Etusivu › Työnantajat › Indur IT Solutions Inc
Indur IT Solutions Inc: H-1B-palkat ja sponsorointi
Indur IT Solutions Inc jätti 19 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 19. Tarjotun palkan mediaani: $98 904.
Sponsoroi Indur IT Solutions Inc H-1B-viisumeja?
Indur IT Solutions Inc jätti 19 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 25.4.2026. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Software Developer | 9 | $100 596 |
| Network and Computer System Administrators | 1 | $79 123 |
| Network Engineer | 1 | $91 042 |
| Cybersecurity Engineer | 1 | $70 075 |
| SAB Basis Developer | 1 | $101 192 |
| QA Engineer | 1 | $81 328 |
| IT Project Manager | 1 | $70 075 |
| Network & Computer Systems Administrator | 1 | $75 962 |
| Network and Computer Systems Administrators | 1 | $80 288 |
| Computer Programmer | 1 | $85 530 |
| Computer Programmers | 1 | $98 946 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 11 | $98 904 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $81 328 |
| Tilikausi 2025 | 4 | $80 288 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $98 946 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
Ammatit
- Software Developers10
- Network and Computer Systems Administrators3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Computer Programmers2
- Computer Network Architects1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| Computer Programmers | $98 946 Taso III | Coppell, TX | 25.4.2026 | 1.10.2026 | Vahvistettu |
| Computer Programmer | $85 530 Taso II | Plano, TX | 24.6.2025 | 24.6.2025 | Vahvistettu |
| Network and Computer Systems Administrators | $80 288 Taso II | McKinney, TX | 8.5.2025 | 1.10.2025 | Vahvistettu |
| Software Developer | $105 997 osa-aikainen · Taso II | Northlake, TX | 4.12.2024 | 9.12.2024 | Vahvistettu |
| Network & Computer Systems Administrator | $75 962 Taso II | Indianapolis, IN | 18.10.2024 | 23.10.2024 | Vahvistettu |
| SAB Basis Developer | $101 192 Taso II | McKinney, TX | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| IT Project Manager | $70 075 Taso II | McKinnney, TX | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| QA Engineer | $81 328 Taso II | McKinney, TX | 14.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| Cybersecurity Engineer | $70 075 Taso II | McKinney, TX | 22.9.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $101 192 Taso II | McKinney, TX | 18.8.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $101 192 Taso II | McKinney, TX | 7.8.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Network and Computer System Administrators | $79 123 Taso II | McKinney, TX | 20.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $98 904 Taso II | McKinney, TX | 15.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $98 904 Taso II | McKinney, TX | 12.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $98 904 Taso II | McKinney, TX | 9.6.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Network Engineer | $91 042 Taso II | McKinney, TX | 4.5.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Developer | $100 000–$100 001 Taso II | Coppell, TX | 3.11.2022 | 14.11.2022 | Vahvistettu |
| Software Developer | $110 000–$110 001 Taso II | Coppell, TX | 2.11.2022 | 14.11.2022 | Vahvistettu |
| Software Developer | $110 000–$110 001 Taso II | Coppell, TX | 21.10.2022 | 1.11.2022 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).