Etusivu › Työnantajat › Capital One Services, LLC › Senior Manager, Data Engineering
Senior Manager, Data Engineering yrityksessä Capital One Services, LLC: H-1B-palkat
41 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Manager, Data Engineering yrityksessä Capital One Services, LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $149 781; keskimmäinen puolikas $120 328–$165 173.
Hakemukset (LCA)41
Tarjotun palkan mediaani$149 781
Palkkojen keskiosa$120 328–$165 173
10.–90. persentiili$116 938–$179 982
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 15 | $120 328 |
| Tilikausi 2024 | 6 | $155 940 |
| Tilikausi 2025 | 15 | $150 550 |
| Tilikausi 2026 | 5 | $178 400 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $162 100–$278 300 Taso IV | Richmond, VA | 7.6.2026 | 19.11.2026 | Vahvistettu |
| $178 400–$306 100 Taso IV | McLean, VA | 5.6.2026 | 8.6.2026 | Vahvistettu |
| $218 283 Taso IV | Plano, TX | 3.6.2026 | 25.11.2026 | Vahvistettu |
| $162 100–$270 200 Taso IV | Chicago, IL | 1.4.2026 | 7.4.2026 | Vahvistettu |
| $204 900–$278 300 Taso IV | Wilmington, DE | 12.11.2025 | 17.11.2025 | Vahvistettu |
| $179 982–$318 900 Taso IV | New York, NY | 3.6.2025 | 13.6.2025 | Vahvistettu |
| $173 763–$297 300 Taso IV | McLean, VA | 28.3.2025 | 7.4.2025 | Vahvistettu |
| $173 763–$297 300 Taso IV | McLean, VA | 26.3.2025 | 4.4.2025 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 19.3.2025 | 1.4.2025 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 21.2.2025 | 26.2.2025 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 12.2.2025 | 20.2.2025 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 6.2.2025 | 24.2.2025 | Vahvistettu |
| $173 763–$297 300 Taso IV | McLean, VA | 5.2.2025 | 10.2.2025 | Vahvistettu |
| $146 078–$283 700 Taso IV | Wilmington, DE | 30.1.2025 | 10.2.2025 | Vahvistettu |
| $179 982–$318 900 Taso IV | New York, NY | 25.11.2024 | 16.12.2024 | Vahvistettu |
| $172 744–$297 300 Taso IV | Cambridge, MA | 14.11.2024 | 18.11.2024 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 4.11.2024 | 14.11.2024 | Vahvistettu |
| $179 982–$318 900 Taso IV | New York, NY | 30.10.2024 | 25.4.2025 | Vahvistettu |
| $150 550–$270 200 Taso IV | Richmond, VA | 23.10.2024 | 11.11.2024 | Vahvistettu |
| $150 550–$270 200 Taso IV | Richmond, VA | 24.9.2024 | 17.10.2024 | Vahvistettu |
| $162 100–$270 200 Taso IV | Richmond, VA | 9.9.2024 | 13.9.2024 | Vahvistettu |
| $149 781–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 14.8.2024 | 14.8.2024 | Vahvistettu |
| $139 464–$270 200 Taso IV | Plano, TX | 28.6.2024 | 11.7.2024 | Vahvistettu |
| $165 173–$291 400 Taso IV | McLean, VA | 10.1.2024 | 12.6.2024 | Vahvistettu |
| $165 173–$291 400 Taso IV | McLean, VA | 10.1.2024 | 17.1.2024 | Vahvistettu |
| $120 328–$264 900 Taso III | Plano, TX | 20.11.2023 | 27.11.2023 | Vahvistettu |
| $120 328–$264 900 Taso III | Plano, TX | 20.9.2023 | 11.3.2024 | Vahvistettu |
| $120 328–$264 900 Taso III | Plano, TX | 20.9.2023 | 16.3.2024 | Vahvistettu |
| $123 614–$291 400 Taso III | Chicago, IL | 14.9.2023 | 25.9.2023 | Vahvistettu |
| $120 328–$264 900 Taso III | Plano, TX | 1.8.2023 | 7.8.2023 | Vahvistettu |
| $116 938–$264 900 Taso III | Plano, TX | 9.6.2023 | 19.11.2023 | Vahvistettu |
| $133 640–$291 400 Taso III | McLean, VA | 26.5.2023 | 6.11.2023 | Vahvistettu |
| $113 402–$264 900 Taso III | Richmond, VA | 18.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $113 402–$264 900 Taso III | Richmond, VA | 13.4.2023 | 24.4.2023 | Vahvistettu |
| $133 640–$291 400 Taso III | McLean, VA | 6.4.2023 | 17.4.2023 | Vahvistettu |
| $113 402–$264 900 Taso III | Richmond, VA | 6.4.2023 | 24.4.2023 | Vahvistettu |
| $133 640–$291 400 Taso III | McLean, VA | 10.3.2023 | 20.3.2023 | Vahvistettu |
| $113 402–$264 900 Taso III | Richmond, VA | 11.1.2023 | 23.1.2023 | Vahvistettu |
| $116 938–$264 900 Taso III | Plano, TX | 21.12.2022 | 13.3.2023 | Vahvistettu |
| $133 640–$291 400 Taso III | McLean, VA | 10.11.2022 | 21.11.2022 | Vahvistettu |
| $116 938–$264 900 Taso III | Plano, TX | 20.10.2022 | 31.10.2022 | Vahvistettu |
Senior Manager, Data Engineering kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Capital One Services, LLC
- Senior Manager, Software Engineering$162 100
- Senior Data Analyst$99 100
- Lead Software Engineer$148 949
- Senior Lead Software Engineer$162 100
- Principal Data Analyst$110 739
- Principal Associate, Data Science$126 277
- Senior Software Engineer$125 288
- Senior Associate, Data Science$111 966
- Manager, Software Engineering$149 365
- Business Manager$143 395
- Application Engineer$108 012
- Principal Associate, Quantitative Analysis$119 126
- Senior Business Analyst$102 482
- Data Analysis Manager$149 594
- Director, Software Engineering$165 173
- Distinguished Engineer$173 763
- Principal Application Engineer$148 971
- Manager, Data Science$166 858
- Manager, Quantitative Analysis$165 529
- Senior Associate, Quantitative Analysis$109 522
- Senior Lead Data Engineer$173 763
- Senior Data Analysis Manager$153 650
- Applied Researcher I$164 403
- Senior Business Manager$162 300
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).