خانه › کارفرمایان › West Metro Care Services LLC
West Metro Care Services LLC: حقوق H-1B و حمایت
West Metro Care Services LLC تعداد 10 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 10. میانه حقوق پیشنهادی: $50,000.
آیا West Metro Care Services LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
West Metro Care Services LLC تعداد 10 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 19 ژوئن 2025 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Accounting & Payroll Specialist | 2 | $45,982 |
| Direct Support Professional | 1 | $31,200 |
| computer | 1 | $33,280 |
| Manager, Religious Activities and Education | 1 | $44,000 |
| Computer Systems Administrator | 1 | $73,000 |
| Budget & Planning Coordinator | 1 | $68,000 |
| Program Manager- Immigrant Community Services | 1 | $61,000 |
| Health Information Systems Manager | 1 | $122,000 |
| Religious Activities and Education Coordinator | 1 | $41,000 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 3 | $33,280 |
| سال مالی 2024 | 3 | $56,000 |
| سال مالی 2025 | 4 | $64,500 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Directors, Religious Activities and Education2
- Home Health Aides1
- Data Entry Keyers1
- Bookkeeping, Accounting, and Auditing Clerks1
- Accountants and Auditors1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Budget Analysts1
- Social and Community Service Managers1
- Computer and Information Systems Managers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Budget & Planning Coordinator | $68,000–$69,000 سطح I | Coon Rapids, MN | 19 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Program Manager- Immigrant Community Services | $61,000–$61,500 سطح I | Coon Rapids, MN | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Health Information Systems Manager | $122,000–$122,500 سطح I | Coon Rapids, MN | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Religious Activities and Education Coordinator | $41,000–$41,500 سطح I | Coon Rapids, MN | 25 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Computer Systems Administrator | $73,000–$73,500 سطح I | Coon Rapids, MN | 4 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Manager, Religious Activities and Education | $44,000–$45,000 سطح I | Coon Rapids, MN | 21 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| Accounting & Payroll Specialist | $56,000–$56,500 سطح I | Coon Rapids, MN | 19 ژوئن 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| computer | $33,280–$35,360 سطح III | Coon Rapids, MN | 30 آوریل 2023 | 1 اوت 2023 | تأیید شده |
| Accounting & Payroll Specialist | $35,963–$37,440 سطح I | Coon Rapids, MN | 17 آوریل 2023 | 1 اوت 2023 | تأیید شده |
| Direct Support Professional | $31,200–$35,360 سطح I | Coon Rapids, MN | 15 فوریه 2023 | 1 اوت 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).