Etusivu › Työnantajat › Blue Yonder, Inc. › Senior Solution Architect
Senior Solution Architect yrityksessä Blue Yonder, Inc.: H-1B-palkat
6 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Solution Architect yrityksessä Blue Yonder, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $122 428; keskimmäinen puolikas $116 979–$128 751.
Hakemukset (LCA)6
Tarjotun palkan mediaani$122 428
Palkkojen keskiosa$116 979–$128 751
10.–90. persentiili$113 333–$140 441
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2024 | 2 | $116 979 |
| Tilikausi 2025 | 2 | $139 859 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $119 364 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $109 687–$158 792 | Coppell, TX | 8.6.2026 | 19.8.2026 | Vahvistettu |
| $129 042–$158 792 | Coppell, TX | 30.1.2026 | 24.7.2026 | Vahvistettu |
| $151 840–$158 792 Taso III | Coppell, TX | 23.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$158 792 Taso III | Coppell, TX | 9.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $116 979–$158 792 Taso IV | Coppell, TX | 14.2.2024 | 26.2.2024 | Vahvistettu |
| $116 979–$153 864 Taso IV | Coppell, TX | 16.1.2024 | 19.6.2024 | Vahvistettu |
Senior Solution Architect kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Blue Yonder, Inc.
- Staff Software Engineer$139 464
- Enterprise Technical Architect$140 824
- Sr. Software Engineer$107 674
- Software Engineer I$82 812
- Sr. Technical Architect$118 939
- Enterprise Solution Architect$134 992
- Solution Architect$116 355
- Sr. Solution Architect$127 878
- Technical Architect$109 714
- Sr. Staff Software Engineer$149 781
- Sr Enterprise Solution Architect$123 386
- Software Engineer II$102 877
- Senior Business Consultant$94 432
- Staff Data Science Consultant$104 333
- Senior Enterprise Solution Architect$149 781
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).