Etusivu › Työnantajat › Georgia State University › Postdoctoral Research Associate
Postdoctoral Research Associate yrityksessä Georgia State University: H-1B-palkat
32 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Postdoctoral Research Associate yrityksessä Georgia State University. Tarjotun peruspalkan mediaani $56 680; keskimmäinen puolikas $52 308–$61 292.
Hakemukset (LCA)32
Tarjotun palkan mediaani$56 680
Palkkojen keskiosa$52 308–$61 292
10.–90. persentiili$48 000–$69 680
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 6 | $52 950 |
| Tilikausi 2024 | 12 | $55 500 |
| Tilikausi 2025 | 7 | $59 280 |
| Tilikausi 2026 | 6 | $65 632 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $57 000 Taso I | Atlanta, GA | 1.5.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $57 200 Taso I | Atlanta, GA | 22.4.2026 | 1.6.2026 | Vahvistettu |
| $57 200 Taso II | Atlanta, GA | 16.4.2026 | 1.6.2026 | Peruutettu |
| $69 680 Taso I | Mt. Wilson, CA | 13.2.2026 | 1.8.2026 | Vahvistettu |
| $69 680 Taso I | Mt. Wilson, CA | 12.2.2026 | 1.8.2026 | Vahvistettu |
| $69 680 Taso I | Atlanta, GA | 12.12.2025 | 1.2.2026 | Vahvistettu |
| $61 584 Taso I | Atlanta, GA | 19.11.2025 | 1.12.2025 | Vahvistettu |
| $60 965 Taso I | Atlanta, GA | 14.8.2025 | 1.9.2025 | Vahvistettu |
| $59 280 Taso I | Atlanta, GA | 14.8.2025 | 1.9.2025 | Vahvistettu |
| $56 680 Taso I | Atlanta, GA | 1.10.2024 | 1.11.2024 | Vahvistettu |
| $55 000 Taso I | Atlanta, GA | 4.9.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $58 000 Taso I | Kansas City, KS | 20.5.2024 | 1.8.2024 | Vahvistettu |
| $56 597 Taso I | Atlanta, GA | 12.4.2024 | 1.5.2024 | Vahvistettu |
| $61 000 Taso I | Atlanta, GA | 15.3.2024 | 29.7.2024 | Vahvistettu |
| $67 000 Taso I | Atlanta, GA | 28.2.2024 | 1.6.2024 | Vahvistettu |
| $82 000 Taso I | Atlanta, GA | 5.2.2024 | 1.3.2024 | Vahvistettu |
| $54 476 Taso I | Atlanta, GA | 21.11.2023 | 1.2.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $56 000 Taso I | Atlanta, GA | 11.10.2023 | 1.12.2023 | Vahvistettu |
| $62 000 Taso I | Atlanta, GA | 10.10.2023 | 1.11.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $62 521 Taso I | Atlanta, GA | 2.8.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $54 000 Taso I | Atlanta, GA | 6.7.2023 | 14.12.2023 | Vahvistettu |
| $53 760 Taso I | Atlanta, GA | 15.3.2023 | 3.7.2023 | Vahvistettu |
| $50 000 Taso I | Atlanta, GA | 27.1.2023 | 15.2.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $52 476 Taso I | Atlanta, GA | 1.6.2022 | 1.11.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $60 000 Taso I | Atlanta, GA | 4.3.2022 | 23.6.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $47 476 Taso I | Atlanta, GA | 12.11.2021 | 1.3.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $48 000 Taso I | Atlanta, GA | 22.6.2021 | 2.10.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $52 140 Taso II | Atlanta, GA | 25.8.2020 | 15.10.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $48 000 Taso I | Atlanta, GA | 17.8.2020 | 2.10.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $48 941 Taso I | Atlanta, GA | 3.6.2020 | 1.7.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $48 000 Taso I | Atlanta, GA | 28.2.2020 | 1.6.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $50 316 Taso I | Atlanta, GA | 6.1.2020 | 1.3.2020 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Postdoctoral Research Associate kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Georgia State University
- Assistant Professor$95 000
- Lecturer$82 000
- Lecturer (Computer Science)$85 000
- Research Assistant Professor$72 500
- Post-Doctoral Associate$58 000
- Research Associate II$72 080
- Postdoctoral Associate$61 000
- Limited Term Lecturer$37 500
- Research Coordinator II$61 572
- Research Scientist II$87 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).