داده‌های حقوق H1B

خانه › مشاغل › Project Management Specialists › Fremont, CA

حقوق H-1B برای ⁨Project Management Specialists⁩ در ⁨Fremont⁩، ⁨CA⁩

⁨106⁩ درخواست شرایط کار برای این شغل با محل کار در ⁨Fremont⁩، ⁨CA⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$132,288⁩؛ نیمه میانی ⁨$113,214⁩ تا ⁨$157,399⁩.

درخواست‌ها (LCAs)106
حقوق پیشنهادی میانی$132,288
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$113,214⁩–⁨$157,399⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$98,880⁩–⁨$175,000⁩

بر اساس سطح حقوق

سطح دستمزدحقوق میانی
سطح I (ورودی)$83,000
سطح II (ماهر)$120,000
سطح III (با تجربه)$140,000
سطح IV (کاملاً ماهر)$170,100

اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین می‌کند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب می‌کند که با الزامات شغل مطابقت دارد.

کارفرمایان

کارفرماLCAsحقوق میانی
Tesla, Inc.49$150,580
Lam Research Corporation8$122,751
Meta Platforms, Inc3$204,820
Avanceon, LLC2$133,000
Rorze Automation, Inc.2$97,607
Hithium Energy Storage Technology USA Inc2$129,426
Vayan Group LLC2$79,000
Northstar Group, Inc2$107,182
Delta Electronics (Americas) Ltd.2$122,751
Cognizant Technology Solutions US Corp2$151,840
Iron Systems, Inc.1$140,000
LabConnect Holdings Inc.1$106,000
Dell Products L.P.1$107,099
Veregy, LLC1$150,000
Syserco Inc.1$153,254
Primerli, Inc.1$120,000
EMC Corporation1$132,288
Array Central, Inc.1$170,560
ITboons LLC1$126,000
LabConnect, LLC1$108,000
Wellex Corporation1$83,000
Sophos, Inc.1$152,534
EVCore Charging Corp.1—
Gilead Sciences, Inc.1$157,373
Hyc (USA), Inc.1$120,000
Watson-Marlow, Inc.1$82,098
Tech Mahindra (americas), Inc1$107,182
Hymson USA, Inc.1$82,098
Copeland Cold Chain LP1$98,880
L&T Technology Services Limited1$118,000
Molina Healthcare, Inc.1$115,000
Bojay Technologies, Inc.1$104,400
SRS Consulting, Inc.1$121,500
Siemens Industry Software Inc.1$155,000
Bay Area Community Health1$99,704
Sinewave Power Electronics Corp.1—
Noetic Information Systems LLC1$113,214
Amazon.com Services LLC1$170,200
Mphasis Corporation1$138,965
City Rise Safety, LLC1$151,710

عناوین شغلی

حامیان H-1B در ⁨Fremont⁩، ⁨CA⁩ →

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).