H1B-palkkatiedot

Etusivu › Työnantajat › Palo Alto Networks, Inc. › Manager, Software Engineering

Manager, Software Engineering yrityksessä Palo Alto Networks, Inc.: H-1B-palkat

19 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Manager, Software Engineering yrityksessä Palo Alto Networks, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $226 158; keskimmäinen puolikas $209 292–$228 333.

Hakemukset (LCA)19
Tarjotun palkan mediaani$226 158
Palkkojen keskiosa$209 292–$228 333
10.–90. persentiili$162 212–$229 526

Tilivuoden mukaan

TilikausiLCA:tMediaanipalkka
Tilikausi 20231$213 270
Tilikausi 202410$227 644
Tilikausi 20254$226 158
Tilikausi 20264$176 999

Hakemukset

PeruspalkkaSijaintiJätettyAlkamispäiväTila
$165 000–$267 500Santa Clara, CA20.5.202613.11.2026Vahvistettu
$234 977–$267 500Santa Clara, CA27.3.202625.9.2026Vahvistettu
$188 998–$267 500Santa Clara, CA26.3.202626.3.2026Vahvistettu
$151 060–$267 500Santa Clara, CA25.9.202526.3.2026Vahvistettu
$226 158–$267 500
Taso IV
Santa Clara, CA6.5.20251.10.2025Vahvistettu
$226 158–$267 500
Taso IV
Santa Clara, CA5.4.20251.10.2025Vahvistettu
$226 158–$267 500
Taso IV
Santa Clara, CA17.12.20248.4.2025Vahvistettu
$226 158–$267 500
Taso IV
Santa Clara, CA16.10.202422.3.2025Vahvistettu
$228 333–$264 000Santa Clara, CA6.9.20241.10.2024Vahvistettu
$226 158–$264 000
Taso IV
Santa Clara, CA7.8.20242.1.2025Vahvistettu
$132 579–$264 000Santa Clara, CA1.8.20245.8.2024Vahvistettu
$228 333–$264 000Santa Clara, CA25.6.202427.8.2024Vahvistettu
$205 313–$257 400Santa Clara, CA3.6.202410.6.2024Vahvistettu
$228 333–$264 000Santa Clara, CA3.6.20247.8.2024Vahvistettu
$234 299–$283 800Santa Clara, CA24.5.20241.6.2024Vahvistettu
$228 333–$264 000Santa Clara, CA8.5.202415.6.2024Vahvistettu
$226 956–$264 000Santa Clara, CA17.4.202412.9.2024Vahvistettu
$224 061–$264 000Santa Clara, CA12.1.20246.7.2024Vahvistettu
$213 270Santa Clara, CA10.2.202321.2.2023Vahvistettu

Manager, Software Engineering kaikissa yrityksissä →

Muut tehtävät yrityksessä Palo Alto Networks, Inc.

Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).