خانه › کارفرمایان › Tesla, Inc. › Sr Sourcing Engineer
حقوق H-1B برای Sr Sourcing Engineer در Tesla, Inc.
54 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Sr Sourcing Engineer در Tesla, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $145,952؛ نیمه میانی $141,176 تا $162,290.
درخواستها (LCAs)54
حقوق پیشنهادی میانی$145,952
نیمه میانی حقوقها$141,176–$162,290
صدک ۱۰ تا ۹۰$131,684–$171,413
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 2 | $137,780 |
| سال مالی 2024 | 13 | $144,972 |
| سال مالی 2025 | 24 | $152,250 |
| سال مالی 2026 | 15 | $155,204 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $180,000 سطح III | Palo Alto, CA | 4 ژوئن 2026 | 29 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Palo Alto, CA | 25 مه 2026 | 6 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $250,000 سطح III | Palo Alto, CA | 25 مه 2026 | 22 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $160,126 سطح III | Palo Alto, CA | 11 مه 2026 | 2 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $171,976 سطح III | Palo Alto, CA | 7 مه 2026 | 8 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $165,000 | Palo Alto, CA | 1 مه 2026 | 23 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $185,000 سطح III | Palo Alto, CA | 17 مارس 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $155,204 | Palo Alto, CA | 9 مارس 2026 | 8 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $165,200 سطح III | Fremont, CA | 25 فوریه 2026 | 27 اوت 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $124,102 سطح III | Austin, TX | 23 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $145,905 | Fremont, CA | 8 دسامبر 2025 | 10 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $145,905 | Fremont, CA | 8 دسامبر 2025 | 10 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $150,000 | Fremont, CA | 18 نوامبر 2025 | 23 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $143,325 سطح III | Palo Alto, CA | 3 سپتامبر 2025 | 22 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $143,325 سطح II | Palo Alto, CA | 28 اوت 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $143,325 سطح III | Palo Alto, CA | 26 اوت 2025 | 8 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $136,000 سطح III | Austin, TX | 12 اوت 2025 | 1 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $170,100 سطح III | Fremont, CA | 4 ژوئیه 2025 | 10 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $148,500 سطح II | Palo Alto, CA | 26 ژوئن 2025 | 4 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $157,063 سطح III | Fremont, CA | 24 ژوئن 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $157,063 سطح III | Fremont, CA | 24 ژوئن 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $170,100 سطح III | Fremont, CA | 11 ژوئن 2025 | 14 نوامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $142,062 سطح III | Fremont, CA | 22 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $145,000 سطح III | Fremont, CA | 21 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $131,068 سطح III | Fremont, CA | 19 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $131,068 سطح III | Fremont, CA | 19 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,880 سطح II | Fremont, CA | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,880 سطح II | Fremont, CA | 6 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,431 | Fremont, CA | 22 آوریل 2025 | 23 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $135,431 | Fremont, CA | 22 آوریل 2025 | 23 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $142,062 سطح III | Fermont, CA | 17 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $165,840 سطح II | San Jose, CA | 4 مارس 2025 | 2 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $165,840 سطح II | Palo Alto, CA | 4 مارس 2025 | 2 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $179,014 H-1B1 (سنگاپور) | Santa Clara, CA | 29 نوامبر 2024 | 28 مارس 2025 | تأیید شده |
| $179,014 H-1B1 (سنگاپور) | Palo Alto, CA | 29 نوامبر 2024 | 28 مارس 2025 | تأیید شده |
| $163,012 H-1B1 (سنگاپور) | Santa Clara, CA | 9 اکتبر 2024 | 28 مارس 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $163,012 H-1B1 (سنگاپور) | Palo Alto, CA | 9 اکتبر 2024 | 28 مارس 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $160,000 | Fremont, CA | 5 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $156,000 | Milpitas, CA | 26 اوت 2024 | 7 فوریه 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $156,000 | Fremont, CA | 26 اوت 2024 | 7 فوریه 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $145,000 | Palo Alto, CA | 4 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $144,972 | Fremont, CA | 3 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح IV | Fremont, CA | 29 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 | Austin, TX | 10 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $133,122 | Palo Alto, CA | 10 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $146,000 | Palo Alto, CA | 11 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $151,925 | Fremont, CA | 19 مارس 2024 | 25 مارس 2024 | تأیید شده |
| $136,416 | Fremont, CA | 18 مارس 2024 | 5 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $145,000 | Palo Alto, CA | 18 مارس 2024 | 4 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $144,522 | Fremont, CA | 14 مارس 2024 | 1 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $153,000 سطح III | Palo Alto, CA | 20 نوامبر 2023 | 4 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $140,000 | Palo Alto, CA | 9 اکتبر 2023 | 23 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $127,560 سطح IV | Fremont, CA | 22 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $148,000 | Palo Alto, CA | 5 سپتامبر 2023 | 11 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
Sr Sourcing Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Tesla, Inc.
- Mechanical Design Engineer$130,000
- Software Development Engineer$158,355
- Sr Software Development Engineer$180,013
- Process Engineer$106,700
- Manufacturing Engineer$125,000
- Manufacturing Equipment Engineer$114,911
- Staff Software Development Engineer$201,140
- Sourcing Engineer$124,145
- Sr. Manufacturing Engineer$139,646
- Staff Manufacturing Engineer$160,000
- Sr. Process Engineer$123,124
- Sr. Mechanical Design Engineer$150,000
- Senior Software Development Engineer$164,581
- Software Development Engineer - Eng$156,750
- QA Engineer$120,000
- Manufacturing Controls Dev Engineer$130,170
- Sr Software Development Engineer - Eng$180,000
- Sr Manufacturing Equipment Engineer$131,040
- Software Engineer$155,000
- Manufacturing Controls Engineer$127,876
- Staff Mechanical Design Engineer$173,000
- Test Engineer$135,734
- Data Engineer$140,000
- Technical Program Manager$132,250
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).