خانه › کارفرمایان › Velaga Associates, Inc.
Velaga Associates, Inc.: حقوق H-1B و حمایت
Velaga Associates, Inc. تعداد 38 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 35. میانه حقوق پیشنهادی: $92,040.
یک کارفرمای وابسته به H-1B سهم بزرگی از کارگران H-1B دارد (به عنوان مثال ۱۵٪ یا بیشتر از نیروی کار ۵۱ نفره یا بیشتر) و باید از قوانین اضافی برای جلوگیری از جایگزینی کارگران آمریکایی پیروی کند.
آیا Velaga Associates, Inc. اسپانسر ویزای H-1B است؟
Velaga Associates, Inc. تعداد 38 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 13 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
درخواستهای گرین کارت (PERM) در Velaga Associates, Inc.: 16 →
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Software Developer | 32 | $93,038 |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | 2 | $92,000 |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | 2 | $93,038 |
| Regulatory Affairs Specialist | 1 | $70,720 |
| IT Regulatory Affairs Specialist | 1 | $83,200 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 10 | $84,572 |
| سال مالی 2024 | 14 | $96,596 |
| سال مالی 2025 | 10 | $93,038 |
| سال مالی 2026 | 4 | $115,500 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
- Pittsburgh, PA6
- Coraopolis, PA5
- Apex, NC4
- Beavercreek, OH3
- Leander, TX2
- Moon Township, PA2
- Kent, OH2
- Seattle, WA2
- Georgetown, TX1
- Sunrise, FL1
- Los Angeles, CA1
- Huston, TX1
- Irving, TX1
- East Windsor, NJ1
- Prosper, TX1
- Hickory Creek, TX1
- Raleigh, NC1
- Weston, FL1
- Plano, TX1
- Minneapolis, MN1
مشاغل
- Software Developers34
- Regulatory Affairs Specialists2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $108,160 سطح II | Minneapolis, MN | 13 مه 2026 | 1 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| Software Developer | $113,000 سطح II | Plano, TX | 5 مارس 2026 | 5 مارس 2026 | تأیید شده |
| Software Developer | $118,000 سطح I | Seattle, WA | 3 نوامبر 2025 | 3 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $149,240 سطح II | Seattle, WA | 31 اکتبر 2025 | 3 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $110,000 سطح II | Coraopolis, PA | 25 اوت 2025 | 25 اوت 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $110,000 سطح II | Coraopolis, PA | 20 اوت 2025 | 20 اوت 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $98,200 سطح II | Pittsburgh, PA | 4 اوت 2025 | 1 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $93,038 سطح II | Pittsburgh, PA | 31 مه 2025 | 1 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $101,109 سطح II | Weston, FL | 20 مه 2025 | 20 مه 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $73,757 سطح I | Coraopolis, PA | 13 مه 2025 | 8 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Software Developer | $71,219 سطح I | Kent, OH | 19 دسامبر 2024 | 19 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $93,038 سطح II | Pittsburgh, PA | 14 نوامبر 2024 | 21 آوریل 2025 | تأیید شده |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $93,038 سطح II | Pittsburgh, PA | 14 نوامبر 2024 | 21 آوریل 2025 | لغو شده |
| Software Developer | $71,219 سطح I | Kent, OH | 4 اکتبر 2024 | 11 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $91,250 سطح II | Beavercreek, OH | 1 اوت 2024 | 15 اوت 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $106,080 سطح II | Beavercreek, OH | 16 ژوئیه 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $71,032 سطح I | Moon Township, PA | 10 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $89,565 سطح II | Moon Township, PA | 10 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $101,192 سطح II | Hickory Creek, TX | 10 مه 2024 | 20 مه 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $103,272 سطح II | Apex, NC | 25 آوریل 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $104,000 سطح II | Raleigh, NC | 2 آوریل 2024 | 25 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $92,000 سطح II | Apex, NC | 2 آوریل 2024 | 30 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $104,000 سطح II | Apex, NC | 1 آوریل 2024 | 25 سپتامبر 2024 | لغو شده |
| Software Quality Assurance Analysts and Testers | $92,000 سطح II | Apex, NC | 26 مارس 2024 | 25 سپتامبر 2024 | لغو شده |
| Software Developer | $89,565 سطح II | Coraopolis, PA | 25 مارس 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| Software Developer | $106,080 سطح II | Beavercreek, OH | 13 نوامبر 2023 | 27 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| IT Regulatory Affairs Specialist | $83,200 سطح IV | Leander, TX | 6 اکتبر 2023 | 6 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $102,000 سطح II | Prosper, TX | 27 سپتامبر 2023 | 27 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| Regulatory Affairs Specialist | $70,720 سطح III | Leander, TX | 12 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $72,800 سطح I | Coraopolis, PA | 12 سپتامبر 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $106,080 سطح II | East Windsor, NJ | 21 اوت 2023 | 21 اوت 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $90,522–$91,000 سطح II | Huston, TX | 12 ژوئن 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $85,000 سطح II | Pittsburgh, PA | 3 مه 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $80,850 سطح I | Irving, TX | 28 آوریل 2023 | 28 آوریل 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $84,614 سطح II | Pittsburgh, PA | 2 فوریه 2023 | 2 فوریه 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $84,531 سطح II | Sunrise, FL | 2 فوریه 2023 | 1 مارس 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $80,122 سطح I | Los Angeles, CA | 16 ژانویه 2023 | 16 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| Software Developer | $92,040 سطح II | Georgetown, TX | 26 سپتامبر 2022 | 22 ژانویه 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).