Etusivu › Työnantajat › Home Depot Management Company LLC › Senior Data Scientist
Senior Data Scientist yrityksessä Home Depot Management Company LLC: H-1B-palkat
10 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Data Scientist yrityksessä Home Depot Management Company LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $155 000; keskimmäinen puolikas $147 750–$155 188.
Hakemukset (LCA)10
Tarjotun palkan mediaani$155 000
Palkkojen keskiosa$147 750–$155 188
10.–90. persentiili$138 850–$156 450
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 1 | $150 000 |
| Tilikausi 2024 | 5 | $155 000 |
| Tilikausi 2025 | 3 | $155 000 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $140 000 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $140 000 Taso III | Atlanta, GA | 28.4.2026 | 1.6.2026 | Vahvistettu |
| $155 000 Taso IV | Atlanta, GA | 25.4.2025 | 5.5.2025 | Vahvistettu |
| $155 500 Taso IV | Atlanta, GA | 6.2.2025 | 17.2.2025 | Vahvistettu |
| $155 000 Taso IV | Frisco, TX | 8.10.2024 | 28.10.2024 | Vahvistettu |
| $155 000 Taso IV | Jersey City, NJ | 21.8.2024 | 16.9.2024 | Vahvistettu |
| $147 000 Taso IV | Phoenix, AZ | 8.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $155 250 Taso IV | Plano, TX | 9.2.2024 | 10.8.2024 | Vahvistettu |
| $128 500 Taso IV | Chicago, IL | 1.2.2024 | 18.3.2024 | Vahvistettu |
| $165 000 Taso III | San Francisco, CA | 5.12.2023 | 15.1.2024 | Vahvistettu |
| $150 000 Taso IV | Jersey City, NJ | 9.11.2022 | 5.12.2022 | Vahvistettu |
Senior Data Scientist kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Home Depot Management Company LLC
- Sr. Software Engineer$136 578
- Staff Software Engineer$156 329
- Senior Software Engineer$135 000
- Data Scientist$128 062
- Software Engineer Manager$180 000
- Software Engineer Principal$183 912
- Cybersecurity Sr. Engineer$138 300
- Sr. Data Scientist$152 500
- Associate Data Scientist$108 338
- Software Engineer$114 296
- Cybersecurity Staff Engineer$159 676
- Sr. Data Analyst Supply Chain$93 627
- Sr. Analyst Online Business Analytics$103 000
- Online Sr. Decision Analyst$110 000
- Sr. Product Manager$143 547
- Data Science Manager$169 016
- Product Manager$115 727
- Software Engineer Sr. Manager$217 000
- Senior Data Analyst$97 104
- Lead Data Scientist$186 689
- Cybersecurity Manager$182 270
- Sr. Machine Learning Engineer$150 300
- Product Management Manager$150 905
- Sr. Analyst Decision Analytics$100 000
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).