Etusivu › Työnantajat › SAP America, Inc. › Business Process Senior Consultant
Business Process Senior Consultant yrityksessä SAP America, Inc.: H-1B-palkat
10 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Business Process Senior Consultant yrityksessä SAP America, Inc.. Tarjotun peruspalkan mediaani $155 500; keskimmäinen puolikas $128 804–$170 392.
Hakemukset (LCA)10
Tarjotun palkan mediaani$155 500
Palkkojen keskiosa$128 804–$170 392
10.–90. persentiili$125 342–$176 400
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 5 | $126 396 |
| Tilikausi 2024 | 2 | $141 014 |
| Tilikausi 2025 | 2 | $173 350 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $169 466 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $169 466 Taso IV | Newtown Square, PA | 19.11.2025 | 24.4.2026 | Vahvistettu |
| $176 000 Taso IV | Newtown Square, PA | 4.6.2025 | 9.6.2025 | Vahvistettu |
| $170 700 Taso IV | Tempe, AZ | 23.1.2025 | 25.7.2025 | Vahvistettu |
| $146 000 Taso IV | Pittsburgh, PA | 7.5.2024 | 1.11.2024 | Vahvistettu |
| $136 029 Taso IV | Pittsburgh, PA | 27.9.2023 | 27.3.2024 | Vahvistettu |
| $126 396 Taso IV | Naperville, IL | 14.6.2023 | 23.11.2023 | Vahvistettu |
| $126 396 Taso IV | Downers Grove, IL | 30.5.2023 | 23.11.2023 | Vahvistettu |
| $115 860 | Newtown Square, PA | 28.4.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $180 000 Taso IV | Chicago, IL | 29.3.2023 | 10.4.2023 | Vahvistettu |
| $165 000 Taso IV | Plano, TX | 12.1.2023 | 6.2.2023 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä SAP America, Inc.
- Business Processes Principal Consultant$165 085
- IT Technology Services Senior Specialist$165 000
- Business Processes Senior Consultant$138 427
- Services Architecture Expert$188 004
- Business Processes Consultant$106 119
- Developer$131 558
- Services Engagement Expert$176 974
- IT Technology Services Specialist$122 000
- Technology Senior Consultant$150 000
- Senior Developer$151 564
- Senior Services Engagement Engineer$153 706
- Services Architecture Senior Specialist$168 909
- Senior DevOps Engineer$155 014
- IT Business Services Senior Consultant$167 744
- Customer Success Partner Expert$164 457
- Technology Consultant$121 000
- IT Technology Services Expert$170 017
- Business Process Principal Consultant$160 288
- Expert DevOps Engineer$189 068
- Business Processes Associate Consultant$89 233
- Value Advisor Expert$175 648
- Customer Success Partner Senior Advisor$147 011
- Senior Support Engineer$137 086
- Customer Success Partner Advisor$83 387
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).