خانه › کارفرمایان › UST Global Inc › Specialist I - Software Engineering
حقوق H-1B برای Specialist I - Software Engineering در UST Global Inc
373 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Specialist I - Software Engineering در UST Global Inc. حقوق پایه پیشنهادی میانه $107,827؛ نیمه میانی $101,192 تا $122,000.
درخواستها (LCAs)373
حقوق پیشنهادی میانی$107,827
نیمه میانی حقوقها$101,192–$122,000
صدک ۱۰ تا ۹۰$95,000–$137,259
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 81 | $101,150 |
| سال مالی 2024 | 94 | $104,220 |
| سال مالی 2025 | 113 | $112,000 |
| سال مالی 2026 | 81 | $110,240 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $113,423 سطح II | Richmond, VA | 22 ژوئن 2026 | 17 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $160,000 سطح II | Leander, TX | 19 ژوئن 2026 | 6 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $109,283 سطح II | Atlanta, GA | 19 ژوئن 2026 | 17 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $103,003 سطح II | Bentonville, AR | 17 ژوئن 2026 | 17 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $129,700 سطح II | Irvine, CA | 9 ژوئن 2026 | 19 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $145,027 سطح II | Richmond, VA | 4 ژوئن 2026 | 30 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $135,000 سطح II | Duluth, GA | 2 ژوئن 2026 | 29 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $117,498 سطح II | Chesterfield, MO | 29 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $112,640 سطح II | Richmond, VA | 22 مه 2026 | 22 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $98,000 سطح II | St. Louis, MO | 22 مه 2026 | 4 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $116,448 سطح II | Maryland Heights, MO | 18 مه 2026 | 28 مه 2026 | تأیید شده |
| $110,240 سطح II | Alpharetta, GA | 12 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $112,923 سطح II | Allen, TX | 7 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $105,078 سطح II | Norfolk, VA | 6 مه 2026 | 29 مه 2026 | تأیید شده |
| $115,251 سطح II | Alpharetta, GA | 30 آوریل 2026 | 18 مه 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 23 آوریل 2026 | 6 مه 2026 | تأیید شده |
| $109,283 سطح II | Atlanta, GA | 22 آوریل 2026 | 7 مه 2026 | تأیید شده |
| $112,942 سطح II | King of Prussia, PA | 22 آوریل 2026 | 7 مه 2026 | تأیید شده |
| $110,418 سطح II | Maumee, OH | 17 آوریل 2026 | 4 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $130,240 سطح II | Plano, TX | 17 آوریل 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $99,840 سطح II | Bentonville, AR | 16 آوریل 2026 | 30 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $114,007 سطح II | Atlanta, GA | 14 آوریل 2026 | 30 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $156,576 سطح II | San Antonio, TX | 14 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Charlotte, NC | 14 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Sammamish, WA | 14 آوریل 2026 | 24 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $102,000 سطح II | Mason, OH | 10 آوریل 2026 | 25 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $94,148 سطح II | Bentonville, AR | 9 آوریل 2026 | 14 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,845 سطح II | Philadelphia, PA | 9 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $113,335 سطح II | West Des Moines, IA | 31 مارس 2026 | 20 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,283 سطح II | Atlanta, GA | 26 مارس 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,922 سطح II | Atlanta, GA | 25 مارس 2026 | 8 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $144,701 سطح II | Pleasanton, CA | 19 مارس 2026 | 18 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $94,148 سطح II | Bentonville, AR | 19 مارس 2026 | 1 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $111,587 سطح II | Mechanicsburg, PA | 19 مارس 2026 | 31 مارس 2026 | تأیید شده |
| $111,499 سطح II | Bentonville, AR | 18 مارس 2026 | 3 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $129,667 سطح II | Irvine, CA | 17 مارس 2026 | 12 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Bellevue, WA | 11 مارس 2026 | 16 اوت 2026 | تأیید شده |
| $130,283 سطح II | Woodland Hills, CA | 3 مارس 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $120,536 سطح II | Denver, CO | 27 فوریه 2026 | 18 مارس 2026 | تأیید شده |
