خانه › کارفرمایان › Zoll Manufacturing Corporation
Zoll Manufacturing Corporation: حقوق H-1B و حمایت
Zoll Manufacturing Corporation تعداد 14 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 14. میانه حقوق پیشنهادی: $115,459.
آیا Zoll Manufacturing Corporation اسپانسر ویزای H-1B است؟
Zoll Manufacturing Corporation تعداد 14 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 4 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
درخواستهای گرین کارت (PERM) در Zoll Manufacturing Corporation: 6 →
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Software Operations Engineer | 3 | $114,550 |
| Staff Web Applications Engineer | 1 | $90,720 |
| Advisory Software Engineer - Data | 1 | $145,650 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $82,820 |
| Software Engineer | 1 | $98,790 |
| Advisory Software QA Engineer | 1 | $133,982 |
| Staff Web Application Engineer | 1 | $135,980 |
| Advisory Compliance Engineer | 1 | $138,524 |
| Principal Web Application Engineer | 1 | $173,104 |
| Staff Software Engineer | 1 | $116,368 |
| Software QA Engineer | 1 | $105,880 |
| Staff Platform Engineer | 1 | $128,800 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 5 | $98,790 |
| سال مالی 2024 | 4 | $124,266 |
| سال مالی 2025 | 4 | $127,446 |
| سال مالی 2026 | 1 | $128,800 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Software Developers10
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Industrial Engineers1
- Electrical Engineers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Platform Engineer | $128,800 سطح II | Pittsburgh, PA | 4 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Principal Web Application Engineer | $173,104 سطح IV | Pittsburgh, PA | 25 آوریل 2025 | 24 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Staff Software Engineer | $116,368 سطح III | Pittsburgh, PA | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Software QA Engineer | $105,880 سطح II | Flanders, NJ | 23 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Advisory Compliance Engineer | $138,524 سطح IV | Pittsburgh, PA | 3 مارس 2025 | 1 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Staff Web Application Engineer | $135,980 سطح III | Wylie, TX | 28 ژوئن 2024 | 27 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| Advisory Software QA Engineer | $133,982 سطح IV | Pittsburgh, PA | 30 مه 2024 | 29 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Operations Engineer | $114,550 سطح III | Pittsburgh, PA | 20 مارس 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Operations Engineer | $114,550 سطح III | Pittsburgh, PA | 7 مارس 2024 | 2 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Software Operations Engineer | $112,400 سطح III | Pittsburgh, PA | 6 ژانویه 2023 | 2 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| Software Engineer | $98,790 سطح II | Pittsburgh, PA | 6 ژانویه 2023 | 2 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| Manufacturing Engineer | $82,820 سطح II | Pittsburgh, PA | 6 ژانویه 2023 | 28 مه 2023 | تأیید شده |
| Staff Web Applications Engineer | $90,720 سطح II | Pittsburgh, PA | 21 دسامبر 2022 | 22 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Advisory Software Engineer - Data | $145,650 سطح IV | Pittsburgh, PA | 11 نوامبر 2022 | 14 نوامبر 2022 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).