داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Tata Consultancy Services Limited › Analyst - Information Security

حقوق H-1B برای ⁨Analyst - Information Security⁩ در ⁨Tata Consultancy Services Limited⁩

⁨54⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Analyst - Information Security⁩ در ⁨Tata Consultancy Services Limited⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$109,933⁩؛ نیمه میانی ⁨$93,902⁩ تا ⁨$125,000⁩.

درخواست‌ها (LCAs)54
حقوق پیشنهادی میانی$109,933
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$93,902⁩–⁨$125,000⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$91,000⁩–⁨$135,000⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩17$115,000
سال مالی ⁨2024⁩16$114,520
سال مالی ⁨2025⁩13$91,562
سال مالی ⁨2026⁩6$103,304

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$101,546–$137,600
سطح ⁨II⁩
San Antonio, TX12 ژوئن 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$98,176–$102,200
سطح ⁨II⁩
Chicago, IL15 آوریل 202615 آوریل 2026تأیید شده
$104,562–$136,125
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA16 ژانویه 202611 مارس 2026تأیید شده
$102,045–$111,330
سطح ⁨II⁩
Columbus, OH6 ژانویه 20266 ژانویه 2026تأیید شده
$102,045–$111,330
سطح ⁨II⁩
Columbus, OH31 دسامبر 202531 دسامبر 2025لغو شده
$120,286–$122,310
سطح ⁨II⁩
Monmouth Junction, NJ12 نوامبر 202512 نوامبر 2025تأیید شده
$137,342–$146,558
سطح ⁨II⁩
Emeryville, CA7 نوامبر 20259 مارس 2026تأیید شده
$94,682–$137,600
سطح ⁨II⁩
Milford, OH4 سپتامبر 20254 سپتامبر 2025تأیید شده
$128,253–$152,960
سطح ⁨III⁩
Richardson, TX3 سپتامبر 202511 ژانویه 2026تأیید شده
$74,963–$136,125
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN11 اوت 202510 فوریه 2026تأیید شده
$109,866–$137,590
سطح ⁨III⁩
Mayfield, OH23 ژوئن 202516 سپتامبر 2025تأیید شده
$91,562–$140,400
سطح ⁨II⁩
Milford, OH6 ژوئن 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$91,562–$140,400
سطح ⁨II⁩
Milford, OH6 ژوئن 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$91,562–$137,600
سطح ⁨II⁩
Milford, OH3 ژوئن 20254 ژوئن 2025تأیید شده
$94,141–$133,010
سطح ⁨II⁩
Palm Beach Gardens, FL3 ژوئن 20253 ژوئن 2025تأیید شده
$104,749–$110,000
سطح ⁨II⁩
Decatur, IL21 مه 20254 ژوئن 2025تأیید شده
$94,141–$126,700
سطح ⁨II⁩
Palm Beach Gardens, FL20 مه 202520 مه 2025لغو شده
$91,562–$136,125
سطح ⁨II⁩
Erlanger, KY6 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$91,562–$108,400
سطح ⁨II⁩
Milford, OH3 مارس 20253 مارس 2025تأیید شده
$124,571–$154,300
سطح ⁨III⁩
Arden Hills, MN20 ژانویه 202520 ژانویه 2025تأیید شده
$64,501–$112,300
سطح ⁨II⁩
Erie, PA16 ژانویه 202516 ژانویه 2025تأیید شده
$103,438–$137,590
سطح ⁨III⁩
Mayfield, OH11 ژوئن 202411 ژوئن 2024تأیید شده
$98,613–$98,750
سطح ⁨II⁩
Minneapolis, MN31 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$135,000–$145,000
سطح ⁨III⁩
Pittsburgh, PA16 مه 202430 مه 2024تأیید شده
$87,318–$98,750
سطح ⁨II⁩
Milford, OH15 مه 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$114,520–$154,939
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA10 آوریل 202415 آوریل 2024تأیید شده
$135,000–$142,000
سطح ⁨II⁩
Pleasanton, CA2 آوریل 202415 آوریل 2024تأیید شده
$114,520–$154,939
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA28 مارس 202428 مارس 2024تأیید شده
$107,525–$145,475
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA19 مارس 202421 مارس 2024تأیید شده
$115,000–$130,000
سطح ⁨II⁩
San Antonio, TX30 ژانویه 202412 فوریه 2024تأیید شده
$125,000–$135,000
سطح ⁨II⁩
San Antonio, TX30 ژانویه 20245 فوریه 2024تأیید شده
$114,795–$119,000
سطح ⁨II⁩
Jersey City, NJ18 ژانویه 202431 ژانویه 2024تأیید شده
$130,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
San Antonio, TX15 ژانویه 202426 ژانویه 2024تأیید شده
$112,299–$117,000
سطح ⁨II⁩
Glastonbury, CT5 ژانویه 202418 ژانویه 2024تأیید شده
$125,000–$135,000
سطح ⁨III⁩
Bloomington, MN4 ژانویه 202411 ژانویه 2024تأیید شده
$104,000–$114,000
سطح ⁨II⁩
Dallas, TX3 ژانویه 202416 ژانویه 2024تأیید شده
$110,000–$130,000
سطح ⁨II⁩
Wilmington, DE2 ژانویه 202411 ژانویه 2024تأیید شده
$93,184–$130,000
سطح ⁨II⁩
Juno Beach, FL20 سپتامبر 202320 سپتامبر 2023تأیید شده
$121,659–$151,000
سطح ⁨III⁩
Richardson, TX19 سپتامبر 202319 سپتامبر 2023تأیید شده
$100,901–$126,500
سطح ⁨II⁩
Atlanta, GA22 اوت 202322 اوت 2023تأیید شده
$91,000–$116,100
سطح ⁨II⁩
Marietta, GA13 ژوئن 202329 سپتامبر 2023تأیید شده
$91,000–$116,100
سطح ⁨II⁩
Marietta, GA25 مه 202329 سپتامبر 2023تأیید شده
$175,000–$185,000
سطح ⁨III⁩
Irving, TX12 مه 202326 مه 2023تأیید شده
$84,011–$116,100
سطح ⁨II⁩
San Antonio, TX24 آوریل 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$115,000–$125,000
سطح ⁨III⁩
Fort Myers, FL6 آوریل 202319 آوریل 2023تأیید شده
$115,000–$125,000
سطح ⁨III⁩
Erlanger, KY6 آوریل 202319 آوریل 2023تأیید شده
$140,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
Waukegan, IL31 مارس 202313 آوریل 2023تأیید شده
$140,000–$145,000
سطح ⁨II⁩
Austin, TX31 مارس 202313 آوریل 2023تأیید شده
$127,442–$146,558
سطح ⁨II⁩
Emeryville, CA9 مارس 20239 مارس 2023تأیید شده
$125,000–$135,000
سطح ⁨II⁩
Nashville, TN30 ژانویه 202310 فوریه 2023تأیید شده
$125,000–$135,000
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN30 ژانویه 202310 فوریه 2023تأیید شده
$110,000–$120,000
سطح ⁨III⁩
Phoenix, AZ17 ژانویه 202327 ژانویه 2023تأیید شده
$140,000–$155,000
سطح ⁨III⁩
Carrollton, TX30 دسامبر 202211 ژانویه 2023تأیید شده
$79,997–$116,100
سطح ⁨II⁩
Erlanger, KY25 اکتبر 202226 فوریه 2023تأیید شده

⁨Analyst - Information Security⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Tata Consultancy Services Limited⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).