داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Siemens Industry Software Inc. › Field Application Engineer

حقوق H-1B برای ⁨Field Application Engineer⁩ در ⁨Siemens Industry Software Inc.⁩

⁨20⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Field Application Engineer⁩ در ⁨Siemens Industry Software Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$140,080⁩؛ نیمه میانی ⁨$122,750⁩ تا ⁨$171,750⁩.

درخواست‌ها (LCAs)20
حقوق پیشنهادی میانی$140,080
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$122,750⁩–⁨$171,750⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$121,620⁩–⁨$241,881⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩2$258,806
سال مالی ⁨2024⁩5$159,862
سال مالی ⁨2025⁩9$132,000
سال مالی ⁨2026⁩4$124,440

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$124,440
سطح ⁨I⁩
Santa Clara, CA2 مارس 202624 اوت 2026تأیید شده
$122,000
سطح ⁨I⁩
Santa Clara, CA2 مارس 202618 اوت 2026تأیید شده
$124,440
سطح ⁨I⁩
Santa Clara, CA27 فوریه 202625 اوت 2026تأیید شده
$142,403
سطح ⁨I⁩
Santa Clara, CA23 فوریه 202618 اوت 2026تأیید شده
$211,200
سطح ⁨IV⁩
Santa Clara, CA11 اوت 202525 اوت 2025تأیید شده
$140,080
سطح ⁨II⁩
Santa Clara, CA8 اوت 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$240,000
سطح ⁨IV⁩
Santa Clara, CA14 ژوئیه 202528 ژوئیه 2025تأیید شده
$121,800
سطح ⁨I⁩
Fremont, CA19 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$123,000
سطح ⁨I⁩
Fremont, CA14 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$132,000
سطح ⁨I⁩
Fremont, CA13 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$121,800
سطح ⁨I⁩
Fremont, CA7 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$140,080
سطح ⁨II⁩
Fremont, CA24 مارس 202516 سپتامبر 2025تأیید شده
$120,000
سطح ⁨I⁩
Fremont, CA13 دسامبر 202416 دسامبر 2024تأیید شده
$192,000
سطح ⁨IV⁩
Fremont, CA6 سپتامبر 20244 مارس 2025تأیید شده
$150,000
سطح ⁨II⁩
Nashua, NH7 ژوئن 20248 ژوئن 2024تأیید شده
$104,998
سطح ⁨I⁩
Wilsonville, OR29 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$159,862Irvine, CA29 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$165,000
سطح ⁨III⁩
Fremont, CA15 فوریه 202426 فوریه 2024تأیید شده
$258,806
سطح ⁨IV⁩
Fremont, CA1 اوت 202312 اوت 2023تأیید شده
$258,806
سطح ⁨IV⁩
Fremont, CA15 مارس 202313 اوت 2023تأیید شده

⁨Field Application Engineer⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Siemens Industry Software Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).