Etusivu › Työnantajat › Atos Syntel Inc › Application Performance Engineer
Application Performance Engineer yrityksessä Atos Syntel Inc: H-1B-palkat
8 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Application Performance Engineer yrityksessä Atos Syntel Inc. Tarjotun peruspalkan mediaani $85 248; keskimmäinen puolikas $80 059–$101 256.
Hakemukset (LCA)8
Tarjotun palkan mediaani$85 248
Palkkojen keskiosa$80 059–$101 256
10.–90. persentiili$80 059–$110 000
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 4 | $80 059 |
| Tilikausi 2024 | 1 | $87 000 |
| Tilikausi 2025 | 2 | $110 000 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $83 497 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $83 497 Taso II | Atlanta, GA | 30.3.2026 | 29.9.2026 | Vahvistettu |
| $110 000 Taso III | Atlanta, GA | 7.8.2025 | 14.8.2025 | Vahvistettu |
| $110 000 Taso II | Atlanta, GA | 17.6.2025 | 24.6.2025 | Vahvistettu |
| $87 000 Taso II | Atlanta, GA | 7.8.2024 | 14.8.2024 | Vahvistettu |
| $80 059 Taso II | Atlanta, GA | 23.6.2023 | 30.9.2023 | Vahvistettu |
| $98 342 Taso II | Atlanta, GA | 7.4.2023 | 14.4.2023 | Vahvistettu |
| $80 059 Taso II | Atlanta, GA | 22.2.2023 | 1.3.2023 | Vahvistettu |
| $80 059 Taso II | Atlanta, GA | 17.10.2022 | 24.10.2022 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Atos Syntel Inc
- Software Engineer$83 658
- Technical Lead$93 269
- Senior Software Engineer$90 000
- Project Manager$100 000
- Test Lead$86 736
- Technical Architect$99 911
- Technical Project Manager$106 838
- Software Developer$125 000
- Business Analyst$99 091
- Project Lead$94 550
- Application Developer$120 284
- Full Stack Developer$125 000
- Scrum Master$97 526
- Technical Manager$105 044
- Lead Engineer - QE - Functional/Automation$80 000
- Senior Dot Net Developer$120 190
- Senior Technical Lead$102 921
- Test Manager$94 807
- Engagement Manager$132 190
- Quality Assurance Analyst$99 986
- Senior Business Analyst$102 062
- Test Automation Lead$110 800
- Data Engineer$115 835
- Mainframe CICS Developer$112 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).