| $122,227 سطح II | Waukee, IA | 25 فوریه 2026 | 10 مارس 2026 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Issaquah, WA | 24 فوریه 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 24 فوریه 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $106,600 سطح II | Bentonville, AR | 24 فوریه 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $112,923 سطح II | Irving, TX | 24 فوریه 2026 | 25 مارس 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 6 فوریه 2026 | 18 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Aubrey, TX | 5 فوریه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $103,126 سطح II | Norfolk, VA | 3 فوریه 2026 | 14 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $110,716 سطح II | Bentonville, AR | 30 ژانویه 2026 | 12 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $100,547 سطح II | Mason, OH | 26 ژانویه 2026 | 13 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,283 سطح II | Cumming, GA | 14 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $109,283 سطح II | Cumming, GA | 14 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $150,160 سطح II | Bellevue, WA | 13 ژانویه 2026 | 13 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $109,261 سطح II | Richmond, VA | 12 ژانویه 2026 | 27 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 23 دسامبر 2025 | 22 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Aubrey, TX | 23 دسامبر 2025 | 19 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $168,817 سطح II | Ashburn, VA | 19 دسامبر 2025 | 5 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $96,182 سطح II | Bentonville, AR | 17 دسامبر 2025 | 9 مه 2026 | تأیید شده |
| $127,105 سطح II | Atlanta, GA | 16 دسامبر 2025 | 14 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 15 دسامبر 2025 | 22 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 12 دسامبر 2025 | 26 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $153,000 سطح II | Cumming, GA | 11 دسامبر 2025 | 30 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $110,240 سطح II | Wallingford, CT | 10 دسامبر 2025 | 23 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $106,600 سطح II | Bentonville, AR | 9 دسامبر 2025 | 22 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 8 دسامبر 2025 | 18 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $107,318 سطح II | St. Louis, MO | 8 دسامبر 2025 | 29 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $106,579 سطح II | San Antonio, TX | 8 دسامبر 2025 | 18 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $110,209 سطح II | Norfolk, VA | 5 دسامبر 2025 | 29 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $108,818 سطح II | Norfolk, VA | 4 دسامبر 2025 | 22 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Issaquah, WA | 26 نوامبر 2025 | 21 مارس 2026 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Camp Hill, PA | 20 نوامبر 2025 | 5 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Issaquah, WA | 20 نوامبر 2025 | 21 مارس 2026 | تأیید شده |
| $110,240 سطح II | Wallingford, CT | 13 نوامبر 2025 | 1 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $109,845 سطح II | Philadelphia, PA | 12 نوامبر 2025 | 27 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | San Antonio, TX | 10 نوامبر 2025 | 9 مه 2026 | تأیید شده |
| $115,621 سطح II | St. Louis, MO | 7 نوامبر 2025 | 14 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $100,547 سطح II | Mason, OH | 6 نوامبر 2025 | 24 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $108,939 سطح II | Richmond, VA | 4 نوامبر 2025 | 14 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $103,126 سطح II | Norfolk, VA | 4 نوامبر 2025 | 16 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $95,510 سطح II | Bentonville, AR | 3 نوامبر 2025 | 15 مارس 2026 | تأیید شده |
| $130,094 سطح II | Monterey Park, CA | 24 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $114,552 سطح II | Mechanicsburg, PA | 24 سپتامبر 2025 | 11 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $97,344 سطح II | Bentonville, AR | 23 سپتامبر 2025 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $124,148 سطح II | Englewood, CO | 16 سپتامبر 2025 | 8 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $120,058 سطح II | Richmond, VA | 3 سپتامبر 2025 | 13 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $149,240 سطح II | Issaquah, WA | 27 اوت 2025 | 10 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $104,000 سطح II | Newport News, VA | 27 اوت 2025 | 23 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $103,347 سطح II | Bentonville, AR | 21 اوت 2025 | 15 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $111,100 سطح II | San Antonio, TX | 14 اوت 2025 | 8 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Cumming, GA | 12 اوت 2025 | 21 اوت 2025 | تأیید شده |
| $119,400 سطح II | West Des Moines, IA | 5 اوت 2025 | 11 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $129,667 سطح II | Monterey Park, CA | 28 ژوئیه 2025 | 15 اوت 2025 | تأیید شده |
