Etusivu › Työnantajat › Cigniti Technologies, Inc. › Test Architect
Test Architect yrityksessä Cigniti Technologies, Inc.: H-1B-palkat
12 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Test Architect yrityksessä Cigniti Technologies, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $86 000; keskimmäinen puolikas $82 368–$99 132.
Hakemukset (LCA)12
Tarjotun palkan mediaani$86 000
Palkkojen keskiosa$82 368–$99 132
10.–90. persentiili$82 368–$109 000
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 1 | $98 842 |
| Tilikausi 2024 | 6 | $88 000 |
| Tilikausi 2025 | 5 | $82 368 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $82 368 Taso II | Chicago, IL | 10.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $82 368 Taso II | Chicago, IL | 9.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $82 368 Taso II | Chicago, IL | 9.6.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| $127 754 Taso III | Chicago, IL | 1.10.2024 | 2.12.2024 | Vahvistettu |
| $110 000 Taso I | Houston, TX | 23.7.2024 | 30.7.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $82 202 Taso II | Chicago, IL | 11.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $84 000 Taso II | Dallas, TX | 21.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $89 000 Taso II | Dallas, TX | 20.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $100 000 Taso III | Dallas, TX | 10.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $85 000 Taso II | Dallas, TX | 6.5.2024 | 1.6.2024 | Vahvistettu |
| $98 842 Taso III | Chicago, IL | 21.9.2023 | 2.10.2023 | Vahvistettu |
| $87 000 Taso II | Plano, TX | 1.4.2021 | 28.9.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Test Architect kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Cigniti Technologies, Inc.
- Test Lead$95 191
- Senior Automation Engineer$81 328
- Test Automation Engineer$82 368
- Automation Lead$102 565
- Software Development Engineer in Test$127 596
- Test Automation Lead$97 000
- Functional Test Lead$90 854
- QA Analyst$85 962
- Test Engineer$88 000
- Senior Test Engineer$89 053
- Senior Functional Test Engineer$92 500
- Lead QE SDET$86 000
- Senior Automation Test Engineer$86 632
- QA Lead$87 000
- Lead SDET$91 500
- Software Development Engineer in Test (SDET)$102 565
- IT Software Quality Analyst$114 855
- Senior Software Engineer$105 997
- RPA Developer$82 056
- Test Manager$105 000
- Automation Test Lead$90 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).