Etusivu › Työnantajat › The Children's Hospital of Philadelphia › Clinical Genomic Scientist
Clinical Genomic Scientist yrityksessä The Children's Hospital of Philadelphia: H-1B-palkat
5 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Clinical Genomic Scientist yrityksessä The Children's Hospital of Philadelphia. Tarjotun peruspalkan mediaani $65 104; keskimmäinen puolikas $58 198–$75 192.
Hakemukset (LCA)5
Tarjotun palkan mediaani$65 104
Palkkojen keskiosa$58 198–$75 192
10.–90. persentiili$50 423–$76 440
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $61 651 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $75 192 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $75 192–$100 901 Taso II | Philadelphia, PA | 13.6.2024 | 1.12.2024 | Vahvistettu |
| $77 272–$101 088 Taso II | Philadelphia, PA | 11.7.2022 | 2.1.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $58 198–$89 000 Taso II | Philadelphia, PA | 27.12.2021 | 3.6.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $45 240–$90 000 Taso I | Philadelphia, PA | 25.10.2021 | 20.12.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $65 104–$115 482 Taso I | Philadelphia, PA | 17.2.2020 | 16.5.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Muut tehtävät yrityksessä The Children's Hospital of Philadelphia
- Research Associate Scientist$72 238
- Research Associate$62 338
- Clinical Research Coordinator$53 726
- Postdoctoral Fellow$58 608
- Research Postdoctoral Fellow$61 008
- Bioinformatics Scientist$75 192
- Research Technician$45 448
- Data Scientist$77 792
- Data Programmer Analyst$70 803
- Radiology Research Fellow$56 472
- Attending Physician$93 246
- Staff Scientist$87 558
- Data Analyst$66 248
- Research Assistant$53 123
- Bioinformatics Engineer$71 781
- Scientist$59 998
- Information Analyst$77 760
- Clinical Fellow in Pediatric Radiology$64 272
- General Pediatrics Resident Physician$58 677
- Medical Laboratory Scientist$50 888
- Clinical Fellow in Pediatric Neuroradiology$68 994
- Research Post Doctoral Fellow$59 784
- RIA Programmer$80 860
- Analytics Engineer$81 203
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).