Etusivu › Työnantajat › Barclays Services Corp. › Senior Application Developer
Senior Application Developer yrityksessä Barclays Services Corp.: H-1B-palkat
7 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Application Developer yrityksessä Barclays Services Corp.. Tarjotun peruspalkan mediaani $150 000; keskimmäinen puolikas $130 250–$153 338.
Hakemukset (LCA)7
Tarjotun palkan mediaani$150 000
Palkkojen keskiosa$130 250–$153 338
10.–90. persentiili$113 013–$160 620
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $127 142 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $152 975 |
| Tilikausi 2025 | 2 | $160 500 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $150 000 | Whippany, NJ | 30.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $171 000 Taso III | Whippany, NJ | 8.5.2025 | 1.9.2025 | Vahvistettu |
| $115 500 Taso II | Whippany, NJ | 24.4.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $153 700 Taso III | Whippany, NJ | 13.12.2023 | 14.5.2024 | Vahvistettu |
| $152 975 Taso III | Whippany, NJ | 1.12.2023 | 1.6.2024 | Vahvistettu |
| $145 000 Taso IV | Whippany, NJ | 5.6.2023 | 19.6.2023 | Vahvistettu |
| $109 283–$120 000 Taso II | Whippany, NJ | 31.10.2022 | 7.11.2022 | Vahvistettu |
Senior Application Developer kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Barclays Services Corp.
- Software Engineer$123 000
- Full Stack Developer$153 000
- Infrastructure Engineer$120 000
- Data Engineer$120 000
- Business Analyst$120 000
- Developer$133 560
- Java Developer$127 884
- Backend Software Developer$120 000
- Software Engineer - AVP$160 000
- Technology Analyst$111 485
- AVP, Developer$153 000
- Software Developer$125 000
- Software Engineer - BA4$120 000
- Senior Java Developer$150 000
- Application Developer$167 500
- AVP, Senior Java Developer$157 477
- Back End Engineer$115 120
- AVP, Software Engineer$168 930
- AVP, Full Stack Developer$163 000
- Senior Developer$160 000
- Quant Analyst$148 500
- Senior Business Analyst$149 165
- DevOps Engineer$137 000
- Senior Software Developer$200 500
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).