داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Robinhood Markets, Inc. › Software Engineer

حقوق H-1B برای ⁨Software Engineer⁩ در ⁨Robinhood Markets, Inc.⁩

⁨154⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Software Engineer⁩ در ⁨Robinhood Markets, Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$166,000⁩؛ نیمه میانی ⁨$157,000⁩ تا ⁨$182,610⁩.

درخواست‌ها (LCAs)154
حقوق پیشنهادی میانی$166,000
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$157,000⁩–⁨$182,610⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$129,536⁩–⁨$189,142⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩23$157,000
سال مالی ⁨2024⁩64$180,000
سال مالی ⁨2025⁩32$158,000
سال مالی ⁨2026⁩34$166,000

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$166,000–$224,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY23 ژوئن 202616 نوامبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY23 ژوئن 202613 نوامبر 2026تأیید شده
$190,000–$230,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA12 ژوئن 202622 ژوئن 2026تأیید شده
$187,741–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA10 ژوئن 202624 ژوئن 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY1 ژوئن 20269 ژوئن 2026تأیید شده
$135,700–$150,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA12 مه 202626 مه 2026تأیید شده
$190,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY4 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$190,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY4 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$212,300–$230,000
سطح ⁨IV⁩
Bellevue, WA4 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA4 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY21 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA21 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA21 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY21 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY21 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨I⁩
Irvine, CA16 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$166,000–$224,000
سطح ⁨III⁩
Irvine, CA6 آوریل 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$187,800–$224,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA31 مارس 202627 آوریل 2026تأیید شده
$187,800–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA24 مارس 202630 مارس 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA16 مارس 202627 آوریل 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA11 مارس 202613 آوریل 2026تأیید شده
$187,800–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA6 مارس 202613 آوریل 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA6 مارس 202630 مارس 2026تأیید شده
$166,000–$195,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA11 فوریه 202616 مارس 2026تأیید شده
$161,700–$185,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA9 فوریه 20269 فوریه 2026تأیید شده
$105,000–$145,000
سطح ⁨I⁩
New York, NY20 ژانویه 202626 ژانویه 2026تأیید شده
$145,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY15 ژانویه 202626 ژانویه 2026تأیید شده
$145,000–$185,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA15 ژانویه 202626 ژانویه 2026تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY15 ژانویه 20269 فوریه 2026تأیید شده
$145,000–$185,000
سطح ⁨I⁩
Bellevue, WA15 ژانویه 202626 ژانویه 2026تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨I⁩
Menlo Park, CA31 دسامبر 20256 ژانویه 2026تأیید شده
$132,000–$145,000
H-1B1 (سنگاپور) · سطح ⁨II⁩
New York, NY7 نوامبر 20251 فوریه 2026تأیید شده
$157,000–$224,583
پاره‌وقت · سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA3 نوامبر 20253 آوریل 2026تأیید شده
$123,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA31 اکتبر 202510 نوامبر 2025تأیید شده
$157,000–$212,750
سطح ⁨II⁩
New York, NY22 سپتامبر 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$212,750
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA22 سپتامبر 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$161,637–$212,750
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA22 سپتامبر 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$212,750
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA22 سپتامبر 202511 فوریه 2026تأیید شده
$161,637–$185,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA11 سپتامبر 202513 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$212,750
سطح ⁨II⁩
New York, NY5 سپتامبر 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA8 اوت 202515 سپتامبر 2025تأیید شده
$161,637–$190,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA4 اوت 20251 سپتامبر 2025تأیید شده، سپس لغو شده
$178,000–$253,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA31 ژوئیه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$190,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA17 ژوئیه 202523 ژوئیه 2025تأیید شده
$148,242–$182,035
سطح ⁨IV⁩
Winston-Salem, NC8 ژوئیه 20255 دسامبر 2025تأیید شده
$187,574–$253,000
سطح ⁨III⁩
Emeryville, CA2 ژوئیه 202523 نوامبر 2025تأیید شده
$187,000–$253,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA27 ژوئن 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$158,000–$212,750
سطح ⁨III⁩
New York, NY27 ژوئن 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$158,000–$212,750
