داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Randstad Digital, LLC › Software Quality Assurance Analyst

حقوق H-1B برای ⁨Software Quality Assurance Analyst⁩ در ⁨Randstad Digital, LLC⁩

⁨32⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Software Quality Assurance Analyst⁩ در ⁨Randstad Digital, LLC⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$100,500⁩؛ نیمه میانی ⁨$92,000⁩ تا ⁨$111,000⁩.

درخواست‌ها (LCAs)32
حقوق پیشنهادی میانی$100,500
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$92,000⁩–⁨$111,000⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$89,000⁩–⁨$119,400⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2025⁩2$106,500
سال مالی ⁨2026⁩30$100,500

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$135,000
سطح ⁨IV⁩
Arlington, TX14 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$120,307
سطح ⁨IV⁩
Charlotte, NC1 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$126,800
سطح ⁨IV⁩
Harrisburg, NC2 آوریل 20269 آوریل 2026تأیید شده
$100,000
سطح ⁨II⁩
Plano, TX4 مارس 202611 مارس 2026تأیید شده
$94,000
سطح ⁨II⁩
Richardson, TX3 مارس 202610 مارس 2026تأیید شده
$105,000
سطح ⁨III⁩
Atlanta, GA16 فوریه 202623 فوریه 2026تأیید شده
$101,000–$150,000
سطح ⁨III⁩
Smithfield, RI29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$86,000–$101,000
سطح ⁨II⁩
Smithfield, RI29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$113,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Merrimack, NH29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$95,000–$113,000
سطح ⁨II⁩
Merrimack, NH29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$113,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Merrimack, NH29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$95,000–$113,000
سطح ⁨II⁩
Merrimack, NH29 ژانویه 20265 فوریه 2026تأیید شده
$109,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Durham, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$109,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Durham, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$89,000–$109,000
سطح ⁨II⁩
Durham, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$89,000–$109,000
سطح ⁨II⁩
Durham, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$120,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Boston, MA28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$100,000–$120,000
سطح ⁨II⁩
Boston, MA28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$111,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Westlake, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$92,000–$111,000
سطح ⁨II⁩
Westlake, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$111,000–$160,000
سطح ⁨III⁩
Westlake, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$92,000–$111,000
سطح ⁨II⁩
Westlake, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$92,000–$150,000
سطح ⁨III⁩
Mechanicsburg, PA28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$76,000–$92,000
سطح ⁨II⁩
Mechanicsburg, PA28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$103,000–$150,000
سطح ⁨III⁩
Charlotte, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$86,000–$103,000
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$111,000–$150,000
سطح ⁨III⁩
Plano, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$92,000–$111,000
سطح ⁨II⁩
Plano, TX28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$111,000–$150,000
سطح ⁨III⁩
Pennington, NJ28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$92,000–$111,000
سطح ⁨II⁩
Pennington, NJ28 ژانویه 20264 فوریه 2026تأیید شده
$99,000
سطح ⁨II⁩
Charlotte, NC21 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$114,000
سطح ⁨II⁩
Wylie, TX18 مارس 202523 مه 2025تأیید شده

⁨Software Quality Assurance Analyst⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Randstad Digital, LLC⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).