Etusivu › Työnantajat › Tech Mahindra (americas), Inc › CAD/CAM Engineer
CAD/CAM Engineer yrityksessä Tech Mahindra (americas), Inc: H-1B-palkat
6 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle CAD/CAM Engineer yrityksessä Tech Mahindra (americas), Inc. Tarjotun peruspalkan mediaani $92 348; keskimmäinen puolikas $83 934–$99 500.
Hakemukset (LCA)6
Tarjotun palkan mediaani$92 348
Palkkojen keskiosa$83 934–$99 500
10.–90. persentiili$81 661–$102 612
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 2 | $81 661 |
| Tilikausi 2024 | 3 | $98 000 |
| Tilikausi 2025 | 1 | $100 000 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $100 000 Taso II | New Carlisle, IN | 23.10.2024 | 30.10.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $98 000 Taso II | Lisle, IL | 4.9.2024 | 11.9.2024 | Vahvistettu |
| $86 695 Taso II | Bloomfield, CT | 13.6.2024 | 19.10.2024 | Vahvistettu |
| $105 223 Taso II | Saline, MI | 11.3.2024 | 21.8.2024 | Vahvistettu |
| $83 013 Taso II | Lisle, IL | 8.9.2023 | 1.10.2023 | Vahvistettu |
| $80 309 Taso II | Lisle, IL | 6.6.2023 | 13.6.2023 | Vahvistettu |
Muut tehtävät yrityksessä Tech Mahindra (americas), Inc
- Software Developer, Systems Software$105 000
- Computer Systems Analyst$95 514
- Computer Programmer$89 565
- Systems Analyst$98 925
- Software Engineer$105 997
- Project Manager$96 693
- Solutions Architect$94 000
- Software Test Engineer$99 736
- Technical Consultant$105 602
- Software Systems Engineer$114 000
- Software Architect$112 924
- Business Systems Analyst$98 394
- Mechanical Engineer$87 320
- Systems Administrator$89 523
- Programmer Analyst$90 189
- Quality Assurance Analyst (QA Analyst)$91 375
- Software Quality Assurance Engineer$98 000
- Mechanical Design Engineer$83 013
- Program Manager$143 541
- Database Administrator (DBA)$91 063
- Business Analyst$93 790
- Delivery Manager$138 279
- Applications Analyst$100 714
- System Architect$122 112
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).