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA20 ژوئن 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA18 ژوئن 202520 ژوئن 2025تأیید شده
$157,000–$213,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA18 ژوئن 20251 ژوئیه 2025تأیید شده
$187,000–$220,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA7 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$158,642–$185,000
سطح ⁨III⁩
New York, NY6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$179,982–$212,750
سطح ⁨IV⁩
New York, NY6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$180,960–$212,750
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$158,000–$185,000
سطح ⁨III⁩
New York, NY30 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$157,000–$185,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA24 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$123,656–$145,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY24 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$1,884,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA24 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$125,000–$165,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA22 مارس 202528 آوریل 2025تأیید شده
$164,520–$184,520
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA19 مارس 20259 اوت 2025تأیید شده
$166,500–$176,500
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA21 فوریه 202519 اوت 2025تأیید شده
$166,500–$176,500
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA19 فوریه 202519 اوت 2025تأیید شده
$156,000–$176,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA24 ژانویه 202519 ژوئیه 2025تأیید شده
$156,500–$176,500
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA15 ژانویه 202511 ژوئیه 2025تأیید شده
$180,325–$200,325
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA14 اکتبر 202415 آوریل 2025تأیید شده
$175,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA11 سپتامبر 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$180,000–$200,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY23 اوت 20242 اکتبر 2024تأیید شده
$125,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY20 اوت 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$180,000–$200,000
سطح ⁨IV⁩
Bellevue, WA13 اوت 20243 سپتامبر 2024تأیید شده
$170,735–$190,735
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA5 اوت 20243 ژانویه 2025تأیید شده
$175,105–$195,105
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA2 اوت 202431 ژانویه 2025تأیید شده
$190,840–$210,840
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA1 اوت 202418 ژانویه 2025تأیید شده
$161,140–$181,140
سطح ⁨II⁩
Irvine, CA31 ژوئیه 20241 اوت 2024تأیید شده
$189,000–$209,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY29 ژوئیه 202425 ژانویه 2025تأیید شده
$180,810–$200,810
سطح ⁨II⁩
Georgetown, TX24 ژوئیه 202423 ژانویه 2025تأیید شده
$185,390–$205,390
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA23 ژوئیه 202418 ژانویه 2025تأیید شده
$190,000–$210,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA22 ژوئیه 202418 ژانویه 2025تأیید شده
$185,390–$205,390
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA17 ژوئیه 202410 ژانویه 2025تأیید شده
$185,695–$205,695
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA16 ژوئیه 202415 نوامبر 2024تأیید شده
$183,000–$203,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA12 ژوئیه 202410 ژانویه 2025تأیید شده
$185,695–$205,695
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA8 ژوئیه 202431 دسامبر 2024تأیید شده
$160,000–$210,000
سطح ⁨III⁩
Bellevue, WA28 ژوئن 202411 اکتبر 2024تأیید شده
$190,840–$210,840
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA28 ژوئن 20242 نوامبر 2024تأیید شده
$185,000–$205,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA26 ژوئن 202430 نوامبر 2024تأیید شده
$183,130–$203,130
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA18 ژوئن 202430 نوامبر 2024تأیید شده
$169,080–$189,080
سطح ⁨II⁩
New York, NY17 ژوئن 20241 ژوئیه 2024تأیید شده
$125,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA11 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$182,000–$212,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA6 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$193,355–$213,355
سطح ⁨II⁩
New York, NY5 ژوئن 202416 نوامبر 2024تأیید شده
$150,000–$200,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA7 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$88,097–$108,097
سطح ⁨II⁩
New York, NY2 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$185,695–$205,695
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA2 مه 202422 اکتبر 2024تأیید شده
$180,000–$200,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA2 مه 202421 سپتامبر 2024تأیید شده
$180,000–$200,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY24 آوریل 202429 آوریل 2024تأیید شده
$175,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY23 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$190,000–$210,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY20 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$125,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY19 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$128,920–$148,920
سطح ⁨II⁩
Bellevue, WA19 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$182,610–$202,610
سطح ⁨II⁩
