خانه › کارفرمایان › Rubicon Global Holdings, LLC
Rubicon Global Holdings, LLC: حقوق H-1B و حمایت
Rubicon Global Holdings, LLC تعداد 13 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 13. میانه حقوق پیشنهادی: $110,000.
آیا Rubicon Global Holdings, LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
Rubicon Global Holdings, LLC تعداد 13 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 1 مارس 2024 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Principal Quality Lead | 3 | $110,000 |
| VP of Product Development | 1 | $153,000 |
| VP of Accounting | 1 | $230,000 |
| Cloud Solutions Architect | 1 | $140,000 |
| Cloud Solutions Engineer | 1 | $100,000 |
| Principal QA Engineer | 1 | $104,500 |
| Sr. Database Engineer | 1 | $75,000 |
| Cloud Solution Engineer | 1 | $105,000 |
| VP of Data Science | 1 | $185,000 |
| Enterprise Architect | 1 | $135,000 |
| Salesforce Developer | 1 | $85,000 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 4 | $135,000 |
| سال مالی 2024 | 5 | $110,000 |
| سال مالی 2025 | 3 | $110,000 |
| سال مالی 2026 | 1 | $75,000 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
- Rocklin, CA4
- Atlanta, GA2
- Mountain House, CA1
- Cohasset, MA1
- Roseville, CA1
- Santa Clara, CA1
- Plano, TX1
- Roswell, GA1
- Kyle, TX1
مشاغل
- Software Developers6
- Database Administrators2
- Architectural and Engineering Managers1
- Accountants and Auditors1
- Software Developers, Systems Software1
- Software Developers, Applications1
- Data Scientists1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| VP of Data Science | $185,000–$220,000 سطح IV | Roswell, GA | 1 مارس 2024 | 31 اوت 2024 | تأیید شده |
| Sr. Database Engineer | $75,000–$95,000 سطح I | Plano, TX | 28 نوامبر 2023 | 5 آوریل 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| VP of Accounting | $230,000–$260,000 E-3 · سطح IV | Cohasset, MA | 14 سپتامبر 2023 | 9 اکتبر 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Cloud Solutions Architect | $140,000–$160,000 سطح III | Rocklin, CA | 28 ژوئیه 2023 | 2 اوت 2023 | تأیید شده |
| Cloud Solutions Engineer | $100,000–$120,000 سطح I | Roseville, CA | 14 ژوئیه 2023 | 13 ژانویه 2024 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Principal Quality Lead | $110,000–$130,000 سطح II | Rocklin, CA | 22 مارس 2023 | 30 مارس 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| VP of Product Development | $153,000–$183,000 سطح III | Atlanta, GA | 13 ژانویه 2023 | 1 مارس 2023 | تأیید شده |
| Principal Quality Lead | $130,000–$150,000 سطح IV | Mountain House, CA | 27 دسامبر 2022 | 22 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Enterprise Architect | $135,000–$155,000 سطح III | Rocklin, CA | 23 اوت 2022 | 10 فوریه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Principal Quality Lead | $110,000–$140,000 سطح II | Rocklin, CA | 25 ژوئیه 2022 | 17 ژانویه 2023 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Salesforce Developer | $85,000–$110,000 سطح II | Kyle, TX | 25 ژوئیه 2022 | 1 اوت 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Principal QA Engineer | $104,500–$124,500 سطح I | Santa Clara, CA | 30 مارس 2022 | 28 سپتامبر 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| Cloud Solution Engineer | $105,000–$115,000 سطح III | Atlanta, GA | 18 مارس 2021 | 16 سپتامبر 2021 | تأیید شده، سپس لغو شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).