Etusivu › Työnantajat › Target Labs Inc
Target Labs Inc: H-1B-palkat ja sponsorointi
Target Labs Inc jätti 7 työehtohakemusta H-1B- ja liittyville viisumeille tilivuosina 2023–2026; sertifioitu: 7. Tarjotun palkan mediaani: $114 026.
Sponsoroi Target Labs Inc H-1B-viisumeja?
Target Labs Inc jätti 7 työehtohakemusta tilivuosina 2023–2026, viimeisin jätetty 30.9.2025. LCA on H-1B-hakemuksen ensimmäinen vaihe, joten työnantaja on sponsoroinut tai valmistautunut sponsoroimaan H-1B-työntekijöitä; se ei takaa sponsorointia millekään tietylle tehtävälle. Tarkista työnantajan omat työpaikkailmoitukset.
Palkat tehtävänimen mukaan
| Tehtävänimike | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Software Analyst | 5 | $114 026 |
| IT - Java Developer | 1 | $126 797 |
| Developer III | 1 | $128 960 |
Hakemukset tilivuosittain
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $114 026 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $122 699 |
| Tilikausi 2025 | 1 | $128 960 |
| Tilikausi 2026 | 1 | $110 240 |
Yleiset palkkatasot
Työministeriö määrittää neljä yleistä palkkatasoa kullekin ammatille ja alueelle, tasolta I (sisäänpääsy) tasolle IV (täysin pätevä). Työnantaja valitsee tasoa, joka vastaa tehtävän vaatimuksia.
Missä tehtävät sijaitsevat
Ammatit
Viimeisimmät hakemukset
| Tehtävänimike | Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Analyst | $110 240 Taso II | Glen Allen, VA | 30.9.2025 | 1.1.2026 | Vahvistettu |
| Developer III | $128 960 Taso IV | West Des Moines, IA | 10.12.2024 | 2.1.2025 | Vahvistettu |
| Software Analyst | $110 000 Taso II | Gaithersburg, MD | 16.9.2024 | 16.9.2024 | Vahvistettu |
| Software Analyst | $122 699 Taso II | Gaithersburg, MD | 16.9.2024 | 8.10.2024 | Vahvistettu |
| IT - Java Developer | $126 797 Taso III | Jupiter, FL | 2.2.2024 | 3.2.2024 | Vahvistettu |
| Software Analyst | $114 026 Taso II | Rockville, MD | 21.9.2023 | 8.10.2023 | Vahvistettu |
| Software Analyst | $114 026 Taso II | Rockville, MD | 18.9.2023 | 8.10.2023 | Vahvistettu |
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).