Etusivu › Työnantajat › SLK America Inc › Developer Lead
Developer Lead yrityksessä SLK America Inc: H-1B-palkat
7 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Developer Lead yrityksessä SLK America Inc. Tarjotun peruspalkan mediaani $88 816; keskimmäinen puolikas $78 031–$98 509.
Hakemukset (LCA)7
Tarjotun palkan mediaani$88 816
Palkkojen keskiosa$78 031–$98 509
10.–90. persentiili$74 506–$100 090
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2024 | 4 | $82 368 |
| Tilikausi 2025 | 1 | $98 509 |
| Tilikausi 2026 | 2 | $91 302 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $102 461 Taso II | Buffalo, NY | 9.2.2026 | 15.2.2026 | Vahvistettu |
| $80 142 Taso I | Buffalo, NY | 12.11.2025 | 23.3.2026 | Vahvistettu |
| $98 509 Taso II | Buffalo, NY | 28.2.2025 | 3.3.2025 | Vahvistettu |
| $75 920 Taso I | Buffalo, NY | 17.9.2024 | 23.9.2024 | Vahvistettu |
| $98 509 Taso II | Buffalo, NY | 4.9.2024 | 10.9.2024 | Vahvistettu |
| $88 816 Taso II | Buffalo, NY | 12.3.2024 | 18.3.2024 | Vahvistettu |
| $72 384 Taso I | Columbus, GA | 14.12.2023 | 18.12.2023 | Vahvistettu |
Developer Lead kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä SLK America Inc
- Technical Lead$98 509
- Test Engineer$72 738
- Developer$82 118
- Tech Lead$95 139
- Test Lead$83 684
- Business Analyst$88 317
- QA Lead$82 202
- Architect$84 485
- Software Engineer$84 448
- Technical Lead-Software$95 139
- Software Developer$95 139
- Project Manager$94 030
- Onsite Delivery Manager$125 424
- Technical Leader$102 461
- Data Engineer$96 013
- Team Leader - Software$110 000
- Project Lead$81 985
- Data Architect$80 580
- Software Development Engineer in Test$100 848
- Onshore Lead Support Engineer$102 461
- Solution Architect$100 105
- Team Lead$94 720
- Team Leader$109 284
- Delivery Manager$95 410
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).