New York, NY19 آوریل 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$150,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA11 مارس 202415 ژوئیه 2024تأیید شده
$182,610–$202,610
H-1B1 (سنگاپور) · سطح ⁨II⁩
New York, NY27 فوریه 202423 ژوئیه 2024تأیید شده
$134,000–$154,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA21 فوریه 202415 ژوئیه 2024تأیید شده
$150,000–$205,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA19 فوریه 202415 ژوئیه 2024تأیید شده
$182,610–$202,610
H-1B1 (سنگاپور) · سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA15 فوریه 202423 ژوئیه 2024تأیید شده
$189,178
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA15 فوریه 202415 ژوئن 2024تأیید شده
$179,270–$199,270
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA13 فوریه 202413 ژوئیه 2024تأیید شده
$157,000–$204,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY12 فوریه 20242 مارس 2024تأیید شده
$182,000–$204,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA31 ژانویه 202413 ژوئیه 2024تأیید شده
$183,000–$203,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA29 ژانویه 202413 ژوئیه 2024تأیید شده
$175,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA29 ژانویه 202419 فوریه 2024تأیید شده
$156,000–$176,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA22 ژانویه 202415 ژوئیه 2024تأیید شده
$155,000–$204,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA19 ژانویه 20247 فوریه 2024تأیید شده
$157,000–$177,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA18 ژانویه 202415 ژوئیه 2024تأیید شده
$195,000–$215,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA11 ژانویه 202417 مه 2024تأیید شده
$157,000–$194,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA9 ژانویه 20246 ژوئیه 2024تأیید شده
$128,502–$148,502
سطح ⁨II⁩
Seattle, WA9 ژانویه 202416 ژانویه 2024تأیید شده
$170,000–$190,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY4 دسامبر 202325 دسامبر 2023تأیید شده
$165,000–$200,000
سطح ⁨II⁩
Irvine, CA21 نوامبر 202327 نوامبر 2023تأیید شده
$156,500–$176,500
سطح ⁨II⁩
New York, NY10 نوامبر 202320 نوامبر 2023تأیید شده
$156,500–$176,500
سطح ⁨II⁩
Brookline, MA8 نوامبر 202316 نوامبر 2023تأیید شده
$209,484–$229,484
سطح ⁨II⁩
New York, NY8 نوامبر 202316 نوامبر 2023تأیید شده
$177,775–$197,775
سطح ⁨II⁩
Seattle, WA8 نوامبر 202316 نوامبر 2023تأیید شده
$145,000–$175,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY7 نوامبر 202313 نوامبر 2023تأیید شده
$180,550–$200,550
سطح ⁨II⁩
New York, NY7 نوامبر 202315 نوامبر 2023تأیید شده
$182,010–$202,010
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA25 اکتبر 20239 فوریه 2024تأیید شده
$198,325–$218,325
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA22 اکتبر 202320 آوریل 2024تأیید شده
$198,325–$218,325
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA22 اکتبر 202322 آوریل 2024تأیید شده
$184,412–$204,412
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA19 اکتبر 202319 آوریل 2024تأیید شده
$182,010–$202,010
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA10 اکتبر 20231 مارس 2024تأیید شده
$156,000–$201,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA31 اوت 202316 فوریه 2024تأیید شده
$128,502–$148,502
سطح ⁨II⁩
Redmond, WA23 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$125,000–$155,000
سطح ⁨II⁩
New York, NY21 اوت 202330 اوت 2023تأیید شده
$120,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA14 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$164,345–$184,345
سطح ⁨IV⁩
Winston-Salem, NC9 اوت 202315 اوت 2023تأیید شده
$128,502–$148,502
سطح ⁨II⁩
Redmond, WA9 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$184,662–$215,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA5 ژوئیه 202314 دسامبر 2023تأیید شده
$133,000–$176,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA2 ژوئن 202312 ژوئن 2023تأیید شده
$164,000–$194,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA27 آوریل 202330 آوریل 2023تأیید شده
$180,000–$210,000
H-1B1 (سنگاپور) · سطح ⁨II⁩
New York, NY26 آوریل 202323 ژوئیه 2023تأیید شده
$175,000–$205,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA20 آوریل 202315 مه 2023تأیید شده
$200,000–$220,000
سطح ⁨IV⁩
Menlo Park, CA20 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$175,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Seattle, WA7 آوریل 202317 آوریل 2023تأیید شده
$128,000–$148,000
سطح ⁨II⁩
Seattle, WA6 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$128,000–$148,000
سطح ⁨II⁩
Redmond, WA4 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$183,000–$203,333
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA21 مارس 20239 سپتامبر 2023تأیید شده
$157,000–$213,000
سطح ⁨II⁩
Jersey City, NJ15 مارس 202313 سپتامبر 2023تأیید شده
$157,000–$213,000
سطح ⁨II⁩
Kirkland, WA10 مارس 20233 آوریل 2023تأیید شده
$157,000–$213,000
سطح ⁨II⁩
Seattle, WA10 مارس 20233 آوریل 2023تأیید شده
$157,000–$213,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA3 مارس 202320 مارس 2023تأیید شده
$185,000–$205,000
سطح ⁨III⁩
Menlo Park, CA22 فوریه 20239 ژوئیه 2023تأیید شده
$165,000–$195,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA1 فوریه 202313 ژوئیه 2023تأیید شده
$160,000–$180,000
سطح ⁨II⁩
Menlo Park, CA2 نوامبر 20224 مه 2023تأیید شده

⁨Software Engineer⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Robinhood Markets, Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).