Etusivu › Työnantajat › University of Washington › Resident
Resident yrityksessä University of Washington: H-1B-palkat
39 työehtohakemusta tehtävänimikkeelle Resident yrityksessä University of Washington. Tarjotun peruspalkan mediaani $78 660; keskimmäinen puolikas $72 564–$84 672.
Hakemukset (LCA)39
Tarjotun palkan mediaani$78 660
Palkkojen keskiosa$72 564–$84 672
10.–90. persentiili$69 660–$88 836
Tilivuoden mukaan
| Tilikausi | LCA:t | Mediaanipalkka |
|---|---|---|
| Tilikausi 2023 | 6 | $69 660 |
| Tilikausi 2024 | 11 | $72 564 |
| Tilikausi 2025 | 12 | $78 660 |
| Tilikausi 2026 | 9 | $88 836 |
Hakemukset
| Peruspalkka | Sijainti | Jätetty | Alkamispäivä | Tila |
|---|---|---|---|---|
| $88 836 | Seattle, WA | 15.6.2026 | 1.8.2026 | Vahvistettu |
| $88 836 | Seattle, WA | 19.5.2026 | 1.7.2026 | Vahvistettu |
| $84 504 | Seattle, WA | 8.5.2026 | 15.6.2026 | Vahvistettu |
| $84 504 | Seattle, WA | 21.4.2026 | 2.6.2026 | Vahvistettu |
| $84 504 | Federal Way, WA | 21.4.2026 | 2.6.2026 | Vahvistettu |
| $89 580 | Seattle, WA | 2.3.2026 | 1.6.2026 | Vahvistettu |
| $89 580 | Seattle, WA | 6.2.2026 | 21.5.2026 | Vahvistettu |
| $85 572 | Seattle, WA | 23.1.2026 | 25.6.2026 | Vahvistettu |
| $76 032 | Seattle, WA | 16.5.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu |
| $76 032 | Seattle, WA | 6.5.2025 | 31.5.2025 | Vahvistettu |
| $87 960 | Seattle, WA | 23.4.2025 | 30.7.2025 | Vahvistettu |
| $84 672 | Seattle, WA | 17.4.2025 | 15.7.2025 | Vahvistettu |
| $78 660 | Seattle, WA | 11.4.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $78 660 | Seattle, WA | 11.4.2025 | 1.8.2025 | Vahvistettu |
| $87 960 | Seattle, WA | 7.4.2025 | 15.7.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $76 032 | Seattle, WA | 1.4.2025 | 3.6.2025 | Vahvistettu |
| $91 692 | Seattle, WA | 13.3.2025 | 1.7.2025 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $84 672 | Seattle, WA | 12.3.2025 | 21.6.2025 | Vahvistettu |
| $78 660 | Seattle, WA | 6.3.2025 | 25.6.2025 | Vahvistettu |
| $84 672 | Seattle, WA | 13.6.2024 | 1.7.2024 | Vahvistettu |
| $72 564 | Seattle, WA | 21.5.2024 | 13.6.2024 | Vahvistettu |
| $72 564 | Seattle, WA | 21.5.2024 | 13.6.2024 | Vahvistettu |
| $86 844 | Seattle, WA | 22.3.2024 | 11.6.2024 | Vahvistettu |
| $86 844 | Seattle, WA | 19.3.2024 | 11.6.2024 | Peruutettu |
| $72 564 | Seattle, WA | 8.3.2024 | 19.6.2024 | Vahvistettu |
| $81 552 | Seattle, WA | 5.3.2024 | 9.8.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $78 660 | Seattle, WA | 22.2.2024 | 1.7.2024 | Vahvistettu |
| $78 660 | Seattle, WA | 22.2.2024 | 1.7.2024 | Vahvistettu |
| $72 564 | Seattle, WA | 4.1.2024 | 18.6.2024 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $72 564 | Seattle, WA | 3.1.2024 | 19.6.2024 | Vahvistettu |
| $80 892 | Seattle, WA | 18.5.2023 | 13.6.2023 | Vahvistettu |
| $72 132 | Seattle, WA | 21.4.2023 | 14.6.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $72 132 | Seattle, WA | 21.4.2023 | 14.6.2023 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $69 660 | Seattle, WA | 5.4.2023 | 1.6.2023 | Vahvistettu |
| $77 808 | Seattle, WA | 3.3.2023 | 11.6.2023 | Vahvistettu |
| $69 660 | Seattle, WA | 3.1.2023 | 27.6.2023 | Vahvistettu |
| $69 660 | Seattle, WA | 22.11.2022 | 21.5.2023 | Vahvistettu |
| $61 800 | Seattle, WA | 30.11.2021 | 1.6.2022 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
| $61 800 | Seattle, WA | 23.4.2021 | 21.6.2021 | Vahvistettu, sitten peruutettu |
Resident kaikissa yrityksissä →
Muut tehtävät yrityksessä University of Washington
- Postdoctoral Scholar$70 507
- Assistant Professor$117 900
- Acting Instructor$84 864
- Assistant Professor without Tenure$246 114
- Acting Assistant Professor$98 724
- Assistant Teaching Professor$86 400
- Research Scientist/Engineer 3$83 250
- Fellow$91 962
- Research Assistant Professor$114 252
- Associate Professor without Tenure$375 000
- Fellow - Non-ACGME$78 660
- Clinical Assistant Professor, salaried$198 768
- Research Scientist/Engineer 4$87 396
- Research Scientist/Engineer 2$75 390
- Associate Professor$161 136
- Postdoctoral Scholar - Fellow$70 008
- Assistant Professor of Clinical Practice$220 632
Palkat ovat hakemuksessa tarjotun palkan alarajaa, muunnettuna vuosituksi; tilastoissa käytetään vain sertifioituja kokoaikaisia hakemuksia. LCA ei ole viisumipäätös, ja yksi LCA voi kattaa useita tehtäviä. Lähde: Yhdysvaltain työministeriö, OFLC LCA -tilastot, tilivuodet 2023–2026 (viimeisin päätös 30.6.2026).