Etusivu › Työnantajat › Optum Services, Inc. › Senior Technical Product Manager
Senior Technical Product Manager yrityksessä Optum Services, Inc.: H-1B-palkat
8 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Senior Technical Product Manager yrityksessä Optum Services, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $125 268; keskimmäinen puolikas $111 271–$141 369.
Hakemukset (LCA)8
Tarjotun palkan mediaani$125 268
Palkkojen keskiosa$111 271–$141 369
10.–90. persentiili$105 680–$145 339
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 1 | $113 610 |
| Tilikausi 2024 | 1 | $140 046 |
| Tilikausi 2025 | 6 | $125 004 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $145 339–$152 380 | Georgetown, TX | 15.9.2025 | 11.11.2025 | Vahvistettu |
| $136 926–$168 408 | Eden Prairie, MN | 4.9.2025 | 15.11.2025 | Vahvistettu |
| $145 339–$152 380 | Georgetown, TX | 4.9.2025 | 27.2.2026 | Vahvistettu |
| $113 082–$169 622 Taso III | Schaumburg, IL | 9.1.2025 | 9.7.2025 | Vahvistettu |
| $105 310–$166 694 Taso III | Eden Prarie, MN | 8.11.2024 | 5.5.2025 | Vahvistettu |
| $105 838–$158 756 Taso III | Jacksonville, FL | 23.10.2024 | 2.1.2025 | Vahvistettu |
| $140 046–$150 680 Taso IV | Bear, DE | 23.10.2023 | 23.4.2024 | Vahvistettu |
| $113 610–$154 500 Taso IV | Eden Prairie, MN | 4.1.2023 | 10.1.2023 | Vahvistettu |
Senior Technical Product Manager kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Optum Services, Inc.
- Senior Software Engineer$122 741
- Lead Software Engineer$133 919
- Software Engineer$105 845
- Senior Manager, Software Engineering$141 898
- Senior Data Engineer$116 958
- Senior Quality Engineer$115 918
- Principal Engineer, TLCP$139 464
- Quality Engineer$103 418
- Principal Data Engineering$127 268
- Director, Software Engineering$156 996
- Sr. Software Engineer$124 931
- Senior Data Analyst$113 079
- Architect$133 182
- Data Engineer$105 000
- Manager, Software Engineering$131 456
- Senior Principal Engineer, TLCP$149 158
- Senior Data Scientist$133 852
- Principal Data Engineer$131 840
- Senior AI/ML Engineer$148 387
- Senior Manager, Data Engineering$135 231
- Senior I O Engineer$128 523
- Lead AI/ML Engineer$162 334
- Business Systems Analyst$91 270
- Data Analyst 2$105 830
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).