| $129,667 سطح II | Monterey Park, CA | 16 ژوئیه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $129,667 سطح II | El Segundo, CA | 15 ژوئیه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Atlanta, GA | 11 ژوئیه 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $129,667 سطح II | Monterey Park, CA | 10 ژوئیه 2025 | 28 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $109,025 سطح II | Mechanicsburg, PA | 10 ژوئیه 2025 | 25 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $100,000 سطح II | San Antonio, TX | 30 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $129,056 سطح II | Monetery Park, CA | 27 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $100,900 سطح II | San Antonio, TX | 25 ژوئن 2025 | 16 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Bellevue, WA | 19 ژوئن 2025 | 10 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Atlanta, GA | 12 ژوئن 2025 | 30 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $107,827 سطح II | Atlanta, GA | 12 ژوئن 2025 | 25 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $123,656 سطح II | New York, NY | 6 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Bellevue, WA | 6 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,832 سطح II | Durham, NC | 6 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $98,000 سطح II | St. Louis, MO | 4 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Issaquah, WA | 4 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,206 سطح II | Philadelphia, PA | 3 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,206 سطح II | Philadelphia, PA | 3 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,000 سطح II | Issaquah, WA | 3 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Atlanta, GA | 2 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Burbank, CA | 2 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Alpharetta, GA | 2 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,206 سطح II | Malvern, PA | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,021 سطح II | Denver, CO | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $117,021 سطح II | Denver, CO | 29 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Bentonville, AR | 28 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $99,965 سطح II | San Antonio, TX | 27 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 مه 2025 | 9 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | Bentonville, AR | 14 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Alpharetta, GA | 8 مه 2025 | 30 مه 2025 | تأیید شده |
| $101,358 سطح II | Newport News, VA | 6 مه 2025 | 31 اوت 2025 | تأیید شده |
| $125,000 سطح II | Durham, NC | 1 مه 2025 | 27 مه 2025 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Long Beach, CA | 30 آوریل 2025 | 19 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $100,000 سطح II | San Antonio, TX | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $103,347 سطح II | Bentonville, AR | 29 آوریل 2025 | 15 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Atlanta, GA | 25 آوریل 2025 | 9 مه 2025 | تأیید شده |
| $101,358 سطح II | Norfolk, VA | 25 آوریل 2025 | 9 مه 2025 | تأیید شده |
| $103,584 سطح II | Winston-Salem, NC | 25 آوریل 2025 | 9 مه 2025 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Monterey Park, CA | 24 آوریل 2025 | 5 اوت 2025 | تأیید شده |
| $142,500 سطح II | Bothell, WA | 15 آوریل 2025 | 28 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $108,600 سطح II | St. Louis, MO | 15 آوریل 2025 | 2 مه 2025 | تأیید شده |
| $103,723 سطح II | San Antonio, TX | 15 آوریل 2025 | 2 مه 2025 | تأیید شده |
| $155,000 سطح II | Henrico, VA | 9 آوریل 2025 | 30 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $91,664 سطح II | Bentonville, AR | 8 آوریل 2025 | 30 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $142,500 سطح II | Bellevue, WA | 3 آوریل 2025 | 7 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | Bentonville, AR | 3 آوریل 2025 | 22 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $110,000 سطح II | Schaumburg, IL | 31 مارس 2025 | 12 مه 2025 | تأیید شده |
| $111,852 سطح II | Richmond, VA | 27 مارس 2025 | 8 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $142,500 سطح II | Redmond, WA | 27 مارس 2025 | 28 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $109,354 سطح II | Houston, TX | 26 مارس 2025 | 8 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $108,000 سطح II | West Des Moines, IA | 21 مارس 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | Bentonville, AR | 21 مارس 2025 | 22 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $138,174 سطح II | Issaquah, WA | 20 مارس 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $103,584 سطح II | Winston-Salem, NC | 6 مارس 2025 | 21 مارس 2025 | تأیید شده |
| $138,174 سطح II | Issaquah, WA | 4 مارس 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $138,174 سطح II | Sammamish, WA | 4 مارس 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $136,136 سطح II | Richmond, VA | 28 فوریه 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $121,411 سطح II | Richmond, VA | 27 فوریه 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $128,515 سطح II | Wake Forest, NC | 27 فوریه 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | Bentonville, AR | 27 فوریه 2025 | 17 مارس 2025 | تأیید شده |
| $121,411 سطح II | Richmond, VA | 26 فوریه 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $141,117 سطح II | Norfolk, VA | 25 فوریه 2025 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $170,000 سطح II | Anna, TX | 24 فوریه 2025 | 17 مارس 2025 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 20 فوریه 2025 | 10 مارس 2025 | تأیید شده |
