 12 مه 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 3 دسامبر 2024 | 3 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $132,267–$189,000 سطح III | Austin, TX | 28 اوت 2024 | 8 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $162,171–$213,000 | Santa Clara, CA | 26 ژوئیه 2024 | 31 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $152,027–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 25 ژوئیه 2024 | 8 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $152,027–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 4 ژوئیه 2024 | 20 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $162,171–$213,000 | Santa Clara, CA | 28 ژوئن 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 16 مه 2024 | 16 اوت 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 15 مه 2024 | 15 مه 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 15 آوریل 2024 | 10 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 20 مارس 2024 | 13 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 7 مارس 2024 | 7 مارس 2024 | تأیید شده |
| $134,279–$189,000 | San Diego, CA | 16 فوریه 2024 | 14 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 فوریه 2024 | 27 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $132,814–$189,000 | San Diego, CA | 11 ژانویه 2024 | 5 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $158,809–$189,000 | San Diego, CA | 29 نوامبر 2023 | 30 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 3 نوامبر 2023 | 1 مه 2024 | تأیید شده |
| $146,328–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 22 سپتامبر 2023 | 21 مارس 2024 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 28 ژوئن 2023 | 21 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 23 ژوئن 2023 | 21 دسامبر 2023 | لغو شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 6 ژوئن 2023 | 22 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 1 ژوئن 2023 | 22 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 29 مه 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 6 مارس 2023 | 1 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 3 مارس 2023 | 1 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 27 فوریه 2023 | 23 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 15 فوریه 2023 | 23 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 فوریه 2023 | 17 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 30 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 26 ژانویه 2023 | 28 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $126,000–$189,000 سطح III | Murrieta, CA | 23 ژانویه 2023 | 6 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 ژانویه 2023 | 8 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 ژانویه 2023 | 23 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 دسامبر 2022 | 10 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 13 دسامبر 2022 | 22 مه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 21 نوامبر 2022 | 12 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 2 نوامبر 2022 | 3 مه 2023 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 31 اکتبر 2022 | 3 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $133,370–$189,000 سطح III | San Diego, CA | 31 اکتبر 2022 | 3 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $133,370–$176,400 سطح III | San Diego, CA | 4 اکتبر 2022 | 1 آوریل 2023 | تأیید شده |
Staff Software Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Qualcomm Innovation Center, Inc.
- Senior Software Engineer$121,597
- Software Engineer$111,322
- Senior Camera Software Engineer$121,597
- Camera Software Engineer$111,322
- Staff Camera Software Engineer$146,328
- Senior Staff Software Engineer$171,080
- Senior Compiler Toolchain Software Engineer$114,500
- Senior Software Applications Engineer$121,597
- Staff Software Applications Engineer$147,746
- Staff GPU Software Engineer$152,027
- Modem Software Engineer$116,460
- Senior Staff/Manager Software Engineer$177,154
- Compiler Toolchain Software Engineer$97,000
- Senior GPU Software Engineer$114,500
- Senior Staff Camera Software Engineer$174,117
- Senior Staff/Manager Camera Software Engineer$177,154
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).