Etusivu › Työnantajat › Cisco Systems, Inc. › Customer Success Manager
Customer Success Manager yrityksessä Cisco Systems, Inc.: H-1B-palkat
12 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Customer Success Manager yrityksessä Cisco Systems, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $138 536; keskimmäinen puolikas $109 995–$158 881.
Hakemukset (LCA)12
Tarjotun palkan mediaani$138 536
Palkkojen keskiosa$109 995–$158 881
10.–90. persentiili$107 080–$169 689
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 1 | $145 200 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $127 900 |
| Tilikausi 2025 | 3 | $131 872 |
| Tilikausi 2026 | 5 | $155 522 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $110 427–$152 200 Taso III | Chicago, IL | 12.5.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| $106 900–$152 200 Taso II | Chicago, IL | 4.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $155 522–$210 200 Taso III | San Francisco, CA | 4.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $168 958–$241 700 Taso III | San Jose, CA | 4.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $178 800–$265 500 Taso III | San Jose, CA | 15.12.2025 | 2.6.2026 | Vahvistettu |
| $131 872–$164 500 Taso II | San Francisco, CA | 27.1.2025 | 15.7.2025 | Vahvistettu |
| $169 770–$192 100 Taso III | San Jose, CA | 27.1.2025 | 15.7.2025 | Vahvistettu |
| $104 900–$149 400 Taso II | Chicago, IL | 27.1.2025 | 15.7.2025 | Vahvistettu |
| $152 922–$192 100 Taso III | San Francisco, CA | 7.5.2024 | 7.9.2024 | Vahvistettu |
| $127 900–$192 100 Taso III | San Jose, CA | 13.2.2024 | 15.7.2024 | Vahvistettu |
| $108 700–$164 500 Taso II | San Francisco, CA | 13.2.2024 | 15.7.2024 | Vahvistettu |
| $145 200–$208 000 Taso III | San Jose, CA | 18.4.2023 | 25.4.2023 | Vahvistettu |
Customer Success Manager kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Cisco Systems, Inc.
- Software Engineer$134 200
- Software Engineering Technical Leader$181 272
- Engineering Product Manager$141 595
- Technical Consulting Engineer$106 487
- Software QA Engineer$134 200
- Leader, Software Engineering$178 500
- Product Designer$127 115
- Consulting Engineer$108 100
- Data Engineer$138 950
- Hardware Engineer$139 734
- ASIC Engineer$135 907
- Customer Delivery Architect$148 970
- Solutions Engineer$130 499
- Engineering Technical Leader$168 300
- Data Scientist$154 800
- Site Reliability Engineer$132 080
- Solutions Architect$141 200
- Technical Systems Engineer$132 038
- Customer Experience Customer Success Specialist$122 283
- Software Consulting Engineer$132 267
- Technical Marketing Engineer$130 354
- Strategy & Planning Manager$156 645
- Cloud Engineer$139 318
- Business Analysis Manager$124 650
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).