Etusivu › Työnantajat › Citadel Americas Services LLC › Associate Portfolio Manager
Associate Portfolio Manager yrityksessä Citadel Americas Services LLC: H-1B-palkat
14 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Associate Portfolio Manager yrityksessä Citadel Americas Services LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $200 000; keskimmäinen puolikas $200 000–$225 000.
Hakemukset (LCA)14
Tarjotun palkan mediaani$200 000
Palkkojen keskiosa$200 000–$225 000
10.–90. persentiili$200 000–$250 000
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 3 | $250 000 |
| Tilikausi 2024 | 1 | $275 000 |
| Tilikausi 2025 | 7 | $200 000 |
| Tilikausi 2026 | 3 | $200 000 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $200 000–$275 000 Taso IV | New York, NY | 17.12.2025 | 2.3.2026 | Vahvistettu |
| $200 000–$275 000 Taso IV | New York, NY | 1.12.2025 | 27.5.2026 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $225 000–$300 000 Taso II | New York, NY | 5.11.2025 | 10.11.2025 | Vahvistettu |
| $200 000–$275 000 Taso II | New York, NY | 30.7.2025 | 3.11.2025 | Vahvistettu |
| $225 000–$300 000 Taso II | New York, NY | 30.7.2025 | 27.10.2025 | Vahvistettu |
| $200 000–$275 000 Taso II | Miami, FL | 23.7.2025 | 4.8.2025 | Vahvistettu |
| $225 000–$300 000 Taso II | Greenwich, CT | 12.6.2025 | 20.6.2025 | Vahvistettu |
| $200 000–$275 000 Taso II | Miami, FL | 5.6.2025 | 4.8.2025 | Vahvistettu |
| $200 000–$250 000 E-3 · Taso II | New York, NY | 21.3.2025 | 21.3.2025 | Vahvistettu |
| $200 000–$250 000 E-3 · Taso II | New York, NY | 4.2.2025 | 11.2.2025 | Vahvistettu |
| $275 000 Taso II | New York, NY | 21.11.2023 | 6.12.2023 | Vahvistettu |
| $250 000 E-3 · Taso II | New York, NY | 12.4.2023 | 18.4.2023 | Vahvistettu |
| $250 000 Taso III | Greenwich, CT | 21.3.2023 | 27.3.2023 | Vahvistettu |
| $175 000–$250 000 E-3 · Taso II | Greenwich, CT | 1.11.2022 | 7.11.2022 | Vahvistettu |
Associate Portfolio Manager kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Citadel Americas Services LLC
- Quantitative Researcher$200 000
- Software Engineer$250 000
- Associate$150 000
- Quantitative Research Engineer$200 000
- Quantitative Developer$237 500
- Senior Associate$165 000
- Quantitative Research Analyst$200 000
- Desk Strategist$187 500
- Analyst$200 000
- Quantitative Research Associate$200 000
- Quantitative Research Engineer II$225 000
- Quantitative Research Engineer I$68 869
- Sector Data Analyst$200 000
- Application Software Engineer$232 500
- Business Associate$170 000
- Senior Quantitative Researcher$250 000
- Risk Analyst$175 000
- Business Manager$200 000
- Data Engineer$200 000
- Portfolio Manager$225 000
- Trader$175 000
- Quantitative Strategist$190 000
- Desk Analyst$150 000
- Sector Data Scientist$68 869
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).