Etusivu › Työnantajat › Deaconess Specialty Physicians, Inc.
Deaconess Specialty Physicians, Inc.: H-1B-palkat ja sponsorointi
Deaconess Specialty Physicians, Inc. jätti 18 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 18. Tarjotun palkan mediaani: $541 250.
Sponsoroi Deaconess Specialty Physicians, Inc. H-1B-viisumeja?
Deaconess Specialty Physicians, Inc. jätti 18 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 28.4.2026. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Vihreän kortin (PERM) hakemukset: Deaconess Specialty Physicians, Inc.: 6 →
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Hematology/Oncology Physician | 4 | $550 000 |
| Cardiologist | 3 | $575 000 |
| Rheumatologist | 3 | $325 000 |
| Pain Management Physician | 2 | $550 000 |
| Pain Management and Rheumatologist Physician | 2 | $532 500 |
| Endocrinologist | 2 | $325 000 |
| Nephrologist | 1 | $450 000 |
| Non-Invasive Cardiologist | 1 | $575 000 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 5 | $550 000 |
| Tilikausi 2024 | 1 | $300 000 |
| Tilikausi 2025 | 6 | $475 000 |
| Tilikausi 2026 | 6 | $550 000 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
Ammatit
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| Hematology/Oncology Physician | $550 000 Taso I | Henderson, KY | 28.4.2026 | 6.5.2026 | Vahvistettu |
| Hematology/Oncology Physician | $550 000 Taso II | Henderson, KY | 16.4.2026 | 1.9.2026 | Vahvistettu |
| Pain Management Physician | $550 000 Taso II | Henderson, KY | 18.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| Endocrinologist | $325 000 Taso II | Henderson, KY | 12.2.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| Pain Management and Rheumatologist Physician | $532 500 Taso II | Henderson, KY | 9.1.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| Cardiologist | $575 000 Taso II | Evansville, IN | 9.1.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| Rheumatologist | $325 000 Taso I | Henderson, KY | 21.8.2025 | 1.11.2025 | Vahvistettu |
| Rheumatologist | $325 000 Taso I | Henderson, KY | 8.8.2025 | 1.11.2025 | Vahvistettu |
| Non-Invasive Cardiologist | $575 000 Taso I | Henderson, KY | 7.7.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| Hematology/Oncology Physician | $550 000 Taso I | Henderson, KY | 25.4.2025 | 31.7.2025 | Vahvistettu |
| Nephrologist | $450 000 Taso I | Henderson, KY | 25.4.2025 | 31.7.2025 | Vahvistettu |
| Cardiologist | $500 000 Taso II | Henderson, KY | 22.1.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| Rheumatologist | $300 000 Taso I | Henderson, KY | 15.5.2024 | 1.7.2024 | Vahvistettu |
| Hematology/Oncology Physician | $550 000 Taso I | Henderson, KY | 5.6.2023 | 1.9.2023 | Vahvistettu |
| Cardiologist | $575 000 Taso II | Evansville, IN | 15.2.2023 | 1.7.2023 | Vahvistettu |
| Pain Management Physician | $550 000 Taso I | Henderson, KY | 9.2.2023 | 1.7.2023 | Vahvistettu |
| Pain Management and Rheumatologist Physician | $532 500 Taso I | Henderson, KY | 30.1.2023 | 1.7.2023 | Vahvistettu |
| Endocrinologist | $325 000 Taso I | Henderson, KY | 17.1.2023 | 1.7.2023 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).