Etusivu › Työnantajat › Nagarro, Inc › Associate Principal Engineer
Associate Principal Engineer yrityksessä Nagarro, Inc: H-1B-palkat
24 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Associate Principal Engineer yrityksessä Nagarro, Inc. Tarjotun peruspalkan mediaani $95 222; keskimmäinen puolikas $86 346–$111 150.
Hakemukset (LCA)24
Tarjotun palkan mediaani$95 222
Palkkojen keskiosa$86 346–$111 150
10.–90. persentiili$78 500–$123 450
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 5 | $109 283 |
| Tilikausi 2024 | 9 | $86 653 |
| Tilikausi 2025 | 8 | $107 536 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $77 611 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $95 222–$114 788 Taso II | Coopersburg, PA | 7.4.2026 | 13.4.2026 | Vahvistettu |
| $60 000–$100 000 Taso II | Houston, TX | 4.12.2025 | 10.12.2025 | Vahvistettu |
| $109 845–$120 000 Taso II | North Wales, PA | 16.7.2025 | 18.7.2025 | Vahvistettu |
| $95 222–$120 000 Taso II | Easton, PA | 7.7.2025 | 9.7.2025 | Vahvistettu |
| $123 656–$124 000 Taso II | Iselin, NJ | 20.6.2025 | 24.6.2025 | Vahvistettu |
| $122 970–$145 000 Taso II | Boston, MA | 21.5.2025 | 26.5.2025 | Vahvistettu |
| $123 656–$124 000 Taso II | New York, NY | 27.2.2025 | 3.3.2025 | Vahvistettu |
| $105 227–$110 000 Taso II | Alpharetta, GA | 23.12.2024 | 27.12.2024 | Vahvistettu |
| $89 586–$90 000 Taso II | New York, NY | 16.10.2024 | 16.10.2024 | Vahvistettu |
| $91 728–$120 000 Taso II | Santa Clarita, CA | 27.9.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $106 662–$120 910 Taso II | New York, NY | 13.9.2024 | 19.9.2024 | Vahvistettu |
| $78 500 Taso II | New York, NY | 17.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $78 500 Taso II | New York, NY | 17.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $78 500 Taso II | New York, NY | 11.6.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $70 720–$80 000 Taso II | Coopersburg, PA | 18.5.2024 | 1.10.2024 | Vahvistettu |
| $89 752–$105 500 Taso II | Coopersburg, PA | 16.5.2024 | 22.5.2024 | Vahvistettu |
| $108 992–$130 000 Taso II | Greenwood Village, CO | 6.5.2024 | 13.5.2024 | Vahvistettu |
| $86 653–$107 100 Taso II | Bellevue, WA | 15.4.2024 | 18.4.2024 | Vahvistettu |
| $115 066–$115 100 Taso II | San Mateo, CA | 6.3.2024 | 7.3.2024 | Vahvistettu |
| $115 918–$150 000 Taso II | New York, NY | 1.9.2023 | 6.9.2023 | Vahvistettu |
| $85 426–$100 000 Taso II | St. Louis, MO | 25.7.2023 | 31.7.2023 | Vahvistettu |
| $92 040–$110 000 Taso II | Austin, TX | 20.6.2023 | 23.6.2023 | Vahvistettu |
| $133 390–$150 000 Taso III | New Hyde Park, NY | 4.1.2023 | 10.1.2023 | Vahvistettu |
| $109 283–$110 000 Taso II | New York, NY | 20.12.2022 | 15.2.2023 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Nagarro, Inc
- Developer$90 418
- Senior Developer$95 701
- Computer Systems Engineer$77 927
- Computer Programmer$90 210
- Project Manager$90 854
- Business Analyst$88 317
- Technical Lead$108 128
- Developer Lead$102 544
- Quality Engineer$75 566
- Principal Engineer$113 901
- Staff Engineer$87 651
- Software Development Manager$136 594
- Senior Staff Engineer$78 478
- Technical Architect$109 564
- Quality Lead$78 240
- Software Developer$105 227
- Associate Distinguished Engineer$140 576
- Digital Marketing Analyst$60 000
- Computer Systems Architect$78 478
- Director - Delivery$121 680
- Computer System Engineer$78 300
- Project Lead$94 568
- User Experience Lead$104 582
- Senior Business Analyst$96 897
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).