Etusivu › Työnantajat › Black & Veatch Corporation › Electrical Engineer 3
Electrical Engineer 3 yrityksessä Black & Veatch Corporation: H-1B-palkat
44 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Electrical Engineer 3 yrityksessä Black & Veatch Corporation. Tarjotun peruspalkan mediaani $88 660; keskimmäinen puolikas $84 105–$101 254.
Hakemukset (LCA)44
Tarjotun palkan mediaani$88 660
Palkkojen keskiosa$84 105–$101 254
10.–90. persentiili$78 832–$107 937
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 15 | $88 608 |
| Tilikausi 2024 | 17 | $85 842 |
| Tilikausi 2025 | 12 | $98 748 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $61 755–$112 676 H-1B1 (Chile) · Taso I | Guaynabo, PR | 11.7.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $84 531–$139 188 Taso II | Ann Arbor, MI | 10.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $93 267–$132 560 Taso II | Houston, TX | 29.5.2025 | 16.6.2025 | Vahvistettu |
| $75 629–$125 932 Taso II | Louisville, KY | 28.4.2025 | 24.10.2025 | Vahvistettu |
| $124 842–$165 700 Taso II | Walnut Creek, CA | 24.4.2025 | 23.6.2025 | Vahvistettu |
| $100 257–$160 100 | Walnut Creek, CA | 22.4.2025 | 21.10.2025 | Vahvistettu |
| $85 467–$128 080 Taso II | Overland Park, KS | 10.4.2025 | 9.10.2025 | Vahvistettu |
| $124 842–$152 444 Taso II | Irvine, CA | 3.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $101 982–$145 816 Taso II | Austin, TX | 3.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $124 842–$160 100 Taso II | Walnut Creek, CA | 3.4.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $111 426–$147 292 Taso II | Irvine, CA | 6.1.2025 | 20.1.2025 | Vahvistettu |
| $97 240–$121 676 Taso II | Chattanooga, TN | 3.10.2024 | 14.3.2025 | Vahvistettu |
| $88 712–$134 484 Taso II | Ann Arbor, MI | 13.9.2024 | 14.3.2025 | Vahvistettu |
| $101 982–$140 888 Taso II | Austin, TX | 22.7.2024 | 20.1.2025 | Vahvistettu |
| $85 467–$128 080 Taso II | Overland Park, KS | 1.7.2024 | 27.12.2024 | Vahvistettu |
| $91 979–$160 100 | Walnut Creek, CA | 15.5.2024 | 21.10.2024 | Vahvistettu |
| $85 842–$128 080 Taso II | Overland Park, KS | 2.4.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $91 915–$140 888 Taso II | Wilmington, DE | 2.4.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $81 744–$128 080 Taso II | Seven Hills, OH | 25.3.2024 | 1.4.2024 | Vahvistettu |
| $106 787–$140 888 Taso II | Ann Arbor, MI | 12.3.2024 | 18.3.2024 | Vahvistettu |
| $87 339–$128 337 Taso II | Chicago, IL | 4.3.2024 | 30.8.2024 | Vahvistettu |
| $82 826–$116 670 Taso II | Phoenix, AZ | 19.1.2024 | 1.4.2024 | Vahvistettu |
| $85 842–$116 670 Taso II | Overland Park, KS | 22.12.2023 | 21.6.2024 | Vahvistettu |
| $108 430–$134 171 Taso II | Irvine, CA | 14.12.2023 | 18.12.2023 | Vahvistettu |
| $85 842–$116 670 Taso II | Overland Park, KS | 4.12.2023 | 11.12.2023 | Vahvistettu |
| $85 030–$122 504 Taso II | Ann Arbor, MI | 16.11.2023 | 20.11.2023 | Vahvistettu |
| $91 979–$145 838 | Walnut Creek, CA | 19.10.2023 | 30.10.2023 | Vahvistettu |
| $85 842–$116 670 Taso II | Overland Park, KS | 13.10.2023 | 1.12.2023 | Vahvistettu |
| $78 166–$122 504 Taso II | Asheville, NC | 13.10.2023 | 16.10.2023 | Vahvistettu |
| $85 842–$116 670 Taso II | Overland Park, KS | 12.9.2023 | 2.3.2024 | Vahvistettu |
| $101 483–$122 504 Taso II | Austin, TX | 8.5.2023 | 19.6.2023 | Vahvistettu |
| $73 549–$116 670 Taso II | Coral Springs, FL | 8.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $101 254–$128 904 Taso II | Irvine, CA | 3.4.2023 | 4.4.2023 | Vahvistettu |
| $94 910–$112 090 Taso II | Tualatin, OR | 31.3.2023 | 3.4.2023 | Vahvistettu |
| $81 973–$112 090 Taso II | Phoenix, AZ | 31.3.2023 | 3.4.2023 | Vahvistettu |
| $88 608–$112 090 Taso II | Cary, NC | 17.3.2023 | 20.3.2023 | Vahvistettu |
| $101 254–$128 904 Taso II | Irvine, CA | 17.3.2023 | 20.3.2023 | Vahvistettu |
| $78 832–$112 090 Taso II | Overland Park, KS | 11.3.2023 | 13.3.2023 | Vahvistettu |
| $100 194–$123 299 Taso II | Burlington, MA | 10.3.2023 | 13.3.2023 | Vahvistettu |
| $78 832–$112 090 Taso II | Overland Park, KS | 2.3.2023 | 2.3.2023 | Vahvistettu |
| $81 973–$112 090 Taso II | Phoenix, AZ | 1.3.2023 | 1.3.2023 | Vahvistettu |
| $81 973–$112 090 Taso II | Phoenix, AZ | 7.2.2023 | 3.4.2023 | Vahvistettu |
| $101 483–$117 695 Taso II | Austin, TX | 5.1.2023 | 1.2.2023 | Vahvistettu |
| $91 250–$134 508 Taso II | Paramus, NJ | 27.10.2022 | 7.11.2022 | Vahvistettu |
Electrical Engineer 3 kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Black & Veatch Corporation
- Electrical Engineer 4$108 818
- Electrical Engineer 2$71 386
- Associate Engineer - Electrical$85 062
- Electrical Engineer 1$71 532
- Project Controls Sr Associate$75 234
- Electrical Engineer 5$115 960
- Project Controls Analyst$96 658
- Civil Engineer 4$103 576
- Civil Engineer 3$84 042
- Structural Engineer 1$67 662
- Structural Engineer 3$84 074
- Structural Engineer 4$113 984
- Electrical Engineer 4 - Substation Design$118 192
- Civil Engineer 1$64 220
- Associate Engineer - Structural$71 614
- Staff Registered Engineer - Electrical$133 486
- Geotechnical Engineer 4$97 560
- Process Engineer 2$66 061
- Mechanical Engineer 5$116 709
- Instrument/Control Engineer 3$95 098
- Staff Engineer, Electrical$119 440
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).