Etusivu › Työnantajat › Emory University › Visiting Assistant Professor
Visiting Assistant Professor yrityksessä Emory University: H-1B-palkat
14 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Visiting Assistant Professor yrityksessä Emory University. Tarjotun peruspalkan mediaani $57 675; keskimmäinen puolikas $55 422–$63 414.
Hakemukset (LCA)14
Tarjotun palkan mediaani$57 675
Palkkojen keskiosa$55 422–$63 414
10.–90. persentiili$51 500–$67 100
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $60 250 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $55 000 |
| Tilikausi 2025 | 7 | $57 350 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $61 500 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $58 000 Taso I | Oxford, GA | 13.3.2026 | 1.8.2026 | Vahvistettu |
| $65 000 Taso I | Atlanta, GA | 19.2.2026 | 1.8.2026 | Vahvistettu |
| $65 000 Taso I | Atlanta, GA | 27.6.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $56 690 Taso I | Oxford, GA | 29.5.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $57 000 Taso I | Oxford, GA | 7.5.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $58 656 Taso I | Atlanta, GA | 27.3.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $57 350 Taso I | Atlanta, GA | 18.2.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $58 500 Taso I | Oxford, GA | 15.10.2024 | 10.11.2024 | Vahvistettu |
| $55 000 Taso I | Atlanta, GA | 20.6.2024 | 1.8.2024 | Vahvistettu |
| $55 000 Taso I | Atlanta, GA | 8.3.2024 | 1.8.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $50 000 Taso I | Atlanta, GA | 8.6.2023 | 25.6.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $70 500 Taso I | Oxford, GA | 11.8.2022 | 24.8.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $68 000 Taso I | Atlanta, GA | 26.5.2022 | 1.8.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $45 000 Taso I | Atlanta, GA | 2.9.2021 | 1.1.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Visiting Assistant Professor kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Emory University
- Assistant Professor$215 000
- Postdoctoral Fellow$61 008
- Medical House Staff - Resident$72 649
- Assistant Academic Research Scientist$65 000
- Associate Academic Research Scientist$73 562
- Medical House Staff - Fellow$78 577
- Research Specialist, Lead$52 000
- Instructor$79 000
- Research Specialist, Senior$60 000
- Research Specialist$40 228
- Senior Associate$83 074
- Associate Professor$201 862
- Biostatistician, Senior$85 000
- Biostatistician$70 000
- Assistant Research Professor$119 500
- Academic Research Scientist$81 000
- Bioinformatics Analyst$68 021
- Assistant Teaching Professor$68 250
- Research Associate$71 195
- Medical Physics Resident$57 387
- Assistant Scientist, Bioinformatics$74 999
- Manager, Research Projects$82 784
- Public Health Program Associate$70 630
- Senior Academic Research Scientist$96 262
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).