| $101,358 سطح II | Norfolk, VA | 20 فوریه 2025 | 11 مارس 2025 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Monterey Park, CA | 13 فوریه 2025 | 27 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $136,982 سطح II | Frisco, TX | 11 فوریه 2025 | 21 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $150,000 سطح II | Issaquah, WA | 10 فوریه 2025 | 10 مارس 2025 | تأیید شده |
| $101,358 سطح II | Norfolk, VA | 5 فوریه 2025 | 17 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $95,160 سطح II | Bentonville, AR | 31 ژانویه 2025 | 18 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Atlanta, GA | 30 ژانویه 2025 | 12 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $153,296 سطح II | Philadelphia, PA | 29 ژانویه 2025 | 14 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Woodland Hills, CA | 29 ژانویه 2025 | 13 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $105,227 سطح II | Atlanta, GA | 23 ژانویه 2025 | 11 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 23 ژانویه 2025 | 18 مارس 2025 | تأیید شده |
| $99,965 سطح II | San Antonio, TX | 7 ژانویه 2025 | 27 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $106,732 سطح II | Morton, PA | 6 ژانویه 2025 | 20 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $105,997 سطح II | Plano, TX | 3 ژانویه 2025 | 17 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Bellevue, WA | 2 ژانویه 2025 | 17 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $109,100 سطح II | Winston-Salem, NC | 2 ژانویه 2025 | 15 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $100,466 سطح II | San Antonio, TX | 23 دسامبر 2024 | 13 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $101,500 سطح II | Norfolk, VA | 18 دسامبر 2024 | 1 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $109,085 سطح II | Moseley, VA | 17 دسامبر 2024 | 7 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 11 دسامبر 2024 | 27 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 25 نوامبر 2024 | 9 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 19 نوامبر 2024 | 6 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $163,900 سطح II | Ashburn, VA | 14 نوامبر 2024 | 3 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,260 سطح II | Issaquah, WA | 8 نوامبر 2024 | 9 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $116,647 سطح II | Mission, KS | 5 نوامبر 2024 | 25 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 5 نوامبر 2024 | 28 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $101,641 سطح II | Mason, OH | 5 نوامبر 2024 | 25 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 4 نوامبر 2024 | 18 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Aliso Viejo, CA | 22 اکتبر 2024 | 1 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Mason, OH | 17 اکتبر 2024 | 11 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $112,000 سطح II | Atlanta, GA | 17 اکتبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | Atlanta, GA | 15 اکتبر 2024 | 8 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Aliso Viejo, CA | 4 اکتبر 2024 | 1 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Aliso Viejo, CA | 1 اکتبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $121,584 سطح II | Bentonville, AR | 30 سپتامبر 2024 | 15 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $103,000 سطح II | Wallingford, CT | 27 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 26 سپتامبر 2024 | 14 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 25 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | El Segundo, CA | 25 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $124,625 سطح II | Tucker, GA | 11 سپتامبر 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $109,000 سطح II | San Antonio, TX | 10 سپتامبر 2024 | 24 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $96,641 سطح II | Maineville, OH | 5 سپتامبر 2024 | 24 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 26 اوت 2024 | 10 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $87,000 سطح II | Hillsboro, OR | 23 اوت 2024 | 9 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $111,328 سطح II | St. Louis, MO | 22 اوت 2024 | 17 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 22 اوت 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $116,652 سطح II | Richmond, VA | 22 اوت 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 16 اوت 2024 | 27 اوت 2024 | تأیید شده |
| $107,827 سطح II | Atlanta, GA | 16 اوت 2024 | 3 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $140,803 سطح II | Richmond, VA | 16 اوت 2024 | 3 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $107,890 سطح II | Richmond, VA | 13 اوت 2024 | 27 اوت 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 9 اوت 2024 | 1 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $102,500 سطح II | Little Rock, AR | 7 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $137,259 سطح II | Issaquah, WA | 6 اوت 2024 | 26 اوت 2024 | تأیید شده |
