Etusivu › Työnantajat › Rivian Automotive, LLC › Sr. Technical Program Manager
Sr. Technical Program Manager yrityksessä Rivian Automotive, LLC: H-1B-palkat
7 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Sr. Technical Program Manager yrityksessä Rivian Automotive, LLC. Tarjotun peruspalkan mediaani $173 400; keskimmäinen puolikas $155 000–$176 700.
Hakemukset (LCA)7
Tarjotun palkan mediaani$173 400
Palkkojen keskiosa$155 000–$176 700
10.–90. persentiili$148 000–$183 999
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $165 000 |
| Tilikausi 2024 | 2 | $181 699 |
| Tilikausi 2025 | 1 | $173 400 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $152 500 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $160 000 Taso II | Tustin, CA | 3.6.2026 | 9.6.2026 | Vahvistettu |
| $145 000 Taso III | Tustin, CA | 28.1.2026 | 2.2.2026 | Vahvistettu |
| $173 400 Taso III | Palo Alto, CA | 5.3.2024 | 25.7.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $173 400 Taso III | Palo Alto, CA | 19.1.2024 | 15.7.2024 | Vahvistettu |
| $189 998 Taso III | Palo Alto, CA | 16.5.2023 | 1.11.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $180 000 Taso III | Palo Alto, CA | 16.11.2021 | 29.11.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $150 000 Taso III | Irvine, CA | 28.9.2021 | 4.10.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Sr. Technical Program Manager kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä Rivian Automotive, LLC
- Sr. Process Engineer$106 090
- Staff Mechanical Engineer$163 034
- Sr. Mechanical Engineer$135 108
- Sr. Manufacturing Engineer$133 970
- Sr. Automation Controls Engineer$127 308
- Sr. Engineer, Manufacturing Engineering$131 749
- Staff Software Engineer$198 970
- Staff Automation Controls Engineer$147 853
- Sr. Software Engineer, Perception, Autonomy$217 385
- Automation Controls Engineer$108 732
- Sr. Software Engineer$175 000
- Senior Automation Controls Engineer$120 750
- Senior Industrial Engineer$105 525
- Software Engineer II$144 600
- Sr. Software Engineer, Embedded, Autonomy$201 134
- Staff Mechanical Design Engineer$168 224
- Lead Engineer Supplier Development$127 012
- Staff Technical Program Manager$189 850
- Staff Manufacturing Engineer$156 863
- Sr. Embedded Software Engineer$181 541
- Staff Embedded Software Engineer$202 008
- Process Engineer$95 704
- Sr. Material Flow Engineer$105 768
- Sr. Chassis Engineer$127 926
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).