خانه › کارفرمایان › Tegra118 Wealth Solutions, Inc.
Tegra118 Wealth Solutions, Inc.: حقوق H-1B و حمایت
Tegra118 Wealth Solutions, Inc. تعداد 15 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 15. میانه حقوق پیشنهادی: $136,700.
آیا Tegra118 Wealth Solutions, Inc. اسپانسر ویزای H-1B است؟
Tegra118 Wealth Solutions, Inc. تعداد 15 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 7 ژانویه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
درخواستهای گرین کارت (PERM) در Tegra118 Wealth Solutions, Inc.: 4 →
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| UI Developer | 2 | $127,500 |
| Senior Systems Engineer | 2 | $166,400 |
| Senior QA Manager | 2 | $171,800 |
| Business Systems Analyst | 2 | $100,000 |
| Apigee Engineer | 1 | $130,000 |
| Manager, Product Engineering | 1 | $196,100 |
| Director, Product Engineering Delivery | 1 | $170,000 |
| Business Analyst - Advisor II | 1 | $130,000 |
| Director, Software Engineering | 1 | $166,300 |
| UI/UX Engineer | 1 | $98,562 |
| Software Engineer | 1 | $136,700 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 1 | $130,000 |
| سال مالی 2024 | 5 | $130,000 |
| سال مالی 2025 | 8 | $166,350 |
| سال مالی 2026 | 1 | $136,700 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
- Warren, NJ4
- Overland Park, KS2
- Mountain House, CA2
- New York, NY2
- Lewisville, TX1
- Edina, MN1
- McKinney, TX1
- Indian Land, SC1
- Aubrey, TX1
مشاغل
- Software Developers6
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Network Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $136,700 سطح III | Aubrey, TX | 7 ژانویه 2026 | 9 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| Business Systems Analyst | $100,000 سطح II | New York, NY | 11 آوریل 2025 | 21 آوریل 2025 | تأیید شده |
| Business Systems Analyst | $100,000 سطح II | New York, NY | 9 آوریل 2025 | 17 آوریل 2025 | تأیید شده |
| UI/UX Engineer | $98,562 سطح I | Warren, NJ | 2 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Senior QA Manager | $171,800 سطح IV | Mountain House, CA | 19 مارس 2025 | 18 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Senior QA Manager | $171,800 سطح IV | Mountain House, CA | 17 مارس 2025 | 16 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Director, Software Engineering | $166,300 سطح IV | Warren, NJ | 17 مارس 2025 | 16 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Senior Systems Engineer | $166,400 سطح IV | Overland Park, KS | 18 اکتبر 2024 | 18 آوریل 2025 | تأیید شده |
| Senior Systems Engineer | $166,400 سطح IV | Overland Park, KS | 17 اکتبر 2024 | 28 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Business Analyst - Advisor II | $130,000 سطح IV | Indian Land, SC | 2 ژوئیه 2024 | 1 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| UI Developer | $125,000 سطح II | Warren, NJ | 10 مه 2024 | 8 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| Director, Product Engineering Delivery | $170,000 سطح III | Edina, MN | 6 مه 2024 | 5 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| UI Developer | $130,000 سطح III | McKinney, TX | 30 آوریل 2024 | 9 مه 2024 | تأیید شده |
| Manager, Product Engineering | $196,100 سطح II | Warren, NJ | 18 ژانویه 2024 | 1 فوریه 2024 | تأیید شده |
| Apigee Engineer | $130,000 سطح III | Lewisville, TX | 18 اوت 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).