Etusivu › Työnantajat › Health Care Service Corporation › Sr. Systems Analyst
Sr. Systems Analyst yrityksessä Health Care Service Corporation: H-1B-palkat
40 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Sr. Systems Analyst yrityksessä Health Care Service Corporation. Tarjotun peruspalkan mediaani $120 328; keskimmäinen puolikas $115 419–$127 878.
Hakemukset (LCA)40
Tarjotun palkan mediaani$120 328
Palkkojen keskiosa$115 419–$127 878
10.–90. persentiili$110 167–$130 707
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 14 | $116 178 |
| Tilikausi 2024 | 10 | $120 328 |
| Tilikausi 2025 | 12 | $127 878 |
| Tilikausi 2026 | 4 | $120 452 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $110 198–$129 873 Taso III | Richardson, TX | 16.6.2026 | 2.10.2026 | Vahvistettu |
| $134 971 Taso III | Richardson, TX | 30.9.2025 | 30.9.2025 | Vahvistettu |
| $130 707 Taso III | Waukegan, IL | 30.9.2025 | 30.9.2025 | Vahvistettu |
| $104 728–$129 395 Taso III | Chicago, IL | 25.9.2025 | 19.3.2026 | Vahvistettu |
| $108 077–$123 704 Taso II | Naperville, IL | 5.9.2025 | 20.2.2026 | Vahvistettu |
| $130 707–$131 300 Taso III | Chicago, IL | 20.8.2025 | 24.12.2025 | Vahvistettu |
| $127 754–$144 581 Taso III | Chicago, IL | 9.6.2025 | 28.11.2025 | Vahvistettu |
| $127 754–$136 324 Taso III | Chicago, IL | 30.5.2025 | 15.11.2025 | Vahvistettu |
| $127 754–$128 581 Taso III | Waukegan, IL | 1.4.2025 | 23.9.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$129 722 Taso III | Richardson, TX | 26.3.2025 | 9.4.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$142 486 Taso III | Richardson, TX | 26.3.2025 | 7.4.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$146 349 Taso III | Richardson, TX | 26.3.2025 | 25.8.2025 | Vahvistettu |
| $127 754–$130 290 Taso III | Chicago, IL | 26.3.2025 | 22.8.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$138 279 Taso III | Frisco, TX | 7.1.2025 | 25.6.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$136 087 Taso III | Richardson, TX | 25.11.2024 | 20.5.2025 | Vahvistettu |
| $127 878–$129 345 Taso III | McKinney, TX | 14.11.2024 | 29.4.2025 | Vahvistettu |
| $137 758–$138 290 Taso IV | Chicago, IL | 11.9.2024 | 14.2.2025 | Vahvistettu |
| $127 358–$138 620 Taso III | Albuquerque, NM | 4.9.2024 | 2.1.2025 | Vahvistettu |
| $109 886–$130 331 Taso III | Richardson, TX | 30.8.2024 | 13.10.2024 | Vahvistettu |
| $119 496–$125 000 Taso III | Richardson, TX | 4.6.2024 | 24.6.2024 | Vahvistettu |
| $123 614–$124 678 Taso III | Chicago, IL | 17.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $120 328–$140 000 Taso III | Richardson, TX | 26.4.2024 | 20.5.2024 | Vahvistettu |
| $116 979–$123 485 Taso IV | Richardson, TX | 4.4.2024 | 11.8.2024 | Vahvistettu |
| $120 328–$125 000 Taso III | Richardson, TX | 11.3.2024 | 1.4.2024 | Vahvistettu |
| $120 328–$121 000 Taso III | Richardson, TX | 17.1.2024 | 12.2.2024 | Vahvistettu |
| $123 614–$130 000 Taso III | Naperville, IL | 5.12.2023 | 18.12.2023 | Vahvistettu |
| $120 328 Taso III | Richardson, TX | 12.9.2023 | 2.10.2023 | Vahvistettu |
| $120 328–$121 400 Taso III | Richardson, TX | 11.9.2023 | 16.10.2023 | Vahvistettu |
| $120 328–$125 000 Taso III | Richardson, TX | 8.8.2023 | 2.10.2023 | Vahvistettu |
| $123 614–$125 000 Taso III | Chicago, IL | 8.8.2023 | 25.9.2023 | Vahvistettu |
| $112 258–$125 000 Taso III | Richardson, TX | 20.7.2023 | 10.9.2023 | Vahvistettu |
| $120 328–$121 400 Taso III | Richardson, TX | 13.7.2023 | 11.9.2023 | Vahvistettu |
| $114 067–$124 349 Taso III | Chicago, IL | 5.5.2023 | 18.9.2023 | Vahvistettu |
| $115 419–$135 000 Taso IV | Chicago, IL | 9.3.2023 | 27.3.2023 | Vahvistettu |
| $93 912–$110 899 Taso III | Chicago, IL | 21.2.2023 | 24.3.2023 | Vahvistettu |
| $115 419 Taso IV | Chicago, IL | 13.2.2023 | 23.2.2023 | Vahvistettu |
| $114 067–$126 000 Taso III | Chicago, IL | 17.11.2022 | 28.11.2022 | Vahvistettu |
| $134 118–$135 000 Taso IV | Chicago, IL | 15.11.2022 | 28.11.2022 | Vahvistettu |
| $116 938–$140 000 Taso III | Richardson, TX | 8.11.2022 | 14.11.2022 | Vahvistettu |
| $114 067–$120 000 Taso III | Chicago, IL | 26.10.2022 | 31.10.2022 | Vahvistettu |
Sr. Systems Analyst kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Health Care Service Corporation
- Sr. Developer$120 328
- Application Architect$116 979
- Developer Specialist$140 920
- Sr Application Architect$123 614
- Developer$105 997
- Senior Developer$123 614
- Senior Data Engineer$147 649
- Sr. Data Engineer$145 070
- Data Scientist$94 682
- Senior Systems Analyst$122 346
- Sr. Data Scientist$101 410
- Business Analyst$86 923
- Sr. Infrastructure Engineer$118 685
- Senior Application Architect$155 158
- Principal Corporate Strategy Consultant$156 458
- Analytics & Reporting Consultant$88 171
- Systems Specialist$129 480
- Sr Manager Data Product$116 501
- Senior Enterprise Data Analyst$99 674
- Analytics & Reporting Analyst$59 821
- Assistant IT Product Manager$106 517
- Senior Data Scientist$96 928
- Systems Analyst$94 432
- Manager, Engineering Services$109 886
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).