Etusivu › Työnantajat › Federal Express Corporation › Marketing Specialist Advisor
Marketing Specialist Advisor yrityksessä Federal Express Corporation: H-1B-palkat
8 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Marketing Specialist Advisor yrityksessä Federal Express Corporation. Tarjotun peruspalkan mediaani $104 150; keskimmäinen puolikas $96 928–$109 774.
Hakemukset (LCA)8
Tarjotun palkan mediaani$104 150
Palkkojen keskiosa$96 928–$109 774
10.–90. persentiili$96 491–$128 740
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2024 | 3 | $106 630 |
| Tilikausi 2025 | 4 | $107 848 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $101 670 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $101 670–$108 066 Taso III | Collierville, TN | 11.11.2025 | 26.3.2026 | Vahvistettu |
| $150 987 Taso III | Seattle, WA | 11.1.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $119 205 Taso IV | Collierville, TN | 11.1.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $96 491 Taso III | Collierville, TN | 11.1.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $96 491–$104 870 Taso III | Collierville, TN | 21.11.2024 | 27.2.2025 | Vahvistettu |
| $106 630–$116 635 | North Bend, WA | 22.8.2024 | 16.2.2025 | Vahvistettu |
| $106 630–$116 635 | North Bend, WA | 12.8.2024 | 16.8.2024 | Vahvistettu |
| $97 074–$102 074 Taso III | Collierville, TN | 12.6.2024 | 16.9.2024 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Federal Express Corporation
- Full Stack Developer Advisor$116 771
- Full Stack Developer III$103 775
- Revenue Science Advisor$110 048
- Software Engineer Advisor$116 106
- Sr. Revenue Science Analyst$98 484
- Senior Revenue Science Analyst$101 424
- Software Engineer III$111 842
- Domain Architect$135 162
- Manager, IT$149 178
- Marketing Data Science Advisor$121 794
- Data Analyst Advisor$119 205
- Data Scientist Advisor$129 373
- Full Stack Developer II$85 056
- Digital Marketing Advisor$103 783
- Revenue Science Fellow$133 099
- Business Product Analyst III$91 045
- Product Management Advisor$114 400
- Program Management Advisor$101 248
- Technical Principal$133 984
- Business Product Advisor$113 160
- Sr. Data Scientist$121 995
- Data Engineer Advisor$155 964
- Application Architect$122 366
- Sr. Data Analyst$112 894
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).