| $111,328 سطح II | St. Louis, MO | 6 اوت 2024 | 17 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $132,500 سطح II | Saint Johns, FL | 29 ژوئیه 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| $106,000 سطح II | Phoenix, AZ | 23 ژوئیه 2024 | 5 اوت 2024 | تأیید شده |
| $97,079 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 15 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $94,000 سطح II | Bentonville, AR | 18 ژوئیه 2024 | 15 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $126,942 سطح II | Woodland Hills, CA | 16 ژوئیه 2024 | 8 اوت 2024 | تأیید شده |
| $108,669 سطح II | Kennesaw, GA | 12 ژوئیه 2024 | 30 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $105,915 سطح II | Spring, TX | 29 ژوئن 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $147,368 سطح II | Pleasanton, CA | 28 ژوئن 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $93,472 سطح II | Mason, OH | 28 ژوئن 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Irving, TX | 28 ژوئن 2024 | 16 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $103,272 سطح II | Raleigh, NC | 28 ژوئن 2024 | 11 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Plano, TX | 27 ژوئن 2024 | 22 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $91,000 سطح II | Indianapolis, IN | 27 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $128,502 سطح II | Issaquah, WA | 26 ژوئن 2024 | 10 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $106,185 سطح II | West Des Moines, IA | 21 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $120,000 سطح II | Richmond, VA | 11 ژوئن 2024 | 8 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $128,502 سطح II | Issaquah, WA | 3 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,885 سطح II | Bentonville, AR | 3 ژوئن 2024 | 24 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $96,000 سطح II | San Antonio, TX | 31 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $100,069 سطح II | Philadelphia, PA | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Alpharetta, GA | 28 مه 2024 | 14 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $114,026 سطح II | Ashburn, VA | 28 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 28 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $113,006 سطح II | West Des Moines, IA | 24 مه 2024 | 30 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 20 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $108,992 سطح II | 80202, CO | 20 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $81,885 سطح II | Bentonville, AR | 17 مه 2024 | 5 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $121,222 سطح II | Aliso Viejo, CA | 17 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $96,000 سطح II | West Des Moines, IA | 15 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $105,000 سطح II | Philadelphia, PA | 6 مه 2024 | 31 مه 2024 | تأیید شده |
| $109,100 سطح II | Winston-Salem, NC | 30 آوریل 2024 | 23 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Plano, TX | 23 آوریل 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $114,606 سطح II | Bentonville, AR | 22 آوریل 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $93,550 سطح II | Bentonville, AR | 12 آوریل 2024 | 24 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $91,320 سطح II | Bentonville, AR | 4 آوریل 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $117,632 سطح II | West Des Moines, IA | 1 آوریل 2024 | 13 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| $87,000 سطح II | Bentonville, AR | 27 مارس 2024 | 22 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $101,192 سطح II | Plano, TX | 26 مارس 2024 | 6 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $130,000 سطح II | Malvern, PA | 12 مارس 2024 | 8 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $104,440 سطح II | Indianapolis, IN | 4 مارس 2024 | 1 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $104,440 سطح II | Indianapolis, IN | 4 مارس 2024 | 1 سپتامبر 2024 | لغو شده |
| $122,216 سطح II | Atlanta, GA | 1 مارس 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $121,888 سطح II | Pleasanton, CA | 29 فوریه 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $114,900 سطح II | Pleasanton, CA | 26 فوریه 2024 | 12 مارس 2024 | تأیید شده |
| $147,400 سطح II | Pleasanton, CA | 23 فوریه 2024 | 18 مارس 2024 | تأیید شده |
| $102,690 سطح II | Lisle, IL | 23 فوریه 2024 | 8 مارس 2024 | تأیید شده |
| $90,000 سطح II | St. Louis, MO | 8 فوریه 2024 | 28 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $96,538 سطح II | Norfolk, VA | 8 فوریه 2024 | 26 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $102,890 سطح II | Alpharetta, GA | 6 فوریه 2024 | 23 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 17 ژانویه 2024 | 31 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $96,600 سطح II | Bentonville, AR | 16 ژانویه 2024 | 31 مارس 2024 | تأیید شده |
| $107,500 سطح II | St. Louis, MO | 11 ژانویه 2024 | 12 مه 2024 | تأیید شده |
| $102,880 سطح II | Atlanta, GA | 4 ژانویه 2024 | 19 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $150,000 سطح II | Cumming, GA | 4 ژانویه 2024 | 29 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $121,222 سطح II | Woodland Hills, CA | 28 دسامبر 2023 | 10 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $150,000 سطح II | John Greek, GA | 19 دسامبر 2023 | 29 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $96,000 سطح II | Mason, OH | 7 دسامبر 2023 | 26 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $102,880 سطح II | Atlanta, GA | 28 نوامبر 2023 | 13 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $102,940 سطح II | Richmond, VA | 27 نوامبر 2023 | 30 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $102,940 سطح II | Richmond, VA | 20 نوامبر 2023 | 30 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $121,222 سطح II | Woodland Hills, CA | 13 نوامبر 2023 | 27 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $103,880 سطح II | Elk Grove Village, IL | 13 نوامبر 2023 | 27 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $107,575 سطح II | St. Louis, MO | 9 نوامبر 2023 | 21 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $98,300 سطح II | Mason, OH | 3 نوامبر 2023 | 20 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $97,359 سطح II | Bentonville, AR | 2 نوامبر 2023 | 20 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $107,880 سطح II | Bentonville, AR | 1 نوامبر 2023 | 20 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $92,500 سطح II | Bentonville, AR | 24 اکتبر 2023 | 13 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $115,000 سطح II | West Des Moines, IA | 18 اکتبر 2023 | 31 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $103,880 سطح II | Alpharetta, GA | 3 اکتبر 2023 | 23 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 30 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 30 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $104,000 سطح II | Alpharetta, GA | 29 سپتامبر 2023 | 23 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $110,365 سطح II | Durham, NC | 28 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Bentonville, AR | 28 سپتامبر 2023 | 16 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Bentonville, AR | 28 سپتامبر 2023 | 16 اکتبر 2023 | لغو شده |
| $101,195 سطح II | Farmers Branch, TX | 28 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $101,195 سطح II | Farmers Branch, TX | 28 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | لغو شده |
| $97,845 سطح II | Winston-Salem, NC | 28 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 27 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $95,000 سطح II | Bentonville, AR | 27 سپتامبر 2023 | 16 اکتبر 2023 | لغو شده |
| $97,845 سطح II | Winston-Salem, NC | 26 سپتامبر 2023 | 1 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $107,575 سطح II | St. Louis, MO | 26 سپتامبر 2023 | 9 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $104,997 سطح II | Grand Prairie, TX | 15 سپتامبر 2023 | 2 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $102,877 سطح II | Atlanta, GA | 15 سپتامبر 2023 | 1 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $101,195 سطح II | Farmers Branch, TX | 15 سپتامبر 2023 | 1 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $121,222 سطح II | Woodland Hills, CA | 12 سپتامبر 2023 | 26 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $102,940 سطح II | Richmond, VA | 28 اوت 2023 | 5 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $108,678 سطح II | St. Louis, MO | 22 اوت 2023 | 4 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| $100,251 سطح II | Bentonville, AR | 21 اوت 2023 | 4 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $101,661 سطح II | Maumee, OH | 11 اوت 2023 | 4 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
نمایش 300 درخواست جدید از مجموع 373 درخواست.
Specialist I - Software Engineering در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در UST Global Inc
- Lead II - Software Engineering$99,480
- Lead I - Software Engineering$95,781
- Lead II - Software Testing$92,000
- Architect I - Software Testing$98,080
- Project Manager II$115,500
- Project Manager I$100,800
- Software Architect II$123,552
- Software Architect I$110,000
- Specialist II - Software Engineering$111,405
- Developer III - Software Engineering$86,965
- Lead I - Software Testing$89,845
- Delivery Manager I$133,565
- Lead II - Cloud Infrastructure Services$83,085
- Software Solution Architect I$140,500
- Lead II - Devops Engineering$100,000
- Lead II - Business Analysis$96,250
- Developer II - Software Engineering$89,710
- Architect I - Enterprise Solutions$98,913
- Consultant I$101,491
- Specialist I - DevOps Engineering$120,853
- Specialist I - Cloud Infrastructure Services$97,854
- Architect II - Enterprise Solutions$135,875
- Lead I - Cloud Infrastructure Services$73,875
- Product Manager I$120,819
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).